رفتن به مطلب

نمایش آرشیو کل مطلب سایت

پست های پیشنهاد شده

منظورتونو متوجه نشدم !میشه بگید چه فایلی رو توی قالب باید تغییر بدم تا کدهای اون فایلو بزارم

لینک به ارسال

منظورتونو متوجه نشدم !میشه بگید چه فایلی رو توی قالب باید تغییر بدم تا کدهای اون فایلو بزارم

فایلی که اسمش ترکیبی از واژه content و قالب نوشتتون باشه.

لینک به ارسال

فایلهایی که نام ابتدای آنها با content- شروع میشود را ویرایش کنید

لینک به ارسال

مرسی که جواب میدین من چندتا فایل توی قالبم هست contentوcontent-aside وcontent-attachment وcontent-gallery وcontent-page و content-single ولی نمیدونم کدومشو باید ویرایش کنم؟شایدcontent-page یا content-single رو باید ویرایش کنم.یا باید دنبال چه کدی توی این فایل ها بگردم ؟ و بعد اون کد رو با چه کدی عوض کنم تا فقط تیتر و تصویر بند انگشتی رو نشون بده.

لینک به ارسال

مرسی که جواب میدین من چندتا فایل توی قالبم هست contentوcontent-aside وcontent-attachment وcontent-gallery وcontent-page و content-single ولی نمیدونم کدومشو باید ویرایش کنم؟شایدcontent-page یا content-single رو باید ویرایش کنم.یا باید دنبال چه کدی توی این فایل ها بگردم ؟ و بعد اون کد رو با چه کدی عوض کنم تا فقط تیتر و تصویر بند انگشتی رو نشون بده.

ممکن هست content باشد

تابع get_post_format در فایل اصلی با توجه به فرمتی که برای پست در نظر گرفته شده فایلی را لود میکنید

تابع نمایش محتوای پست the_content هست که باید حذف شود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...