رفتن به مطلب

افزونه wp jalali

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت اساتید محترم

من برای سایتی که الان دارم می نویسم می خوام از یک تقویم استفاده کنم که تاریخ رو به صورت فارسی و خب نشون بده از افزونه wp jalali استفاده کردم ولی اون خیلی

ساده نشون میده به صورت زیر

post-1695-0-65668400-1378558810_thumb.pn

ولی من می خواستم تقویمی شبیه سایت http://www.20tools.com/calendar/ داشته باشم بنابراین از اون روش استفاده کردم یعنی اون کد اسکریپت معرفی شده در

سایت مورد نظر رو استفاده کردم ولی اگه اون سایت به مشکل برخورد کنه تقویم رو نشون نخواهد داد !

من اگه بخوام افزونه wp jalali چیزی شبیه به تقویم های موجود در سایت معرفی شده در بیاد چی کار کنم ؟ و یا اگه روش دیگه ای هست ممنون می شم که مطرح کنید

با تشکر

لینک به ارسال

البته من این تقویم رو برای نشون دادن بایگانی نوشته هام نمی خوام فقط می خوام تاریخ فارسی رو درست نشون بده

لینک به ارسال

سلام از افزونه هاي تقويم خود وردپرس ببنيند چيزي به دردتون ميخوره ؟

http://wordpress.org...s/tags/calender

بعد اگه تو اين ها هم چيزي كه دنبالش بودي نبود كلمه event calender

توي مخزن افزونه وردپرس بگرد !‌ چون معمولا ظاهر زيبايي دارن ! فقط با اين تفاوت كه از رخداد هاش (event) استفاده نكن !

و همين طور ساده فقط از ويجت استفاده كن !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

افزونه هایی که در مخزن وردپرس معرفی شده به صورت میلادیه من می خوام تقویم فارسی باشه .

لینک به ارسال

اهووووم خب اينم راست ميگين يادم نبود !‌ ولي خب فك كنم ترجمه بشه خود به خود به فارسي !‌ اگه تست كردين كه هيچ ! مگر نه ي تست بزنيد ضرر نداره !

اگه اين طوري نشه بايد خودتون استايل ويجت رو عوض كنيد فك كنم !‌

لینک به ارسال

من مشکلم حل شد از تقویمی که در سایت زیر معرفی شده استفاده کردم این تقویم از تاریخ سیستم برای نمایش تاریخ استفاده می کنه

http://farhadi.ir/projects/jalalijscalendar/

گفتم آدرس رو بگم شاید کسی هم مثل من به همچنین مشکلی برخورد کرد استفاده کنه .

با تشکر

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

با سلام

من در ابزارک ها از (متن یا html دلخواه ) استفاده کردم و کد زیر را در ان کپی کردم که نمایش داده شده

<div class="example">

<form method="get" action="#">

<input id="date_input_7" type="hidden" name="date" />

</form>

<div id="flat_calendar_1"></div>

<script type="text/javascript">

Calendar.setup({

inputField : "date_input_7",

displayArea : "display_area_1",

flat : "flat_calendar_1", // id of the input field

ifFormat : "%Y-%m-%d", // format of the input field

dateType : 'jalali',

weekNumbers : false

});

</script>

</div>

و فکر می کنم شما باید ابتدا جی کوئری ها و فایلهای این تقویم را در پوشه خود بگذارید و سپس این کد را در ساید بار به شرحی که گفتم paste کنید نمایش می دهد.

ویرایش شده توسط neginalmasi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...