رفتن به مطلب

پردازش بیش از حد دیتابیس و مسدود شدن سایت! لطفا راهنمایی کنید!

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید .

-------------------------------------

چندین بار از اینجور مشکلات برای من پیش اومده؛ اینبار بااینکه تمامی مسائل بهینه سازی وردپرس، کش و غیره رو هم رعایت کردم بعد از تقریبا یکی، دوماه فعالیت بدون مشکل باز به دلیل پردازش بالای دیتابیس مسدود شدم!

سرور پیام داده که 35 درصد از دیتابیس دارید استفاده میکنید در صورتی که باید 2 درصد باشه!

الان من باید چیکار کنم ؟ باید هاست رو عوض کنم ؟ باید بیخیال وردپرس بشم ؟! یا باید کارهای دیگه ای انجام بدم ( واقعا کمی کلافه شدم ! ).

------------------------

هاست فعلی من روی آبتین وب هستش. خواشمندم دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند، راهنمایی بفرمایند؛

منتظر هستم، شدیدا .

تشکر ...

لینک به ارسال

دیتابیس تون رو ریپر و اوپتیمایز کنید، افزونه های که نیاز ندارید حذف کنید! سعی کنید تعداد افزونه هایی که از دیتابیس استفاده می کنن رو کم کنید تا فشار رو به دیتابیس کم کنید یا اینکه سرور مجازی تهیه کنید :)

لینک به ارسال

دیتابیس تون رو ریپر و اوپتیمایز کنید، افزونه های که نیاز ندارید حذف کنید! سعی کنید تعداد افزونه هایی که از دیتابیس استفاده می کنن رو کم کنید تا فشار رو به دیتابیس کم کنید یا اینکه سرور مجازی تهیه کنید :)

فعلا که باید تا ساعت 11 صبر کنم تا سایت رو باز کنند؛

ولی این مواردی که ذکر کردید رو من همیشه انجام دادم! این مشکل همین نیم ساعت پیش و طی این دو روز اخیر بوجود اومده؛

میتونه مشکل از تغییر دادن یه سری کدها در استایل باشه ؟

( هاست مجازی هم هزینش بالاس؛ در حال حاضر نمیتونم در اون مورد اقدام کنم! )

تشکر ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...