رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام بر تمام دوستان زحمت کش انجمن

یک سوال کاملا فنی داشتم که به صورت کاملا عجیبی منو گیج کرده...!

من الان ادرس سایتم هست www.aalachigh.ir حالا من رفتم دامنه Cloobdl.com رو خریدم و dns هاشو مثل aalachigh.ir کردم . قصد دارم فقط اسم سایت رو تغییر بدم ، یعنی ادرس سایتم بشه Cloobdl.com .

حالا بعدشم خودم میتونم از توی cpanel ادرس Aalachigh.ir رو ریدایرکت کنم روی Cloobdl.com تا دیگه هر کی اون ادرس رو هم به صورت مستقیم بزنه بره توی Cloobdl.com

حالا من اینو به پشتیبانی هاستم گفتم ، ایشون اومد و برای من Cloobdl.com رو پارک کرد روی Aalachigh.ir

حالا من میگم اولا که خوب بگیریم Aalachigh.ir حذف شد و من بعد ۳ ۴ ماه دیگه نخاستم تمدیدش کنم ؟ خوب اینجا چاره چیه ؟ یعنی اطلاعات من توی Cloobdl.com هست ؟ فکر نکنم اینطوری باشه...!

الان یعنی من میتونم این دامنه جدید رو دوباره توی تمام موتور های جستجو گر ثبت کنم ؟

آیا تنها راه برای تغییر ادرس سایت اینه ؟

یعنی همه اینکارو میکنن؟

کاملا گیج شدم

لینک به ارسال

کاش یه کم واضح تر توضیح میدادید.

اگه می خواهید هر دو آدرس رو داشته باشید، فقط پارک کنید.

اگر می خواهید آدرس قبلی به آدرس جدید بیاد، ریدایرکت هم بکنید.

البته اگه می خواهید علاوه بر صفحخه ی اصلی دامنه قبلی که ریدایرکت میشه، تمامی آدرس نوشته ها نیز ریدایرکت بشه، باید این کا رو انجام بدید.

http://www.higgs.ir/blog/wordpress-training/how-to-301-redirect-wordpress-posts-to-a-new-domain/

لینک به ارسال

دردو

مشکلی با تمام شدن وقت دامنه براتون پیش نمیاد . اطلاعات تو هاست هستش نه تو دامنه

لینک به ارسال

سلام بر تمام دوستان زحمت کش انجمن

یک سوال کاملا فنی داشتم که به صورت کاملا عجیبی منو گیج کرده...!

من الان ادرس سایتم هست www.aalachigh.ir حالا من رفتم دامنه Cloobdl.com رو خریدم و dns هاشو مثل aalachigh.ir کردم . قصد دارم فقط اسم سایت رو تغییر بدم ، یعنی ادرس سایتم بشه Cloobdl.com .

حالا بعدشم خودم میتونم از توی cpanel ادرس Aalachigh.ir رو ریدایرکت کنم روی Cloobdl.com تا دیگه هر کی اون ادرس رو هم به صورت مستقیم بزنه بره توی Cloobdl.com

حالا من اینو به پشتیبانی هاستم گفتم ، ایشون اومد و برای من Cloobdl.com رو پارک کرد روی Aalachigh.ir

حالا من میگم اولا که خوب بگیریم Aalachigh.ir حذف شد و من بعد ۳ ۴ ماه دیگه نخاستم تمدیدش کنم ؟ خوب اینجا چاره چیه ؟ یعنی اطلاعات من توی Cloobdl.com هست ؟ فکر نکنم اینطوری باشه...!

الان یعنی من میتونم این دامنه جدید رو دوباره توی تمام موتور های جستجو گر ثبت کنم ؟

آیا تنها راه برای تغییر ادرس سایت اینه ؟

یعنی همه اینکارو میکنن؟

کاملا گیج شدم

متوجه منظورتون شدم.

شما باید به پشتیبان بگید که من میخوام Cloobdl.com رو ست کنید و Aalachigh.ir رو دیگه نمیخوام.

بعد خودتون میتونید Aalachigh.ir رو پارک کنید.

وقتی زیاد توضیح بدین آدم حال و حوصله خوندن نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...