• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

        چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
amirsara25

400چینی بدون چینی

3 پست در این موضوع قرار دارد

اينكه ميليون ها نفر در كشور چين زبان چيني نمي دانند مويد اين گفته است كه چيني سخت ترين زبان دنياست.

اين كشور يك ميليارد و ۳۵۰ ميليون نفر جمعيت دارد كه ۴۰۰ ميليون نفر از آنها تقريبا يك سوم جمعيت، زبان چيني نمي دانند.

اين وزارتخانه گزارش كرده است كه در مجموع ۳۰ درصد جمعيت قادر به ارتباط با زبان چيني نيست.

بسياري از مردمي هم كه زبان چيني مي دانند در گفت و گو مشكلات بسيار دارند و واژه ها را بدرستي نمي شناسند.

اين وزارتخانه تاكيد كرده است كه بايد سرمايه گذاري زيادي براي گسترش زبان چيني انجام گيرد.

از سال ۱۹۹۸ ميلادي هفته سوم سپتامبر هر سال ( شهريور ) مصادف با ايام كمك به گسترش زبان ماندارين در چين بوده است.

امسال اين برنامه بر مناطق دورافتاده و كوهستاني و محروم چين متمركز خواهد شد.

زبان چيني علاوه بر سختي در نوشتاري و گفتار چهار آواي نزديك به هم دارد و تقريبا هر واژه در اين زبان با چهار آوا تكلم مي شود .

همين موضوع باعث شده است تا حتي شبكه تلويزيوني چين برنامه هاي خود را به علاوه گفتاري با زيرنويس زبان چيني براي سراسر كشور پخش كند.

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان چجوری باید بند کفشم رو پروانه ای گره بزنم؟! :)

(خداییش اینجا دیگه اینقده هم بحث ها آزاد نیست! :wacko: ) (البته با عرض معذرت)

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.