رفتن به مطلب

[همه بخونن]چگونه مشکلات خود را حل کنیم ؟

پست های پیشنهاد شده

اگر تاملی بر "آخرین ارسالهای انجمن داشته باشید" معمولاً در بازه های 5 دقیقه ای مطالب و تاپیک های جدید که اکثراً تکراری و حل شده هستند ، عنوان میشود .

شاید علت این امر ، ندانستن و جانیفتادن استفاده از اون سرچ باکس هست .

یه سایتی هست شاید شما اسمش رو شنیده باشید بهش میگن گوگل !

خلاصه اینکه این کار واسه اینه شما زودتر به جواب سوالت برسی .

منتها! ایرانی جماعت این چیزا تو گوشش نمیره !

بطور مثال چندین تاپیک در مورد مشکلات نسخه آخر وردپرس ایجاد شد که معمولاً در مورد مشکل ارسال ایمیل بود !

آقا مرتضی هم هر چقدر سعی کرد توی یه تاپیک تموم مشکلات رو جمع و جور کنه اما بازم هر کی از راه رسید تاپیک جدید زد و ...

نکته بعدی چندیدن بار در مورد مسائل سئو بحث شده ، کافی است کمی توی انجمن جستجو کنید !

دوستان زیادی دنبال افزونه های وردپرس هستن ! والا من به غیر از این انجمن یه جای بهتر سراغ دارم ! میگی نه ، کلیک کن http://wordpress.org/extend/plugins/

ما باید یاد بگیرم قبل از عنوان هر مشکل ، یه جستجوی ناقابل بکنیم .

نکته بعدی بعضی ها هستن که هر مطلبی رو در این انجمن عنوان میکنن ! درسته ، این انجمن تالار مباحث آزاد داره ، اما اگه دقت کنید اون بالا نوشته وردپرس پارسی! پس خودمون باید بدونیم که زیاد حاشیه نریم و به اصل موضوع که در اینجا وردپرس هست بپردازیم و موضوعات دیگه جاهای دیگه !

نکته بعدی اینکه به روش آزمون و خطا ، هیچ وقت نمیتونید مبحثی رو یاد بگیرید و توش تبحر پیدا کنید .

متوجه نشدی ؟! عرض میکنم .

اکثر کاربران تا وقتی مشکلی پیش میاد دنبال حل مشکل میگردن ! اما حل کردن مشکل به بهترین نحو ، لازمه اش داشتن اطلاعات پایه است .

شما باید حتماً یک سری اطلاعات پایه در مورد html , css بدونید تا بتونید سریعتر مشکلتون رو حل کنید ! نه اینکه تا وقتی مشکلی داشتید دنبال راه حل یادگیریش باشید!

توی انجمن چندین سری مباحث آموزشی توسط آقا مرتضی قرار داده شد ! چندین نفر بودن که مشکلات خیلی ساده ای داشتن که اگر قبلش اون آموزشهارو خونده بودن ، قطعاً دیگه مشکل نداشتن ! و در جواب این کوتاهی میگن وقت نداشتیم!

ببینید شما اگر 100 سال با وردپرس کار کنید قطعاً باز مشکل جدید پیدا میکنید ، واگر بخواید به حل کردن همون مشکلات اکتفا کنید ، قطعاً همیشه وابسته میمونید و یه جا باز مشکل پیدا میکنید .

پس لطفاً فقط دنبال حل مشکل نباشید .

مطالب آموزشی رو دنبال کنید ، کمی پیشنیازتون رو تقویت کنید .

نکته بعدی اینکه بعضی مشکلاتی که دوستان مطرح میکنن و بزرگواران انجمن مشکلات رو حل و بررسی میکنن ، فقط برای اونها نیست!

صرفاً این مشکل و راه حلش به نوعی یک آموزش تلقی میشه پس لطفاً مباحث حل شده رو دنبال کنید تا اگر احیاناً چنین مشکل مشابهی براتون پیش آمد راحتتر بتونید حلش کنید .

بطور مثال من تا تاپیک مشکل ایمیل وردپرس رو توی انجمن ندیدم اصلاً نمیدونستم این نسخه همچین مشکلی داره!

بعد ممکن بود بزنم چشم سایت هم کور کنم که فهمیدم نه مشکل از وردپرسه!

حرف آخر اینکه ، سعی کنی یاد بگیرید خودتون مشکلات خودتون رو حل کنید! اطلاعات پایه خودتون رو تقویت کنید !

سرتون رو درد آوردم ، حلالم کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...