• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

   کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
   بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
   بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
amirsara25

400چینی بدون چینی

3 پست در این موضوع قرار دارد

اينكه ميليون ها نفر در كشور چين زبان چيني نمي دانند مويد اين گفته است كه چيني سخت ترين زبان دنياست.

اين كشور يك ميليارد و ۳۵۰ ميليون نفر جمعيت دارد كه ۴۰۰ ميليون نفر از آنها تقريبا يك سوم جمعيت، زبان چيني نمي دانند.

اين وزارتخانه گزارش كرده است كه در مجموع ۳۰ درصد جمعيت قادر به ارتباط با زبان چيني نيست.

بسياري از مردمي هم كه زبان چيني مي دانند در گفت و گو مشكلات بسيار دارند و واژه ها را بدرستي نمي شناسند.

اين وزارتخانه تاكيد كرده است كه بايد سرمايه گذاري زيادي براي گسترش زبان چيني انجام گيرد.

از سال ۱۹۹۸ ميلادي هفته سوم سپتامبر هر سال ( شهريور ) مصادف با ايام كمك به گسترش زبان ماندارين در چين بوده است.

امسال اين برنامه بر مناطق دورافتاده و كوهستاني و محروم چين متمركز خواهد شد.

زبان چيني علاوه بر سختي در نوشتاري و گفتار چهار آواي نزديك به هم دارد و تقريبا هر واژه در اين زبان با چهار آوا تكلم مي شود .

همين موضوع باعث شده است تا حتي شبكه تلويزيوني چين برنامه هاي خود را به علاوه گفتاري با زيرنويس زبان چيني براي سراسر كشور پخش كند.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

دوستان چجوری باید بند کفشم رو پروانه ای گره بزنم؟! :)

(خداییش اینجا دیگه اینقده هم بحث ها آزاد نیست! :wacko: ) (البته با عرض معذرت)

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
:mellow: :mellow: :mellow::blink::mellow: :mellow: :mellow:
0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.