رفتن به مطلب

rsslinker + اضافه کردن تگ ها و دسته های هر پست به صورت تگ

پست های پیشنهاد شده

این آدرس

http://www.rsslinker.com/%D8%A8%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B4%D8%B9%DB%8C%D8%A8%DB%8C-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%B9%D8%B2%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1/

کپی شده از این آدرس هست :

http://alootorsh.ir/%D8%A8%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B4%D8%B9%DB%8C%D8%A8%DB%8C-%D9%88-%D8%AC%Dس9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%B9%D8%B2%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B1/

افزونه های زیادی برای ارسال از rss به طور اتوماتیک هست

اما در این سایت

کلمات کلیدی هر مطلب + دسته های هر مطلب > تبدیل به کلمات کلیدی میشن و به پست اضافه میشن.

از چه افزونه‌ای ( به جز افزونه‌های رایج که فقط مطلب رو کپی می‌کنن) اسفاده شده ؟!

مچکر.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

چنین فکری نمی‌کنم. چون تعدا زیادی سایت دیدم که به این صورت کار می‌کنن و فکر نمی‌کنم افزونه‌ی اختصاصی باشد.

کسی اطلاع بیشتری داره ؟

ممنون.

لینک به ارسال

می شه از دو افزونه feedwordpress و rssposter برای این کار استفاده کرد.،

مشکل rss poster این هست که نمی تونه فیدهای غیر استاندارد رو وارد کنه.، اما با وردپرس مشکلی نداره.

احتمالا سایت هایی که فیدشون رو می گیره وردپرسی باشن.

لینک به ارسال

چنین فکری نمی‌کنم. چون تعدا زیادی سایت دیدم که به این صورت کار می‌کنن و فکر نمی‌کنم افزونه‌ی اختصاصی باشد.

کسی اطلاع بیشتری داره ؟

ممنون.

دوست عزیز اگه شما نگاه کنید برچسب های سایتی که کپی کرده بیشتر هستش پس دستی برچسب رو کپی کرده.

چون وقتی کپی کامل میکنی مطمئنا حال دستکاری نداری اما اگه ناقص باشه سعی میکنی بهترش کنید که ایشون هم این کار رو کردن.

احتمالا افزونه نوشته شده

یه سوال مگه نمیگیم توی این انجمن بحث کپی رایت رعایت میشه؟

پس چرا بحث در مورد کپی برداری از سایت این بیچاره ها آزاده؟

لینک به ارسال

یه سوال مگه نمیگیم توی این انجمن بحث کپی رایت رعایت میشه؟

پس چرا بحث در مورد کپی برداری از سایت این بیچاره ها آزاده؟

بحث در مورد کپی برداری نیست. در مورد افزونه استفاده شده سایتهاست. مثل بحث پوسته این نوع بحث مشکلی نداره.

اما تا وقتیکه به بحث ریپ/نال کشیده نشده. ;)

در مورد سیستم هم باز هم من احتمال میدم نوشته شده.

منظور از نوشته شده این نیست که رایگان باشه. شاید یکی نوشته و برای فروش هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...