رفتن به مطلب

ایندکس نشدن مطالب (فقط مطالب)

پست های پیشنهاد شده

سلام

متاسفانه سایتی که بنده به عنوان ادآن دامین ثبت کردم در گوگل ایندکس نمیشه.

البته تاکید میکنم فقط مطالبش ایندکس نمیشه و مثلا برگه ها و دسته ها میشن و اگه سرچ کنم تو گوگل پست "سلام دنیا" میاد که خیلی وقته حذفش کردم

به نظر شما مشکل کجاست ؟

گوگل این ارور رو هم به من داد:

http://8pic.ir/image...36880536286.jpg

برای سایت سایتمپ و robots.txt رو هم بوجود اوردم و الان فعاله

ویرایش شده توسط pouria7777
لینک به ارسال

دوست عزیز این خطایی که شما گذاشتید مربوط به این هست که سایت شما از دسترس خارج شده و گوگل بهش دسترسی نداره

اگر دلیل ایندکس نشدن این باشه باید به سرورتون مراجعه بفرمائید.

احتمالا سایت شما در طول روز به مراتب از دسترس خارج میشه و این باعث این خطا شده.

لینک به ارسال

این سایت دامنش ادآن دامین بود ممکنه واسه این باشه؟!

بعد اگه من دامنش رو بیارم تو هاست اصلیم یعنی جای سایت اولم مشکل برطرف میشه!؟

لینک به ارسال

بحث addon domain به طور مستقیم ربطی نداره، مگر اینکه شما به علتی حالا یک سایت موجب فشار بسیار به روی سرور بشه و اون موقع ایجاد اشکال کنه، وگرنه نباید هیچ ارتباط مستقیمی وجود داشته باشه.

سوال دوم شما هم همان جواب اول رو داره،

لینک به ارسال

الان من با استفاده از سرچ site:winphone98.ir تو گوگل میبینم که 43 صفحه از سایتم ایندکس شده ولی تو این 43 صفحه که گشتم مطالب جدیدی از سایتم ایندکس نشده و هنوز همون سلام دنیا + دسته بندیها هستن.

ولی از طرف دیگه وقتی یک قسمت از متن مطالب جدیدمو میزنم تو گوگل , بالا میاره . . .

منظورم رو متوجه شدید؟

چرا اینطوریه؟

لینک به ارسال

الان من با استفاده از سرچ site:winphone98.ir تو گوگل میبینم که 43 صفحه از سایتم ایندکس شده ولی تو این 43 صفحه که گشتم مطالب جدیدی از سایتم ایندکس نشده و هنوز همون سلام دنیا + دسته بندیها هستن.

ولی از طرف دیگه وقتی یک قسمت از متن مطالب جدیدمو میزنم تو گوگل , بالا میاره . . .

منظورم رو متوجه شدید؟

چرا اینطوریه؟

سلام

یه توضیحی بدم اینکه :

شما وقتی اد دومین میکنید یک شاخحه به اسم دامینی که میسازید روی روت هاست ایجاد میشه و همینطور یه ساب دومین مثلن :

www.site.com/esme-domain

خب الآن گوگل فایل robots.txt شمارو از شاخه اصلی یعنی همون public_html میخونه که باید توی فایل روبوت اصلی آدرس سایت رو معرفی بکنی یا در گوگل وبمستر فایل روبوت رو معرفی بکنی

الآن شما سایتت رو از گوگل وبمستر حذف کن و دوباره وریفای کن و موقع وریفای کردن همه چیز رو درست انجام بده و فایل روبوت مخصوص اد ان دومینتو داخل همون پوشه ای که میسازی دوباره آپلود کن

سطح دسترسی فایل رو چک کن و بعد کارای وریفای رو انجام بده ( چون اد دومین هست از روش متا تگ توی فایل header استفاده کن )

بعد از 24 ساعت یا 48 ساعت دوباره وارد وبمستر شو ببین بازم خطای دسترسی نداشتن به روبوت رو میده یا نه

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسخ

سوالی که دارم اینه که اگه سایت اصلی رو حذف کنم و ادان دامین رو به عنوان سایت اصلی بزارم روی هاست مشکل حل میشه؟

چون سایت اصلی خوب ایندکس میشه

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسخ

سوالی که دارم اینه که اگه سایت اصلی رو حذف کنم و ادان دامین رو به عنوان سایت اصلی بزارم روی هاست مشکل حل میشه؟

چون سایت اصلی خوب ایندکس میشه

فرقی در اد دومین و دومین اصلی نداره

شما وقتی اد دومین میکنید مثل این میمونه که یک هاست دیگه راه انداختید فقط باید تمام کارهاش رو انجام بدید و معرفی ها در وبمستر گوگل و وریفای رو درست انجام بدید

این مشکل اوایل برای من خیلی پیش میومد که با سرو کله زدن و پیام فرستادن برای گوگل مشخص شد که باید این کارو کرد ( پست قبلی گفتم )

لینک به ارسال

باید توی فایل روبوت اصلی آدرس سایت رو معرفی کنم؟

منظورتون چه فایلی هست؟ فایلی که گوگل داد رو توی public_html/winphone98.ir آپلود کردم . robots.txt رو هم همینطور . جای اشتباهی آپلود کردم؟

+ اینکه فایل روبوت رو چجوری تو گوگل وبمستر معرفی کنم؟

http://8pic.ir/images/87144020794437315718.png

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام من سایتم رو توی گوگل وبمستر ثبت کردم (هم با www و هم بدون www) الان 1 ماه میگذره و همه چیزی که تو سایتم بود در گوگل ایندکس شد به غیر از مطالبم ، نمیدونم هرکاری میکنم این مشکل برطرف نمیشه لطفا کمکم کنید.

اینم سایتم www.shokgraph.ir

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...