10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان اگه کسی از نرم افزارهای فروشگاه ساز یا فروشگاه سازهای وردپرس استفاده میکنه یا استفاده کرده لطفا معرفی کنه اگه یه نمونه سایت هم بده خوبه من خودم چند تایی پیدا کردم ولی نمیدونم به قیمتشون میرزن یا نه ؟

مثل

1. فروشگاه ساز wpshop که روی ورد پرس نصب میشه

نمونه سایت های ایجاد شده توسط فروشگاه ساز wpshop

....

2. فروشگاه ساز سبدخرید

نمونه سایت های ایجاد شده توسط فروشگاه ساز سبدخرید:

....

3. فروشگاه ساز دی مارکت

نمونه سایت های راه اندازی شده با دی مارکت:

....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از همون ووکامرس استفاده کن دیگه

فارسی هم شده مشکلی نداره، من خودم استفاده می کنم مشکلی نداره.

حالا باز میل خودتون هست. البته قالب هم باید با ووکامرس ست باشه. از این قالب های فروشگاهی استفاده کنی کارت راه میفته

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای راه اندازی یه فروشگاه جداگونه میخوام .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما می تونی یه کاری هم انجام بدی مثلا بیا سایتت رو راه اندازی کن، یعد مثلا بوسیله شبکه یه وردپرس فروشگاه راه بنداز و این دو رو با هم شبکه کن.

هر جور که خودتون بخواهید. میشه کار کرد.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بیشتر راجب شبکه وردپرس توضیح بدین ؟ در این مورد چیزی نمیدونم .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم همون مولتی یوزر هست دیگه یا چند سایته.

اگر بخوام مثال بزنم، شما این سیستم های بلاگ دهی در نظر بگیر، مثلا آدرسش هست http://blog-service.com شما حالا می ری ازش یک بلاگ می گیری این میشه اسم سایت: http://yourblog.blog-service.com

از همون subdomain استفاده می کنه.

که البته توی این آدرس جدید، تنظیمات جدید و قالب جدید واست هست دیگه. شما میتونی مثلا یه همچین چیزی درست کنی: http://store.yoursite.com

البته فکر کنم برای این کار یه سری پارامتر هم باید خود سرور در اختیار شما قرار بده الان یادم نمی آد.

واسه این کار باید تنظیمات شبکه رو توی وردپرس فعال کنی، وردپرس هم آپدیت باشه، اون قدیماش یه سری کارای اضافه داشت که دنگ و فنگ داره، اگه می خوای فعال کنی حتما وردپرس رو آپدیت کن

کار سختی نیست.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما میگید برای فروشگاه فقط میخواید ، پس هیچ نیازی به شبکه نیست و میتونید روی همون خود وردپرس نصب کنید و شروع کنید !

ووکامرس بهترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس هست که امکاناتش حتی میشه گفت در حد سیستم های فروشگاهی هستش

فقط متاسفانه فعلن در ایران کسی کار خوب با این افزونه راه ننداخته ولی اگر شما واقعن جدی هستید میتونید با طراحی یک پوسته برای سایتتون بهترین فروشگاه رو مدیریت کنید !

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آشنایی زیادی با ووکامرس ندارم . نصب کردم ولی زیاد وارد نشدم غیر فعالش کردم . یه خورده کار کردن باش سخته. آموزشش هم که پیدا نمیشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آشنایی زیادی با ووکامرس ندارم . نصب کردم ولی زیاد وارد نشدم غیر فعالش کردم . یه خورده کار کردن باش سخته. آموزشش هم که پیدا نمیشه.

نه اشتباه نکنید، پلاگین خوبی هست، ترجمه فارسی رو نصب کنید

هر سوالی هم بود بپرسید، واقعا کاربردی هست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر نسخه انگليسي داريد و نميخوايد پاك و...

نسخه فارسي دالنود و فايل زبان كلا جايگزين فايل اصلي كنيد اون موقع فارسي ميشه :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من برای کانال تلگرامم به آدرس زیر به یک ادمین نیاز دارم که در ضمینه فیلم و سریال نسبتا حرفه ای باشه
      Mester_Film@
      لطفا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه لطفا به ایدیم پیام بده:
      Alo_Mester_Film@
    • توسط عمارگراف
      سلام دوستان
      وقتتون بخیر
      بنده یک سایت با ووکامرس بالا آوردم و پوسته هم نصب کردم اما فرصت ندارم تک تک صفحات رو طراحی کنم. از طرفی عجله هم دارم.
      این کار رو میخوام:
      من لِی‌اوت(چیدمان) صفحات رو روی کاغذ میکشم و عکسش رو برای فرد مورد نظر میفرستم.(مثلاً بالا اسلایدر، کنار فیلترها، وسط آخرین محصولات سه ستونه و ...) ایشون هم با ویژوال کامپوزر صفحات رو بسازه.
      این صفحات رو میخوام:
      فروشگاه
      دسته‌ها
      محصول تکی
      سبد خرید
      وبلاگ
      کسی فرصت میکنه انجام بده؟
      هزینه و زمان رو لطفاً بفرمایید
      یا پیام خصوصی یا تلگرام ( @ammargraph )
      ممنون
      یاعلی
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من میخواستم فایل جاوا اسکریپت با پسوند js رو روی سایتم اپلود کنم ولی ارور میده
      مینویسه:
      “js 1” به‌خاطر وجود ایراد بارگذاری نشد
      متاسفانه، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.
      اگه کسی میدونه مشکلش چیه لطفا به منم بگه
    • توسط mehditalaei
      سلام
      بنده یه افزونه نیاز دارم تا برای کاربرای سایت داشبورد حرفهای بسازم و کاربر با ورود به ناحیه کاربری بتونه اونو مدیریت کنه.