• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
yavar99

آیا هنوز هم بک لینک باعث افزایش یج رنک می شود؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

لطفاً یکی از دوستان قدیمی و کار بلد وردپرس پارسی در زمینه ی سئو به سوالات من جواب بدهد.(لطفاً فقط دوستانی که از قدیم توی حوزه ی وبمستری کار می کردند و کار بلد هستند جواب بدهند چون این مقوله ی پیج رنک امروزه برای وبمستران جدید یک نقطهی تقریباً مبهم شده است)

قبلش بگم این آدرس سایت و انجمن من:

http://www.fundoon.ir/

http://forum.fundoon.ir/

الان 6 ماهه که راه اندازیش کردم.

و بعد از اولین آپدیت پیج رنک گوگل یعنی 1-2 ماه پیش پیج رنک صفر گرفت.

و من الان در صدد این هستم که پیج رنکم را افزایش دهم در آپدیت بعدی پیج رنک های گوگل.

ولی نمیدانم چگونه تصمیم بگیرم آیا ارزش دارد پولم را برای پیج رنک گوگل خرج کنم؟ آیا هنوز پیج رنک گوگل اهمیت دارد و وبمستران به آن اهمیت می دهند؟

شما هم به مطلب زیر که دو سال قبل بیان شده است اعتقاد دارید؟

http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=2219

و درآخر سوژه های مناسبی برای خرید بک لینک میشناسید؟

دوستان اگر میشه یه لطفی کنید همه ی سوالامو کامل و برادرانه جواب بده

چون منم پولی رو که به زحمت ست آوردم نمیخوام توی چاه بندازم.

یا علی مدد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بک لینک تاثیرش بسیار زیاد هست... اما این فیک بک لینک ها یه جورایی در آخر به ضررتون تمام میشه... بهترین بک لینک ها، لینک هایی هستند که در مالب دیگران به مطالب شما لینک داده بشه... و تاثیرش هم بسیار هست...

گوگل هر روز داره قوی تر و باهوش تر میشه مطمعنا اگر شما به عنوان کسی که بک لینک تقلبی درست کردید شناسایی بشید کلا باید فاتحه برای ورودی های گوگل بخونید ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گوگل هر روز داره قوی تر و باهوش تر میشه مطمعنا اگر شما به عنوان کسی که بک لینک تقلبی درست کردید شناسایی بشید کلا باید فاتحه برای ورودی های گوگل بخونید

والله ما که از این هوش گوگل چیزی ندیدم ، ساتهایی که بک لینک گرفتن مثل سابق دارن پیشرفت می کنن ، سایتهایی که کپی کاری میکنن دارن پیشرفت می کنن این وسط سایتهایی که دارن تولید محتوی می کنن روز به روز بدتر میشه اوضاع شون و ضرر می کنن .

شاید گوگل تو وب فارسی خنگ شده و هوشش ماله سایتهای انگلیسیه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاید گوگل تو وب فارسی خنگ شده و هوشش ماله سایتهای انگلیسیه !

شایدم اینطور باشه! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بک لینک مشکلی نداره البته بک لینکی که اصولی باشه یعنی موضوع اون سایتی که لینک شما اونجا هست با موضوع سایت شما تقربا یکی باشه و 180 درجه فرق نداشته باشه! :) برای بالا بردن رنک خود اول بهتره مطالب اختصاصی به صورت بهینه و مرتب ارسال کنید بعد برید تو سایت هایی که موضعش با سایت شما میخوره,تبلیغ بکنید یا تبادل لینک کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از دوستانی که پاسخگو بودند متشکرم.

ولی من گفتم یکی بیاد دقیقاً یکی یکی به سوالاتی که من پرشیدم جواب بده !!

مثلاً بنویسه جواب سوال اول:

جواب سوال دوم:

و ...

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جا داره ابتدا یکم در مورد این پست شما توضیخاتی ارائه کنم :

ببینید دوست عزیز شما سوالاتتون رو اگر بصورت 1-2-3 مینوشتید بقیه هم به سوالات شما به همین صورت جواب میدادن . طرز پاسخ دادن دوستان هم کاملاً به خودشون و علمشون نسبت به سوال بستگی داره . مطمئن باشید اگر کسی جواب مناسبی برای سوال ها داشته باشه حتماً عنوان مبکنه .

