رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان اگه کسی از نرم افزارهای فروشگاه ساز یا فروشگاه سازهای وردپرس استفاده میکنه یا استفاده کرده لطفا معرفی کنه اگه یه نمونه سایت هم بده خوبه من خودم چند تایی پیدا کردم ولی نمیدونم به قیمتشون میرزن یا نه ؟

مثل

1. فروشگاه ساز wpshop که روی ورد پرس نصب میشه

نمونه سایت های ایجاد شده توسط فروشگاه ساز wpshop

....

2. فروشگاه ساز سبدخرید

نمونه سایت های ایجاد شده توسط فروشگاه ساز سبدخرید:

....

3. فروشگاه ساز دی مارکت

نمونه سایت های راه اندازی شده با دی مارکت:

....

لینک به ارسال

از همون ووکامرس استفاده کن دیگه

فارسی هم شده مشکلی نداره، من خودم استفاده می کنم مشکلی نداره.

حالا باز میل خودتون هست. البته قالب هم باید با ووکامرس ست باشه. از این قالب های فروشگاهی استفاده کنی کارت راه میفته

لینک به ارسال

شما می تونی یه کاری هم انجام بدی مثلا بیا سایتت رو راه اندازی کن، یعد مثلا بوسیله شبکه یه وردپرس فروشگاه راه بنداز و این دو رو با هم شبکه کن.

هر جور که خودتون بخواهید. میشه کار کرد.

لینک به ارسال

منظورم همون مولتی یوزر هست دیگه یا چند سایته.

اگر بخوام مثال بزنم، شما این سیستم های بلاگ دهی در نظر بگیر، مثلا آدرسش هست http://blog-service.com شما حالا می ری ازش یک بلاگ می گیری این میشه اسم سایت: http://yourblog.blog-service.com

از همون subdomain استفاده می کنه.

که البته توی این آدرس جدید، تنظیمات جدید و قالب جدید واست هست دیگه. شما میتونی مثلا یه همچین چیزی درست کنی: http://store.yoursite.com

البته فکر کنم برای این کار یه سری پارامتر هم باید خود سرور در اختیار شما قرار بده الان یادم نمی آد.

واسه این کار باید تنظیمات شبکه رو توی وردپرس فعال کنی، وردپرس هم آپدیت باشه، اون قدیماش یه سری کارای اضافه داشت که دنگ و فنگ داره، اگه می خوای فعال کنی حتما وردپرس رو آپدیت کن

کار سختی نیست.

لینک به ارسال

سلام

شما میگید برای فروشگاه فقط میخواید ، پس هیچ نیازی به شبکه نیست و میتونید روی همون خود وردپرس نصب کنید و شروع کنید !

ووکامرس بهترین افزونه فروشگاه ساز وردپرس هست که امکاناتش حتی میشه گفت در حد سیستم های فروشگاهی هستش

فقط متاسفانه فعلن در ایران کسی کار خوب با این افزونه راه ننداخته ولی اگر شما واقعن جدی هستید میتونید با طراحی یک پوسته برای سایتتون بهترین فروشگاه رو مدیریت کنید !

لینک به ارسال

آشنایی زیادی با ووکامرس ندارم . نصب کردم ولی زیاد وارد نشدم غیر فعالش کردم . یه خورده کار کردن باش سخته. آموزشش هم که پیدا نمیشه.

لینک به ارسال

آشنایی زیادی با ووکامرس ندارم . نصب کردم ولی زیاد وارد نشدم غیر فعالش کردم . یه خورده کار کردن باش سخته. آموزشش هم که پیدا نمیشه.

نه اشتباه نکنید، پلاگین خوبی هست، ترجمه فارسی رو نصب کنید

هر سوالی هم بود بپرسید، واقعا کاربردی هست.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگر نسخه انگليسي داريد و نميخوايد پاك و...

نسخه فارسي دالنود و فايل زبان كلا جايگزين فايل اصلي كنيد اون موقع فارسي ميشه :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...