رفتن به مطلب

بسته شدن دیدگاه

hassanlakaei

پست های پیشنهاد شده

سلام

مدتی که وبلاگ های جدید که ثبت نام میکنند قسمت دیدگاه های وبلاگ بسته من در قسمت گفت وگو

1-پذیرفتن بازتاب از دیگران (بازتاب فرستادن)

2-اجازه‌ی گذاشتن دیدگاه برای نوشته‌های جدید

تیک زدم و همینطور از پلاگین

New Blog Defaults دارم استفاده میکنم و گزینه

Allow people to post comments on the article

تیک زدم اما بازم تو وبلاگ های قبلی دیدگاه ها فعال و در وبلاگ های جدید دیدگاه ها بسته . علت چیه؟

لینک به ارسال

سلام !‌

منظور شما اينجا از وبلاگ مطالب قديمي سايتتون هست ديگه ؟

((تیک زدم اما بازم تو وبلاگ های قبلی دیدگاه ها فعال و در وبلاگ های جدید دیدگاه ها بسته))

ميخواين اين راه هم امتحان كنيد !‌ به صفحه نوشته هاتون بريد و يكي از اين مطالبي كه ديدگاه هاش بسته رو انتخاب كنيد براي ويرايش !‌

سپس از تنظيمات صفحه كه ان بالا قرار داره تيك گفتگو ها رو بزنيد !‌ حالا ي ويجت گفتگو ها به اين صفحه اضافه شده !‌ تيك گزينه هاش چك كنيد ببنيد درست هست يا نه !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

سلام !‌

منظور شما اينجا از وبلاگ مطالب قديمي سايتتون هست ديگه ؟

((تیک زدم اما بازم تو وبلاگ های قبلی دیدگاه ها فعال و در وبلاگ های جدید دیدگاه ها بسته))

ميخواين اين راه هم امتحان كنيد !‌ به صفحه نوشته هاتون بريد و يكي از اين مطالبي كه ديدگاه هاش بسته رو انتخاب كنيد براي ويرايش !‌

سپس از تنظيمات صفحه كه ان بالا قرار داره تيك گفتگو ها رو بزنيد !‌ حالا ي ويجت گفتگو ها به اين صفحه اضافه شده !‌ تيك گزينه هاش چك كنيد ببنيد درست هست يا نه !‌

سلام

نه من سایت وبلاگدهی دارم وبلاگ های جدیدی که در سایت ایجاد میشه موقعی که مدیر وبلاگ پستی ارسال میکنه در آن پست نظرات بسته شده و چنین پیامی در زیر تمام پست های وبلاگ های جدید قرار میگیره

(نظرات بسته میباشد.)

علت چیه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...