dnshvra

ثبت سایت در موتور جستجوی گوگل

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک وب سایت با وردپرس طراحی کردم. دامین رایگان هست. و اونو تو یه هاست رایگان آپ لود کردم (serversfree.com)

تا حالا چندین بار سایت رو در موتور های جستجو ثبت کردم (البته حدود 1 ماه بیشتر هست که دارم ثبت نام می کنم). ولی نمی تونم سایت رو سرچ کنم. نمی دونم چرا موتورهای جستجو سایت من رو جستجو نمی کنن. بنظرتون دامین یا هاست رایگان می تونه علت باشه؟

آدرس سایتم http://mathematic.uni.me/

می شه من رو در این مورد راهنمایی کنید؟

ممنونم

ویرایش شده در توسط dnshvra
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام فك نكنم مال دامنه و هاست باشه تاثير داره ولي نه اين كه ديگه اصلا نمايش نده !‌

شما نقشه سايت ساختين ؟!‌ در وبمستر گوگل ثبت نام كردين و كدي كه ميده رو در قالب جايگزين كردين ؟

و يك چيزه ديگه !‌ تا شروع به كار نكردين ي دامنه بخريد !‌ والا ir سالي 5 به جايي نميكشه!‌ هاست رايگان هم ميخواي استفاده كني بكن ولي چرا خارجي ها !‌

همش يكي هست !‌از ايراني ها استفاده كن حداقل اگه ي وقت خواستي انتقالي بدي كارت راحت تر باشه !‌

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود :

سایت شما در گوگل ایندکس نداره!

تو وبمستر تولز گوگل ثبت کردید سایت رو ؟ اگه نه حتما این کار رو انجام دهید...

و اینکه اگه می خواید سایت رو ادامه دهید و پیشرفت کنید دامین و هاست رایگان امکان پذیر نیست ! من خدم هاست رایگان ارائه میدم ولی هیچ وقت راهندازی سایت رو هاستینگ رایگان رو پیشنهاد نمی دم و بیشتر بدرد کارهای تست بدرد می خوره!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والله از نظر سئو شما اون description و keyword رو به سایت اضافه کن، یا از این افزونه های سئو استفاده کن ببین تاثیری داره

دوم این که یه چیز ساده، هنگام نصب وردپرس یه سوال می پرسه که اگر می خواهید اجازه ایندکس شدن صفحات سایت رو از موتورهای جست و جو بگیرید. بیبینید اون رو فعال نکرده باشید یه موقع.

بحث ایندکس شدن سایت خیلی ربطی به هاست و دامین رایگان نداره، البته اگر هاست بخواهد هی قطع و وصل بشه خوب کار شما رو خراب می کنه، دیگه غیر این خیلی به بازدید و ایندکس شدن صفحات مربوط نمیشه

بحث سر امکاناتی هست که هاست های پولی به شما می دهند و رایگان ها این خصوصیات رو به کاربرانشون نمی دن

مثلا در هاست های رایگان شاید شما نتونید شبکه راه اندازی کنید یا چیزای دیگه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shahrzad
      سلام 
      برای من مشکلی پیش آمده که اگر کمکم کنید حلش کنم ممنون میشوم.
       بعد از بروز رسانی قالب وبسایتم، دیگر کامپوننت های جاوااسکریپتی اجرا نمیشوند و حتی در سورس کد نمی آیند. مثلا پلاگین ulike دیگر نمیتوان لایک کرد. 
      آدرس سایت shahinkalantari.com 
      پ.ن: با جستجو در پرسشهای قبلی دیدم که کسی مشکلی مانند مسئله من داشته است. راه حلی که به ایشان ارائه شده بود را امتحان کردم اما جواب نگرفتم. 
    • توسط Pluto65
      سلام
      وردپرس 4.8.1 دارم و افزونه پارسی دیت را نصب کرده ام.این افزونه، ابزارکی به نام "بایگانی تاریخ خورشیدی" دارد که تاریخ را به شمسی تبدیل می کند اما فونت نمایش اعداد در آن با فونت اصلی سایت منطبق و هماهنگ نیست.
      برای سایت از فونت "یکان" استفاده کرده ام و در تمام سایت این فونت اعمال شده اما در این ابزارک اعمال نمی شود.
      لازم به ذکر است با افزونه جلالی هم تست کردم و همین مشکل در آن جا هم وجود داشت.

برای حل مشکل، راهنمایی بفرمایید .

• توسط jistili1
      سلام دوستان.من میخوام افزونه ajax search lite رو که برای جستجوی پیشرفته در سایت هستش ، یکمی از لحاظ ظاهری ویرایش کنم.مثلا فونت متنی که برای جستجو کاربر وارد میکنه رو بزرگتر کنم یا طول کادر وارد کردن متن جستجو رو بزرگ و کوچیک کنم.ممنون میشم راهنمائیم کنید چطوری این کار رو بکنم.
    • توسط younram
      سلام /
      من یک افزونه میخوام که وقتی چند ویرایشگر رو تعریف کردم . هیچ کدام از ویرایگران مطالب هم دیگر رو نبینند .
      و هر کاربری که وارد CMS وردپرس بشه فقط مطالبی رو بتونه ببینه که خودش قرار داده و دیگر مطالب نمایش داده نشه .
      ممنون میشم راهنمایی لازم رو بهم بدید .
      با تشکر
    • توسط samanfc20
      سلام.
      دوستان من یک وب سرویس چارتر خریداری کردم و الان میخوام وب سرویس رو به سایت متصل بکنم.دقیقا باید چکار کنم؟؟
      نوع وب سرویس asp.net هستنش