• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

لطفا اگه درمورد نحوه به روز رسانی و تعمیر سایت و اجرای قالب ها در لوکال میدونید بیان کنید ؟

من تا آلان از افزونه های مخصوص این کار مثل

custom-coming-soon-page

wp-maintenance-mode

استفاده میکردم یعنی به صورت مستقیم که زیاد کاربر پسند نیست.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لطفا اگه درمورد نحوه به روز رسانی و تعمیر سایت و اجرای قالب ها در لوکال میدونید بیان کنید

روی لوکال که خواننده ای ندارید که بخواهید براش coming-soon بگذارید یا یک چیز کاربرپسندتر

سئوالتون از لحاظ من مفهوم خاصی نداشت لطف کنید واضح تر سئوال را مطرح کنید و بفرمایید نیاز فعلیتون چیه؟

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روند کلی حالت تعمیرات سایت در بین صاحبان سایت ها و وبلاگ ها به شکلهای مختلفی رواج یافته است

1. از بهترین حالات تعمیر و ویرایش فایل های پوسته میتوان به نصب وردپرس بر روی لوکال اشاره کرد که علاوه بر امکان تغییرات در فایل پوسته شما می توانید با خیالی آسوده به امتحان کردن انواع پوسته و افزونه با سرعت و سهولت بیشتری بر روی آن بپردازید .

2. حالت بعدی تعمیرات کلی و ایجاد تغییرات بصورت مستقیم بر روی فایل ها می باشد که این حالت ممکن است برای کاربران شما آزار دهنده و ناخوشایند باشد

3. همچین مواقعی بهترین گزینه انتخاب “حالت در دست تعمیر وردپرس” می باشد که فعال سازی این حالت با انتخاب پوسته ی مناسب با این موضوع و یا نصب افزونه های در دست ساخت یا در دست تعمیر امکان پذیر می باشد .

منبع : ماندگار وب

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توجه نکردی

وقتی شما روی لوکال داری تغییرات انجام می دی نیازی نیست سایت به حالت در حال تعمیر در بیاد چون شما خواننده ای نداری

می تونی تغییرات را اعمال کنی و در نهایت قالب را آپلود کنی روی سرور

حالت تعمیرات و coming-soon فقط روی هاست کارایی داره نه لوکال

و بعدش هم که عرض کردم لطف کنید سئوالتان را و اینکه مشکل فعلیتان چیست مطرح کنید

برای اینکه سایت در حالت لوکال بازدیدکننده ندارد و کاربرپسند بودن در لوکال بی مفهوم است نیازی به قید مرجع نیست

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از روش دوم استفاده میکنم یعنی مستقیم روی هاست.

اصلا با لوکال آشنایی ندارم . منظورم اینه که روش لوکال اصلا چی هست ؟ برا استفاده از این روش چه کار کنم؟ تو حالت آفلاین میشه باهاش کار کرد یا نه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لوکال یعنی یک سرور آپاچی روی سیستمتون نصب کنید و وردپرس را روی آن بریزید و تغییرات بدید روی سیستم شخصی و در محیط آفلاین یا آنلاین

بعد از اتمام آپلود کنید روی سرور

برای راه اندازی سرور آموزش زیر را بخوانید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:310]

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه از easy php به جای آپاچی استفاده کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله روی لوکال مشکلی نیست

آپاچی هم در بسته easy php وجود داره

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط raminrahimpoor
      سلام دوستان وقت بخیر
      من یه در حال راه اندازی یک سایت با لوکال هاست(wampserver) هستم وقتی نمایش سایت رو میزدم سایت باز میشد و میتونستم تغییراتی که دادم رو ببینم
      اما الان وقتی میزنم نمایش سایت صفحه فقط لود میشه و چیزی نمایش نمیده(تمام صفحه هایی که ساختم اینجوریه
      چیکار کنم بنظرتون؟