رفتن به مطلب

ایجاد دنبال کردن مطالب یک نویسنده

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان

من سایتی دارم که نویسندگان زیادی داره و در طول روز مطالب زیادی ارسال میشه که کاربران سایت رو مجبور میکنه در بین همه مطالب به دنبال مطلب نویسنده مورد نظرش بگرده.این را هم بگم که هر نویسنده در سایت صفحه داره که مطالب که ارسال کرده را در اون صفحه نمایش میده من میخوام امکانی در این صفحه بوجود بیاورم مانند لایک کردن صفحه در فیس بوک که بعد از لایک کردن اون صفحه مطالبی که بر روی اون صفحه ارسال میشه در صفحه اصلی هم به کاربری که اون صفحه را لایک کرده نمایش داده میشه و من هم میخوام این امکان را در صفحه نویسنده ایجاد کنم که با کلیک کردن کاربر بر روی اون دکمه مثلا دنبال کردن، مطالب اون نویسنده در یک صفحه به نام مثلا نویسندگان مورد علاقه نمایش داده بشه .لطفا راهنمایی کنید و اگر هم افزونه ای در این مورد هست معرفی کنید

لینک به ارسال

سلام

افزونه ی پیوست شده رو تست کنید

wp-follow-authors.zip

افزونه را نصب کردم و شرت کد زیر را هم در صفحه نویسنده قرار دادم ولی کار نکرد

<?php

add_shortcode("contributors", "contributors");

function contributors() {

}

?>

لینک به ارسال

چه کدی باید در author.php قرار بدم تا نمایش بده؟

این کدی که شما دادی من در author.php قرار دادم که کار نکرد در برگه جدید هم قرار دادم که اونجا هم کار نکرد.

لینک به ارسال

این کد رو در انتهای فایل functions.php قرار بدید و بعد شورت کد داده شده رو در یک برگه ی جدید بذارید و دوباره تست کنید

<?php

add_shortcode("contributors", "contributors");

function contributors() {

}

?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...