رفتن به مطلب

نظرسنجی در مورد قالب سایتم

بویکا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . من بعد یه چند هفته ای این قالبو درست کردم . البته از صفر کدنویسی نکردم . یه قالب ساده ی آماده برداشتم 95 درصد عوضش کردم . حالا می خواستم اساتید نظری در مورد رنگ بندی و منو ها و تک نوشته ها و برگه ها . کلا یه نظری بدین . نظری پیشنهادی چیزی . در ضمن در مورد سئوشم یه کمکی بکنین ممنون میشم .

آدرس سایت : www.aseman.xzn.ir

پیشاپیش مرسی

لینک به ارسال

سلام ، به نظر من :

1 ـ رنگ بندی چشمو می زنه ! فقط مشکی و آبی !

2 ـ سرعت لود سایت شدید پایینه

3 ـ تایپو گرافی ضعیف

در کل طرح جالب هست ولی رنگ بندی و فونت های خوبی استفاده نشده + برخی اشتباهات در کد نویسی + وقتی از عکس زیاد در قالب استفاده میکنید سعی کنید ازشون sprite بسازید

لینک به ارسال
اساتید نظر بدن

سلام

ببخشید منظورتون دقیقا چه صنفی از دوستان هست؟ به نظرتون اینگونه جدا کردن افراد درست هست؟

لینک به ارسال

نه

سلام

ببخشید منظورتون دقیقا چه صنفی از دوستان هست؟ به نظرتون اینگونه جدا کردن افراد درست هست؟

نه داداش . منظورم اینه که همه ی افرادی که عضون اساتیدن . افراد این انجمن رو همشون رو استاد می دونم . اشتباه برداشت نکنید . نسبت به خودم گفتم

لینک به ارسال

سلام ، به نظر من :

1 ـ رنگ بندی چشمو می زنه ! فقط مشکی و آبی !

2 ـ سرعت لود سایت شدید پایینه

3 ـ تایپو گرافی ضعیف

در کل طرح جالب هست ولی رنگ بندی و فونت های خوبی استفاده نشده + برخی اشتباهات در کد نویسی + وقتی از عکس زیاد در قالب استفاده میکنید سعی کنید ازشون sprite بسازید

1 - داداش من که کلا دو رنگ آبی و مشکی استفاه کردم دیگه . منظورت کجاهاشه ؟

2 - واسه افزایش سرعت لود چیکار کنم ؟

3 - منظورت نوع فونته ؟ خودمم میخوام به کوداک یا یکان تغییرش بدم .

اشتباهات کد نویسی مثال بزن تا اصلاح کنم . الانم دارم روی CSS

sprite کار می کنم . با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...