لطفاً فقط دوستانی که از قدیم توی حوزه ی وبمستری کار می کردند و کار بلد هستند جواب بدهند

اینجا هیچکی ادعای کاربلدی نداره و مطمئناً همگی اومدن اینجا یاد بگیرن . از جمله خود بنده . قصدمون هم به اشتراک گذاشتن اطلاعات هست تا بتونیم در کنار هم پیشرفت کنیم . شما بهتر بود اجازه میدادید دوستان نظراتشون رو بگن بعد خودتون از اون بین انتخاب میکردید بهترن و قانع کننده ترین جواب رو .

ببینید شاید اگر از وب مسترای قدیمی سوال کنید در جوابتون بگن پیج رنک هیچ ارزشی بجز گرفتن سفارش تبلیغ و شاید کمی اعتبار نداشته باشه . چراکه روش های زیادی با نام سئو سیاه وجود داره میتونه باعث شه رتبه ها به سرعت بالا بره اما گوگل هر باز الگوریتم هاشو تغییر میده تا با این شیوه ها مبارزه کنه . بهترین راه حرکت به صورت منظم و منطقی همراه با سئو سفید هست . قرار نیست شما سایتتون رو بر اساس گوگل بزنید . فکر کنید اصلاً گوگلی وجود نداره . شما باید سایتتون رو برای کاربرانتون بهینه کنید نه موتورهای جستجو . موتورهای جستجو هیچ چیزی بجز راحتی و اطمینان کاربران رو نمیخوان .

اگر هدف شما فقط افزایش رنک هست باید سعی کنید اولاً مطالب اختصاصی بنویسید و اونا رو در شبکه های اجتماعی منتشر کنید . همچنین سعی کنید از سایت های مشابه خودتون بک لینک بگیرید . به این صورت که سایتی هم موضوع سایت خودتون پیدا کنید و سعی کنید در چند پست مهم و هم موضوع با پست شما از کلمات کلیدی و مهمش به شما بک لینک بده . این بهترین راه هست به نظر من .

همچنین میتونید از تبلیغات متنی در اون سایت هم استفاده کنید که من کمتر این مورد رو پیشنهاد میکنم .

این موضوع هم در تخصص خودتونه که بگردید و سایت های خوب و مفید مرتبط با سایت خودتون رو پیدا کنید .

خودتون بشینید کلاهتون رو قاضی کنید ببینید آیا براتون میصرفه که برای سایتتون خرج کنید . آیا اونقدرا براتون در آمد داره . آیا هدفتون از افزایش بازدید کسب درآمده ؟ هدف گذاری در این مورد انجام دادید ؟

فقط بک افزایش رنک مد نظرتونه ؟ و . . . اول باید به این سوالات جواب بدید تا بعد خودتون به جواب نهایی که مد نظرتون هست برسید . اونوقت برای این کار از بقیه مشورت بگیرید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ممنون عالی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط xboby
      سلام،
      من سایتی با ورد پرس طراحی کردم و می خواهم با:
      یک برنامه تمام پستهای موجود در کانال تلگرامی که بنام آن سایت ایجاد کر ده ام را
      بتوانم از موبایلم دانلود کنم و بعد در آن سایت قرار دهم:
      آیا چنان برنامه ای وجود دارد؟ لطفا راهنمائی ام بفرمائید.
                                   متشکرم
    • توسط دکتر مهندس
      سلام
      من چندتا سایت دارم که همه رو وقتی خواستم به وردپرس 4.7 ارتقا بدم، همگی مشکل دار شدند.
      به این صورت که خود سایت باز میشه اما قسمت مدیریت سایت باز نمیشه و لینکهای بخش مدیریت به این صورت میاد: /wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fwp-admin%2F

توی صفحه هم که میاد اینطوری مینویسه: 

