رفتن به مطلب

تفاوت پست و صفحه

پست های پیشنهاد شده

دوستان تفاوت پست با صفحه چيه؟؟ من مطالبم رو توي صفحات مي نويسم نميدونم چطوري بايد از پست استفاده كنم لطفا راهنمايي كنيد

لینک به ارسال

من مطالبم رو در صفحه اصلي مي نويسم بعد لينك ميكنم به صفحات ديگر و از پست براي نوشتن استفاده نميكنم فكر كنم اين كار من اشتباهه بخاطر اين از اين روش استفاده ميكنم چون نميدونم منظور از پست مطلب چيه و چطوري بايد مطلبي كه در پست نوشته ميشه رو بنمايش بذارم

لینک به ارسال

من بازم دقيق نفهميدم منظورتون چيه ولي ي توضيحي ميدم كلي !‌

توي مديريت وردپرس گزينه نوشته ها هست كه روش كه برين چند گزينه ديگه داره !‌ افزودن نوشته رو كه بزنيد صفحه اي باز ميشه كه شما مطالبي رو كه ميخواي ارسال كني در سايت بايد اينجا وارد كني ! و خودش خود به خود با توجه به پوسته ايي كه استفاده ميكني در صفحه اول سايت نمايش ميده !‌

وردپرس يه بخش ديگه هم داره به نام برگه ها !‌ اگه از اين ها براي نوشتن مطلب استفاده كردي كه اشتباه هست!‌ اين برگه ها براي كارايي مث درباره ما ، تماس با ما و.... ،‌ صفحات ثابت بيشتر استفاده ميشه !‌

با اين اوضاع اگه بازم درست متوجه نشدم با مثال بگين و ادرس سايتون رو هم بزاريد ببينم چي كار كردين !‌

لینک به ارسال

مرسي متوجه شدم فقط اينكه مطالب صفحه اولم رو ناچارم تو برگه بنويسم چون اگه تو پست يا همون نوشته ها بنويسم نميدونم چطوري بايد به صفحه اصلي يا home ارسال كنم ميشه لطفا راهنمايي كنيد

من وقتي تو قسمت نوشته چيزي مي نويسم فقط قسمت دسته بندي عنوانش نشون داده ميشه كه بعد از كليك ميشه مطلب رو خوند منظورم اينكه مطلب به صفحه ارسال و اعمال نميشه

لینک به ارسال

ببنيد فك كنم اشكال از قالبتون باشه يا خودتون برداشتين صفحه پيش فرض خانه سايت را تغيير دادين !‌

در فايل هاي قالب يك index.php هست كه كه شما هر وقت نوشته تازه ايي رو بنويسيد خودش نمايش ميده در صفحه اول سايت و نيازي نيست شما كاري كنيد كه

نوشته بايد صفحه اول !‌

ادرس سايت رو هم بزارين اگه بازم مشكل دارين !‌

لینک به ارسال

اول همه از وردپرس فارسي سازي شده استفاده كنيد ! وردپرس شما نسخه انگليسي بود البته اشكالي نداره ولي خودتون راحت تر كار ميكنيد

دوم اين شما برداشته بوديد صفحه اول سايت رو به برگه تغيير داده بوديد !‌

از اين راه بايد تغيير بدين :

setting--->reading---->Front page displays

اين گزينه رو روي Your latest posts قرار بدين مشكل حل شده !‌

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...