رفتن به مطلب

پشتیبانی هاست سایتم گفته واسه بهتر شدن سرعت سایتم این کارا رو بکنم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه مشکلی واسم پیش اومده که پشتیبانی هاستم یه چیزایی گفت که جز اینجا ؛ جای دیگه ای واسه پیدا کردن راه حل پیدا نکردم

راستش سرعت سایتم پایین بود با پشتیبانی هاستم صحبت کردم گفت باید هاستت رو عوض کنی ، قالب سایتت روی هاست ما جواب نمیده ، واسه همین سرعت سایتت

پایینه ، بالاخره یه هاست پیدا کردم و با پشتیبانیش صحبت کردم که اگر سایتم بیاد روی هاست شما مشکلی واسش پیش نمیاد ؟ افت سرعت نخواهم داشت ؟ و ...

گفتند نه مشکلی نداره و خلاصه یه هاست ازشون خریدم ، یخورده سرعتش بهتر شده اما خیلی فرقی نکرده ، باهاشون که صحبت کردم بهم گفتن :

===================================================

تست سایت

bavanat.ir

در

gtmetrix

نشان میدهد که یکی از مشکلات کندی نسبی لود کامل سایت مربوط به بززگ بودن سایز کلی صفحات(حدود یک مگابایت) و نیز کندی تولید تصاویر بند انگشتی سایت می باشد. شما میتوانید با بهینه سازی اسکریپت تولید تصاویر بند انگشتی و همچنین استفاده از تکنیکهای کشینگ تصاویر تولید شده سرعت لود سایت را افزایش دهید. همچنین استفاده صحیح از افزونه های کش مانند

supercache

نیز میتواند به شما در جهت افزایش سرعت لود صفحات سایت و همچنین کاهش مصرف منابع یاری رساند.

===================================================

هر راهی که رفتم بازم فایده ای نداشت ، الان به نظر شما دوستان باید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

خوب این کارایی رو که گفتن رو انجام دادین شما؟

پیشنهاد میکنم از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنید .

لینک به ارسال

توی تنظیمات قالب یه کارایی کردم اما فایده ای نداشت

هاست مخصوص ورد پرس ؟ مثلا چه هاستی ؟ ضمنا من یکی از دوستام از همین سرویس دهنده هاست استفاده میکنه و سرعت لودش عالیه

لینک به ارسال

سلام

بازار گرمی سرویس دهنده ها ! هاست مخصوص وردپرسی وجود نداره ! ... شما کافیه اصول سایت gtmetrix.com رو رعایت کنید ، سرعت سایت میره بالا ... من سایت یه نفر رو روی یه هاست اشتراکی گذاشتم ، ولی اصول این سایت رو رعایت کردم و قالب رو از نظر سرعت بهینه کردم ، سرعت سایت بسیار عالی هست ، پس ربط زیادی به نوع هاست نداره که حالا شما بخوایید با هزینه ی زیاد هاست مخصوص وردپرس بخرید ! //

در انجمن آموزش های زیادی وجود داره در مورد این سایت ، سرچ کنید به نتیجه می رسید .

لینک به ارسال

اینجا رو ببینید ::

http://gtmetrix.com/reports/bavanat.ir/PFFOrgAM

سایت شما واقعاً نیاز به بهینه سازی داره و باید بهش رسیدگی کنید . 147 درخواست تعداد زیادیه و سرور رو خیلی درگیر میکنه و باعث دیر لود شدن سایتتون میشه . پشتیبانی کاملاً پاسخ صحیح به شما داده و اینکه شما اگر سرور اختصاصی هم داشته باشید بازم نمیتونید سرعت سایتتون رو با این شرایط به حد مطلوب برسونید .

لینک به ارسال

اینجا رو ببینید ::

http://gtmetrix.com/reports/bavanat.ir/PFFOrgAM

سایت شما واقعاً نیاز به بهینه سازی داره و باید بهش رسیدگی کنید . 147 درخواست تعداد زیادیه و سرور رو خیلی درگیر میکنه و باعث دیر لود شدن سایتتون میشه . پشتیبانی کاملاً پاسخ صحیح به شما داده و اینکه شما اگر سرور اختصاصی هم داشته باشید بازم نمیتونید سرعت سایتتون رو با این شرایط به حد مطلوب برسونید .

میشه بگید دقیقا باید چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

این مشکل هم برای سایت من است.چگونه باید تعداد درخواست های سرور را کم کنیم؟

لینک به ارسال

sprite کردن عکس ها ... مثلا من پس از تموم شدن طرحم ، کلا عکس ها رو یکی میکنم ! حتی لوگو با مثلا کوچکترین آیکن ها یک عکس هستن ! .... دیگه اینکه تا حد امکان فایل های جاوا یکی شه ...فعال سازی keep alive ، کش کردن و ... // این ها حتی بدون وجود افزونه های کش هم امکان پذیره !

لینک به ارسال

sprite کردن عکس ها ... مثلا من پس از تموم شدن طرحم ، کلا عکس ها رو یکی میکنم ! حتی لوگو با مثلا کوچکترین آیکن ها یک عکس هستن ! .... دیگه اینکه تا حد امکان فایل های جاوا یکی شه ...فعال سازی keep alive ، کش کردن و ... // این ها حتی بدون وجود افزونه های کش هم امکان پذیره !

آقا فرید میشه بیشتر توضیح بدید ؟

لینک به ارسال

ببینید روش هایی وجود داره که باعث میشه تعداد درخواستی که به سرور فرستاده میشه کم بشه و در نتیجه سایت سریع لود بشه ... مثلا وقتی شما 10 تا عکس در قالب دارید موقع بارگذاری قالب 10 تا درخواست به سرور فرستاده میشه تا این عکس ها لود بشه ، اما وقتی این عکس ها sprite میشه و همه اش در یه عکس جا میگیره و با خصیصه ی background-position در قالب مورد استفاده قرار میگیره ، تعداد درخواستی که به سرور فرستاده میشه کم میشه و در نتیجه سرعت بارگذاری میره بالا ......

گاهی وقتی قالب شما از دامین های مختلفی لود میشه سرعت بارگذاری سایت رو کند میکنه ، برای مثال سایت شما از این دامین ها موقع لود استفاده میکنه :

bavanat.ir

up.bavanat.ir

engine.webgozar.ir

www.webgozar.com

www.neginkala.co

http://feed.zarshop....1&r=2416&type=v

http://setapshop.com...1&r=2416&type=v

http://100shops.biz/...st=1&evnt=1&f=0

در نتیجه سرعت بارگذاری سایت شما میاد پایین .... استفاده از CDN و فعال سازی قابلیت Keep alive هم تاثیر بسازیی در لود سایت داره //

فاکتور های زیاد دیگه ای هم هست که توضیح دادن و آموزشش وقت زیادی میگیره

لینک به ارسال

یعنی چی راهکار من چیه ؟!؟ :) ..... هرچی فاکتور سایت gtmetrix میگه باید اجرا شه تا یه سایت حداکثر در 10 ثانیه لود شه ! ... مثلا این عکس یه سایتی هست که من بهینه اش کردم و تا حدی که بلد بودم موارد گفته شده رو اجرا کردم و همینطور که می بینید سایت سرعت لود خوبی داره

post-631-0-91951000-1378841175_thumb.jpg

لینک به ارسال

درود

با عرض معذرت از فرید جان که من جواب میدم

خب اقا فرید چند بار اشاره کردن که باید این مواردی رو که سایت شما باهاش با مشکل مواجه هستش رو بهینه کنید تا سرعت مورد نظر رو به دست بیارید

ویرایش شده توسط aminvl
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...