• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
iMajid7

ارسال نشدن ایمیل برای تایید دیدگاه ها

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

فبلاً که کاربرای سایتم دیدگاهی مینوشتند یک ایمیل حاوی اطلاعات نظر دهدنه برای من جهت تایید یا رد آن ارسال میشد اما از وقتی که به وردپرس 3.6 آپدیت کردم دیگه ایمیلی برای من ارسال نمیشه و برای چک کردن دیدگاهای تازه باید به صفحه مدیریت وردپرسم سر بزنم

نمیدونم مشکل چیه من فقط یادم میاد که بعد از بروزرسانی به وردپرس 3.6 همچین مشکلی داشتم ، حتی ایمیل هم عوض کردم ولی فایده ای نداشت

اگه میشه مننو راهنمایی کنید

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داخل تنظیمات گفتگو های وردپرس گزینه ها رو بررسی کردید ؟

تیک ارسال ایمیل زده شده بابت هر دیدگاه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داخل تنظیمات گفتگو های وردپرس گزینه ها رو بررسی کردید ؟

تیک ارسال ایمیل زده شده بابت هر دیدگاه؟

من همچین تیکی (

تیک ارسال ایمیل زده شده بابت هر دیدگاه؟ ) ندیدم

فقط اینا هستن میتونید نگاه کنید

didgah.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع php ایمیل بازه روی سرور ؟

اگر افزونه تماس با ما دارید ، از اون ایمیل می گیرین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع php ایمیل بازه روی سرور ؟

اگر افزونه تماس با ما دارید ، از اون ایمیل می گیرین؟

1.قبلاَ کار میکزد حالا نمیدونم که تابع php بازه اصلاً کجا هست این تابع

2.نه من همچین افزونه ای ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فراموشی پسورد رو بزنید، ببینید براتون ایمیل میاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انجام دادم و با این ارور مواجه شدم :

ایمیل نمی‌تواند فرستاده شود.

دلیل ممکن: میزبان شما ممکن است تابع mail() را از کار انداخته باشد.

امیدوارم که مسئول میزبان وبسایت درست کنه

مرسی آقا مرتضی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان ...

بنده هم همین مشکل رو دارم منتهی برای من ایمیل عضویت نمیرفت ، الان هم که اقا مرتضی گفت ایا ایمیل فراموشی رمز براتون میاد، تست کردم و نیومده ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vaysi
      سلام خسته نباشید ...
      من یه قالب طراحی کردم که آدرس سایتش اینه و الان آنلاینه : learn-site.com
      اما متاسفانه فراموش کردم چطوری دیدگاه ها رو به نمایش میزارن در مطلب , هر کدی توی اینترنت قرار میدم یه مشکلی داره ...
      اگه میشه کد نمایش دیدگاه ها و ارسال دیدگاه رو در کنار هم برام قرار بدین و یه کوچولو هم در موردش توضیح بدین خیلی ممنون میشم ...
      خیلی نیاز دارم همچین کدی رو , ممنون 
    • توسط mojtabaie
      با سلام
      دوستان عزیز من با ووکامرس کار میکنم قبلا پایین محصولات و مطالب سایت قسمت های زیر موجود بود :
      کادر نوشتن دیدگاه
      کادر نام کاربر
      کادر ایمیل
      و امتیاز ستاره ای
      ولی چند روزه به جز کادر نوشتن دیدگاه مابقی هستن مشکل از کجاست که این کادر حذف شده؟

با تشکر
    • توسط newharf
      سلام چطور میتونم همچین فرمی برای دیدگاه های مطالب بسازم
      http://uupload.ir/files/ajsr_untitled-233.jpg
    • توسط Cinema
      سلام به همه دوستان
      مشکلی که برای وب سایت ما به وجود اومده اینه که
      وقتی شما یک نظری می نویسید
      دیگه نمی تونید نظر دیگه ای بنویسید ( هر چی بنویسی میگه دیدگاه تکراری است و قبلا همچین چیزی گفتین)
      دوستان خواهشا چک کنید ببینید مشکل از کجاست ؟
      ادرس وب سایت
    • توسط RaymondDragon
      درود دوستان من...
      توی اینترنت کلی کد نمایش دیدگاه ها همراه با اواتار گشتم و کار نمی کرد...دنبال کد سالم هستم..
      ممنون میشم...