رفتن به مطلب

مشکل با افزونه uji-countdown

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما افزونه uji-countdown یک مشکل اساسی با سایت های راست به چپ ( فارسی ) داره که روز ها و ساعت ها رو دو عدد رو اشتباه می زنه مثلا 03 روز رو 30 روز میزنه اگر میشه بگید چطوری می تونم این مشکل رو رفع کنم ؟

لینک به ارسال

سلام

به پوشه ی این افزونه برید ، در پوشه ی Css فایل jquery.countdown.css رو باز کنید و این خط رو پیدا کنید :

#ujiCountdown

بهش اضافه کنید :

direction:ltr;

لینک به ارسال

فکر میکنم کد رو درست نذاشتید ... من الان خودم افزونه رو نصب کردم و با این کد درستش کردم ، تصویر اول و دوم رو مقایسه کنید

الان همینجوره که شما میگید و اعداد رو برعکس نشون میده :

post-631-0-49036800-1378727375_thumb.jpg

اینم بعد از درست شدن با اون کدی که دادم بهتون :

post-631-0-89404300-1378727421_thumb.jpg

لینک به ارسال

کل قالب چون فارسی هست و باید راست به چپ باشه rtl باید باشه ولی چون این افزونه با راست چین شدن بهم میریزه میشه بهش ltr داد تا درست شه ... //

افزونه رو در قالب فعال کنید و یه تایمر بذارید تا آنلاین روی سایتتون بررسی کنم

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

دقیقا با کدی که آقافرید گفتند تصحیح میشه من تست کردم وتوی سایتم 5000 تایمر گذاشتم همشون بدون مشکل دارند کارمیکنند

درضمن گفتن این موضوع هم خالی ازلطف نیست که این افزونه ساعت خودش رو با ساعت سرور تنظیم میکنه پس حتما ساعت سرورتون رو چک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...