رفتن به مطلب

مشکل عجیب در وردپرس Oo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یک مسئله خیلی مهم برام پیش اومده که اعصابم رو خورد کرده

اولش فقط افزونه شمارشگر دانلود اینجوری بود بعد الان دیدم ابزارک ها هم اینجوری شده

قضیه اینه که وقتی مثلا تو افزونه شمارشگر دانلود می خواهی یک فایل رو ادیت کنی و روی گزینه ویرایش کلیک می کنی همه متن ها می پره و فقط کلمه اولش می مونه ولی ادرسش مثل اول می مونه الان که خواستم ابزارک هام رو ویرایش کنم وقتی وارد صفحه ابزارک ها شدم دیدم هیچ ابزارکی تو سایدبار ها نیست رفتم تو سایت دیدم ساید بار ها غیب شده بعد دوباره گذاشتم ابزارک ها رو ذخیره کردم اومدن سایدبار ها بعد دیدم یک ابزارک کم گذاشتم دوباره رفتم تو صفحه ابزارک ها دوباره دیدم همه ابزارک ها حذف شده اعصابم خورد شد فکر کردم با مرور گر کروم اینجوری هست دوباره ابزارک ها رو تنظیم کردم رفتم با فایرفاکس تو بخش ابزارک ها دوباره همشون پرید دیگه کم کم دارم متلاشی می شم با این همه بلا های الکی که سرم میاد

دفعه قبلیم وردپرسم بالا نمی یومد همه افزونه ها رو غیر فعال کردم یکی یکی دستی فعال کردم درست شد نمی دونم چرا داره من رو اذیت می کنه قبلا اینجوری نبود

ویرایش شده توسط ariaieboy
لینک به ارسال

شما خودتون میدونید دیگه.

فایل error_log رو چک کنید.

یا افزونه مشکل داره.

یا پوسته.

یا خود وردپرس.

تغییر بدین بببنید مشکل از چیه! :)

لینک به ارسال

تو این فایل اررور زیاد بود ولی مربوط می شد به زمانی که قالب رو ویرایش می کردم و کد اشتباه می زاشتم ولی وقتی ژاک کردم تمام ارور هاش رو دوباره رفتم توی اون فایل اروری ثبت نکرده بود می گم ممکنه به خاطر انتقال دستی که دادم از روی یک هاست به هاست دیگه باشه در ضمن بین این انتقال تقریبا یک ماه فاصله افتاده بود یعنی یک ماه سایتم بسته بود بعد یک ماه فایل ها رو اژلود کردم دیتابیس رو هم ریختم از طریق php my admin بعد دیتابیس جدید رو ست کردم با وردپرس

وردپرس بخشی نداره که خودش بیاد همه افزونه ها و هسته وردپرس رو چک کنه و تعمیر کنه یا افزونه ای باشه این کار رو بکنه قبلا وقتی روی هاست قبلی بود افزونه شمارشگر دانلود مشکل داشت ولی وردپرس بی نقص کار می کرد

در ضمن فکر نکنم مشکل از افزونه باشه چون اقا مرتضی روی لوکال تست کردن مشکلی نداشته

لینک به ارسال

شما بیاین یه بار دیگه وردپرس رو نصب دستی کنید و درآخر حتما پایگاه داده رو بروزرسانی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...