رفتن به مطلب

کد کردن سورس فایل پی اچ پی

بویکا

پست های پیشنهاد شده

شما شاید بخواین که وقتی قالبی رو فارسی سازی می کنین و زحمت می کشین و رایگان منتشر می کنین ، نخواین که اسمتون به عنوان منتشر کننده قالب پاک بشه . اکثر کاربران فهیم هستند و این کار را نکرده و نام نویسنده را پاک نمی کنند . اما برای اطمینان خاطر می توانید فایل های خود را قفل گذاری کنید . با دو روش می توانید این کار را انجام دهید :

1 - آنلاین - از طریق سایت ( کلیک کنید) .

وارد سایت شده کد php را وارد کرده و Encode را زده و کد تبدیل شده را برداشته و به جای کد قبلی بگذارید . به طور مثال کد زیر :

<?php echo($comm->comment_author);?> در
<a href="<?php echo get_permalink($comm->comment_post_ID); ?>"><?php echo get_the_title($comm->comment_post_ID); ?></a>

تبدیل به کد :

<?php eval("?>".base64_decode("PD9waHAgZWNobygkY29tbS0+Y29tbWVudF9hdXRob3IpOz8+ICYjMTU4MzsmIzE1ODU7IA0KPGEgaHJlZj0iPD9waHAgZWNobyBnZXRfcGVybWFsaW5rKCRjb21tLT5jb21tZW50X3Bvc3RfSUQpOyA/PiI+PD9waHAgZWNobyBnZXRfdGhlX3RpdGxlKCRjb21tLT5jb21tZW50X3Bvc3RfSUQpOyA/PjwvYT4=")); ?>

شده است .

2 - استفاده از نرم افزار ionCube PHP Encoder :

ionCube PHP Encoder برنامه ای بسیار آسان ولی قدرتمند و حرفه ای است که مورد استفاده طراحان و برنامه نویسان تحت وب (PHP کار) قرار می گیرد. برنامه نویسان تحت وب با استفاده از این ابزار می توانند از پروژه های تحت وب خود به زبان PHP محافظت کنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ionCube PHP Encoder:

- رمز نگاری سورس وب سایت و جلوگیری از کپی کردن آن

- ایجاد لایسنس برای سورس کد و مجوز استفاده تنها با وجود لایسنس

- قفل نمودن سورس کد جهت اجرا فقط بر روی یک دامنه مثلاً فقط بر روی: www.mydomain.com

- اعمال محدود زمان برای اجرای برنامه (trial version)، مثلاً برای مدت 3 ماه

- و ...

راهنمای نصب نرم افزار :

1- تاریخ سیستم خود را بر روی 28 سپتامبر سال 2006 تنظیم کنید

2- نرم افزار را نصب کنید.

3- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.

4- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز ویستا و یا 7 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)

5- نرم افزار را اجرا کنید.

6- عملیات مورد نظر خود را انجام دهید.

7- پس از پابان کار می توانید تاریخ سیستم خود را تغییر دهید * توجه داشته باشید برای استفاده مجدد از نرم افزار قبل از اجرای نرم افزار تاریخ سیستم خود را به 28 سپتامبر 2006 تغییر دهید تا نرم افزار از کار نیافتد!

دانلودبرنامه

منبع : http://www.aseman.xzn.ir/

ویرایش شده توسط Morteza
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

يك سوال !‌ اگه از اين ها استفاده كرديم ! خود هاست ميتونه اين ها رو استفاده كنه ؟ يا بايد روي هاست هم Encoder باشه !‌

• امتیاز 1
لینک به ارسال

يك سوال !‌ اگه از اين ها استفاده كرديم ! خود هاست ميتونه اين ها رو استفاده كنه ؟ يا بايد روي هاست هم Encoder باشه !‌

من که آپلود کردم و استفاده کردم مشکلی هم نداشت . شمام یه تستی بکن

• امتیاز 1
لینک به ارسال

شما بدون هیچ مشکلی میتونین روی هر هاستی ازش استفاده کنید

این سایت میاد کد شما رو encode میکنه به صورت base64 و بعد میده به شما

موقع اجرا این کد توسط تابع

base64_decode

دیکد میشه و توسط تابع Eval که کارش اجرای دستورات در قالب string هست انجام میشه

این توابع از توابع استاندارد php هستن و روی همه سرورها قرار دارند

شما با استفاده از دیکودرهای انلاین base64 میتونین کد اصلی رو برست بیارین

مثل سایت http://www.base64decode.org/

• امتیاز 1
لینک به ارسال

آقا همین الان من یک فایل را با برنامه ionCube اینکد کردم حالا چه جوری به حالت قبلیش (دیکد) برگردونم؟؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

از آموزشتان ممنونم / الن من چن تا خط پی اچ پی رو انکد کردم و با کدهای اصلی جایگذاری کردم / اما سایت ریخت به هم و همون کدهای عجق وجق رو نشون میده ! یعنی امکان داره که روی سرور من دیکدر نصب نباشه ؟ مشکلش چیه؟

ویرایش شده توسط 686868
لینک به ارسال

البته من قبلا توجه نکرده بودم!

این برنامه رایگان نیست و اصلا نباید تاپیکش موجود باشه!

از آموزشتان ممنونم / الن من چن تا خط پی اچ پی رو انکد کردم و با کدهای اصلی جایگذاری کردم / اما سایت ریخت به هم و همون کدهای عجق وجق رو نشون میده ! یعنی امکان داره که روی سرور من دیکدر نصب نباشه ؟ مشکلش چیه؟

اگرر نصب نباشه کلا بهتون خطا میده
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...