رفتن به مطلب

یک راهنمایی کوچیک در کد نویسی HTML و جاوا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

راستش من یک بلوک در بالای پست های قالب خودم طراحی کردم که میخوام درون اون نمایش آخرین اخبار به صورت تایپی قرار بدم

من از کدهای جاوا استفاده میکنم واسه این کار

ولی وقتی کدهای جاوا اسکریپت رو قرار میدم کدها کار میکنن ولی متن چسبیده حاشیه کناری بلوک هستش

من هر راهی که میتونستم و از هر تگی که به فکرم میرسید استفاده کردم حتی تگ های منسوخ شده !!

ولی فایده نداشت . من میخوام این متن یکم بیاد جلوتر طوری که به حاشیه بلوک نچسبه ...

اینم یک اسکرین شات تا بهتر تونسته باشم منظورمو برسونم ...

w8efml0mtqnlmqa2lxt.png

توی یک سایت دیدم که میگفت با margin هم میشه این کارو کرد ولی من استفاده کردم بازم تغییری نکرد

اینم از کدهای جاوا :

<div class="mod_type">
<span id="theTicker"> </span>
<script type="text/javascript">
var theSummaries = new Array();
var theSiteLinks = new Array();
theSummaries[0]='متن اول ';
theSummaries[1]='متن دوم';
theSummaries[2]='متن سوم';
</script>
<script src="http://mnk123.persiangig.com/shia.js"></script>

ویرایش شده توسط Rapid
لینک به ارسال

کدهای js باید برای دستورات padding - margin و همچنین position بررسی بشند

کدهای js رو در پست قرار دادم .. من با استایل دهی margin خواستم اینکارو انجام بدم ولی تغییری نمیکرد نمیدونم کجارو اشتباه میکردم ..

ویرایش شده توسط Rapid
لینک به ارسال

کدهای js رو در پست قرار دادم .. من با استایل دهی margin خواستم اینکارو انجام بدم ولی تغییری نمیکرد نمیدونم کجارو اشتباه میکردم ..

در کدوم پست قرار دادید

استایل دهی css ارتباطی با عرض من نداره اگر در js خاصیتی تعریف شده باشه اون خاصیت ارجع می شه به همه خواص دیگه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...