The www......ir page isn’t working
      www.......ir is currently unable to handle this request.
      HTTP ERROR 500
    • توسط hessam75
      سلام
      من یه سایت با غالب be theme طراحی کردم فقط یه مشکل داره اونم اینه که پس زمینه رو پارالاکس انتخاب کردم ولی تو مرورگر internet xplorer پارالاکس نمایش داده نمیشه!
      در ضمن قالبم هم پول دادم از سایت معتبری خریدم ازین دانلودی ها نیست.
      لطفا کمک کنید بتونم رفع اشکال کنم.
      آدرس سایت : senateb.com

• توسط mehdiilbeigi
      سلام به دوستان عزیز
      من توی سایتم یک دسته اخبار سایت دارم که نمی خوام توی نتایج جستجوی سایت نمایش داده بشه.
      ممنون میشم کمکم کنید چطوری این دسته رو توی نتایج سایتم نمایش نده...

• توسط Morteza
      قوانین کلی انجمن
      1- در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام کاربری استفاده نمایید. نام های کاربری حاوی کلمات نامناسب ، نام های کاربری که جنبه تبلیغاتی داشته و یا نام های کاربری که نام یک سایت می باشند ، سریعا حذف خواهند شد.
      2- به دیگران احترام بگزارید. با هرگونه بی احترامی برخورد جدی و حتی منجر به قطع دسترسی کاربر خاطی خواهد شد.
      3- در انتخاب آواتر و امضا دقت کنید و از تصاویر و کلمات موهون و نامناسب استفاده ننمایید. توجه کنید که امضا هایی که حاوی تصاویر و کلمات موهون و نامناسب باشند و یا جنبه تبلیغاتی داشته باشند سریعا حذف خواهند شد و در صورت تکرار با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
      4- برای مطالب خود از عنوان مناسب و گویا استفاده نمایید. در عنوان مطالب خود از عبارات و کلمه هایی مانند : کمک کنید ، درخواست فوری ، نیاز شدید ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم و جملاتی شبیه به این خودداری نمایید.
      5- حتما قبل از ایجاد یک موضوع در انجمن جستجو کنید و از ایجاد مطالب تکراری خودداری نمایید.
      6- از اسپم کردن موضوعات پرهیز کنید. جهت دریافت پاسخ صبر داشته باشید. برای تشکر از دکمه تشکر استفاده کنید.
      7- فارسی بنویسید و از فینگلیش نوشتن خودداری کنید. در غیر اینصورت با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
      8- فعالیت های تجاری را فقط در بخش مشخص شده انجام دهید و از ایجاد موضوعاتی با جنبه تجاری در دیگر بخشها خودداری نمایید. از دادن پاسخهایی که جنبه تجاری و یا تبلیغی دارند خودداری نمایید. در صورت مشاهده چنین پست هایی با فرد خاطی برخورد خواهد شد.
      9- گروه وردپرس پارسی هیچگونه مسئولیتی در مورد فعالیت های بخش تجاری ندارد و تمامی مسئولیت به عهده ایجاد کننده موضوع است.
      10-هرگونه بحث سیاسی - مذهبی در این انجمن ممنوع می باشد. هرگونه توهین و مجادله و مباحثه در مباحث دینی و سیاسی ممنوع بوده و تاپیک های اینچنینی حذف و کاربران خاطی محروم می شوند. در صورت تکرار فرد خاطی برای همیشه از انجمن اخراج می شود.
      11- ارائه شماره تماس و ایمیل جهت همکاری و یا خرید و فروش و یا هرگونه مورد دیگر بصورت عمومی در انجمن ممنوع است. جهت تبادل موارد ذکر شده از طریق پیام خصوصی اقدام کنید.
      12- هرگونه درخواست کامل سازی پوسته در انجمن ممنوع است. اگر نیاز به تکمیل کد بخش خاصی از پوسته را دارید باید درخواست خود را در یک تاپیک جدید مطرح کنید و از درخواست تکمیل کدنویسی و یا طراحی یک پوسته جدا خودداری کنید.
      13- هرگونه بحث در مورد تکمیل و اشکال زدایی پوسته های ریپ در انجمن ممنوع است. اگر نیاز به تکمیل کد بخش خاصی از پوسته را دارید باید درخواست خود را در یک تاپیک جدید مطرح کنید و از درخواست تکمیل کدنویسی و یا طراحی یک پوسته ریپ جدا خودداری کنید.
      14- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.
      بروزرسانی پنجم.