• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
maryam.raz

ضمیمه کردن عکس هنگام ثبت نام

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من میخوام در قسمت ثبت نام کاربرها بتونن عکسشون رو قرار بدن من قسمت ثبت نام رو با php نوشتم و گذاشتم توی وردپرس میخوام عکسها هم توی دیتابیس ذخیره شه چکار کنم؟ خ فوریه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میتونی از افزونه user avatar هم استفاده کنی

ببین به کارت میاد یا یه چیز دیگه مد نظرته

میتونم بپرسم پنل و پروفایل کاربری رو خودت طراحی کردی ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام،

میتونید از تابع wp_insert_user استفاده کنید.

نمونه زیر شاید بتونه بهتون کمک کنه:

http://alimir.ir/wordpress-custom-full-registration-form/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط just_ali
      با سلام خدمت دوستان و استاتید 
      من یک مشکلی فنی در بخش اندازه ی اعاد عکس های در صفحه ی فروشگاه ووکارمس دارم و با هر روشی هم که تست میکنم درست نمیشه 
      من از افزونه regenerato هم ساتفاده کردم که کلا تمام عکس ها ازجمله نمادک سایت فروشگاه و برند سایت و تبلیغ و خلاصه همه رو خراب کرد
      الان واقعا نمیدونم باید چیکار کنم 
      این لینک سایت من هست http://servatland.com/shop 
      این هم چند تا عکس گذاشتم از وضعیت خراب فروشگاه به خاطر عکس های نا منظم 
      من هنوز نتونستم سایتم رو راه بندازم به خاطر این عکس ها و الان همه جا رو گشتسم 
      خواهشا اگر کسی میتونه کمکم کنید بهم بگید خیلی ممنون میشم خیلی به کمک نیاز دارم

• توسط just_ali
      با سلام
      دوستان من یک مشکلی فنی دارم در بخش تغیی تصاویر در ووکامرس هر کاری میکنم تغییر نمیکنه 
      از افزونه 
      Regenerate
      هم اسفاده کردم برای کوچک کردن عکس ها ولی تغییر نمیکنه حتی از بخش پیکربندی-محصولات هم اندازه ها تغییر دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد
      خواهش میکنم کمکم کنید بخش محصولاتم کلا به هم ریخته شده 
      این عکسی هست که در بخش فروشگاه ووکامرس اپلود کردم ولی هر کاری کردم تغییر نکرد
      http://servatland.com/product/we-can-promise-you/
      اگه باید کدی اضافه کنم لطفا دقیقا بگین کجا باید این کار را انجام بدم چون من از کد نویس اطلاعی ندارم
    • توسط 303
      سلام
      دوستان من میخوام تمام عکس های یک پست رو که در نوشته هنگام ایجاد نوشته جدید قرار میدیم رو جمع کنم و در یک قسمت از صفحه پست به صورت اسلایدر نشون بدم
      ایا پلاگین ی ابزاری برای این کار هست؟
      یا حتی یه پلاگین که در صفحه ارسال پست عکس ها رو بگیره و در قسمت اسلایدر خودش به نمایش در بیاره
      ایا امکانش هست؟
      لطفا کمک کنید
    • توسط GMan
      سلام و عرض ادب
      یه سوال
      من برای عکسهای سایتم از زمینه دلخواه استفاده می کنم و بر اساس تنظیمات سایت مپ، عکسها داخل سایت مپ نیست و در نتیجه مستقیما ایندکس نمیشن؛
      خلاصه اینکه پستها، تگها و ... ایندکس میشن؛ اما عکسها نه!!
      سوال اول اینکه زمینه دلخواه بودن عکسها باعث میشه اونها ایندکس نشن؟؟ یا داخل سایت مپ نبودنشون؟؟
      و دوم اینکه آیا نیازی هست پیگیر ایندکس شدن عکسها باشم؟؟ یا اینکه نه تمرکزمون روی همون پست ها باشه؟؟؟ چون سایت ما گالری عکس نیست که بخوایم روی عکسها وقت بگذاریم
      ممنون و سپاسگزار
    • توسط حسن موحد
      سالها به فکر این موضوع بودم که راه حلی بشه پیدا کرد برای کم کردن حجم صفحات که دارای تصاویر زیادی هستند به همین خاطر همیشه به مشتری هام استفاده از صفحات پر تصویر هیچ وقت توصیه نمی کردم . حالا انگار مقداری وضعیت تغییر داره می کند اول از همه سرعت های اینتنرت خیلی بهبود پیدا کرده ، الکوریتم های کش خیلی بهتر شده و از همه جالب تر جدیدا فرمت های تصاویری جدید و به روز تر میاد که رقیب های زیادی می پسنده امیدواره این مقاله ترجمه شده از سایت اسمشینگ از گروه ما بپذیرید :
      راهنمای فرمت جدید تصاویر برای طراحی وب
      امیدوارم دوستان در ادامه تاپیک در مورد این موضوع بحث کنند .