پورتال دنا

بستن مسیر Index of /wp-content/uploads در وردپرس

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

کسی میدونه چه طور بااید مسیر

Index of /wp-content/uploads

رو در وردپرس ببندیم که قابل دیدن و دسترسی برای کاربران نباشه؟

post-1528-0-56854500-1378718000_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر مسیری رو که دیدید پوشه ها و فایل هاش معلومه یه فایل index.php با محتوای خالی بسازید و در اون مسیر آپلود کنید همه چی حلّّه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه فایل به نام index با پسوند php ایجاد کنید و توش کد زیر را بزارید

<?php
// Silence is golden.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر مسیری رو که دیدید پوشه ها و فایل هاش معلومه یه فایل index.php با محتوای خالی بسازید و در اون مسیر آپلود کنید همه چی حلّّه

روش پیشنهادی اجرا شد و صفحه سفید ظاهر میشه اما بدیش اینه برا تمام فولدرها باید این کار تکرار شه که وقتی تعداد فولدرها زیاد شه سخته و اگه بخوای به دلایلی به حالت اول برگرده زمان بره .

روش ساده تری هست که مثل سایت شما اخطار هم نشون بده ؟

یه فایل به نام index با پسوند php ایجاد کنید و توش کد زیر را بزارید

<?php
// Silence is golden.

کجا باید قرار بدم ؟تو پوشه اصلی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روش پیشنهادی اجرا شد و صفحه سفید ظاهر میشه اما بدیش اینه برا تمام فولدرها باید این کار تکرار شه که وقتی تعداد فولدرها زیاد شه سخته و اگه بخوای به دلایلی به حالت اول برگرده زمان بره .

روش ساده تری هست که مثل سایت شما اخطار هم نشون بده ؟

کجا باید قرار بدم ؟تو پوشه اصلی؟

باید تو پوشه uploads قرارش بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تغییر در دسترسی

مثلا 755 بشه 644

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام دوستان
      سایت ما یک برگه داره که از یک برگه ی دیگه به اون ریدایرکت و نمایش داده میشه. چطوری میتونم کاری کنم که اگه کاربر لینک اون برگه رو به صورت دستی در نوار آدرس مرورگر وارد کرد ، وارد اون برگه نشه ؟ مثلا بره به یک صفحه ی خاص
    • توسط oonchiye
      سلام
      تنظیمات مربوط به افزونه رو انجام دادم برگه ها موجود هستش 
      شرت کد های مربوط هم درسته 
      فقط وقتی دکه پرداخت رو میزنی صفحه تسویه حساب فقز اسم برگه رو میاره 
      مینویسه check uot فقط
      چیکار کنم خیلی لازم دارم 
    • توسط meraj
      سلام دوستان
      من تازه یه سایت وردپرس ساختم و خیلی هم از هک شدنش میترسم , قابل ذکر هم هست که از php اصلا سر در نمیارم و از افزونه "all in one security" و همچنین "captcha" گوگل استفاده میکنم هم برای صفحه لوگین و هم برای بخش ثبت نظر و در هسته اصلی وردپرس تغییری هنوز ایجاد نکردم مثل تغییر صفحه ورود چون دیدم با این افزونه ها امکان هک سایت میاد پایین
      اما تو این یک هفته اخر 25 تا نظر در پست های مختلف سایتم ثبت شده بود که به انگلیسی نوشته بود به سایت ما هم سر بزنید , من اول فکر کردم خب یه کاربر معمولی نوشته اما بعد فکر کردم که شاید سایتم رو اسپم زدن(بخاطر اینکه سایت تو این چند روز در بعضی اوقات سرعتش خیلی میومد پایین)
      راهی برای جولوگیری از این کار دارید؟
      چطوری امنیتش رو بیشتر کنم؟
    • توسط zeinababbasi98
      سلام
      برای برقراری امنیت سایتم افزونه ی Sucuri Scanner رو نصب کردم. بعد نصب این افزونه، از پشتیبانی این افزونه مرتب ایمیل هایی با این عنوان که سایت مورد حمله Brute Force قرار گرفته دریافت میکردم. به ناچار آی پی هایی که با یوزر ادمین اقدام به لوگ این کرده بودند را از طریق سی پنل بلاک کردم،اما چند روزه صفحه ورود به مدیریت و خود سایت باز نمیشه و با پیغام This webpage is not available رو به رو شدم چطور می تونم این مشکل را حل کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    • توسط behi13
      با سلام
      دوستام و اساتید محترم یک سوال
      من به سایت دوزبانه با افزونه wpml درست کردم الان یک مشکل هست توی گوگل صفحه اول سایت ایندکس شده و توی فارسی مشکلی ندارم
      ولی توی زبان انگلیسی وقتی توی گوگل به انگلیسی سرچ میکنم بازهم با نام و فارسی میاد
      ممنون میشم من و راهنمایی کنید