رفتن به مطلب

آیا هنوز هم بک لینک باعث افزایش یج رنک می شود؟

yavar99

پست های پیشنهاد شده

لطفاً یکی از دوستان قدیمی و کار بلد وردپرس پارسی در زمینه ی سئو به سوالات من جواب بدهد.(لطفاً فقط دوستانی که از قدیم توی حوزه ی وبمستری کار می کردند و کار بلد هستند جواب بدهند چون این مقوله ی پیج رنک امروزه برای وبمستران جدید یک نقطهی تقریباً مبهم شده است)

قبلش بگم این آدرس سایت و انجمن من:

http://www.fundoon.ir/

http://forum.fundoon.ir/

الان 6 ماهه که راه اندازیش کردم.

و بعد از اولین آپدیت پیج رنک گوگل یعنی 1-2 ماه پیش پیج رنک صفر گرفت.

و من الان در صدد این هستم که پیج رنکم را افزایش دهم در آپدیت بعدی پیج رنک های گوگل.

ولی نمیدانم چگونه تصمیم بگیرم آیا ارزش دارد پولم را برای پیج رنک گوگل خرج کنم؟ آیا هنوز پیج رنک گوگل اهمیت دارد و وبمستران به آن اهمیت می دهند؟

شما هم به مطلب زیر که دو سال قبل بیان شده است اعتقاد دارید؟

http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=2219

و درآخر سوژه های مناسبی برای خرید بک لینک میشناسید؟

دوستان اگر میشه یه لطفی کنید همه ی سوالامو کامل و برادرانه جواب بده

چون منم پولی رو که به زحمت ست آوردم نمیخوام توی چاه بندازم.

یا علی مدد

لینک به ارسال

سلام

بک لینک تاثیرش بسیار زیاد هست... اما این فیک بک لینک ها یه جورایی در آخر به ضررتون تمام میشه... بهترین بک لینک ها، لینک هایی هستند که در مالب دیگران به مطالب شما لینک داده بشه... و تاثیرش هم بسیار هست...

گوگل هر روز داره قوی تر و باهوش تر میشه مطمعنا اگر شما به عنوان کسی که بک لینک تقلبی درست کردید شناسایی بشید کلا باید فاتحه برای ورودی های گوگل بخونید ;)

لینک به ارسال
گوگل هر روز داره قوی تر و باهوش تر میشه مطمعنا اگر شما به عنوان کسی که بک لینک تقلبی درست کردید شناسایی بشید کلا باید فاتحه برای ورودی های گوگل بخونید

والله ما که از این هوش گوگل چیزی ندیدم ، ساتهایی که بک لینک گرفتن مثل سابق دارن پیشرفت می کنن ، سایتهایی که کپی کاری میکنن دارن پیشرفت می کنن این وسط سایتهایی که دارن تولید محتوی می کنن روز به روز بدتر میشه اوضاع شون و ضرر می کنن .

شاید گوگل تو وب فارسی خنگ شده و هوشش ماله سایتهای انگلیسیه !

لینک به ارسال
شاید گوگل تو وب فارسی خنگ شده و هوشش ماله سایتهای انگلیسیه !

شایدم اینطور باشه! ;)

لینک به ارسال

بک لینک مشکلی نداره البته بک لینکی که اصولی باشه یعنی موضوع اون سایتی که لینک شما اونجا هست با موضوع سایت شما تقربا یکی باشه و 180 درجه فرق نداشته باشه! :) برای بالا بردن رنک خود اول بهتره مطالب اختصاصی به صورت بهینه و مرتب ارسال کنید بعد برید تو سایت هایی که موضعش با سایت شما میخوره,تبلیغ بکنید یا تبادل لینک کنید!

لینک به ارسال

از دوستانی که پاسخگو بودند متشکرم.

ولی من گفتم یکی بیاد دقیقاً یکی یکی به سوالاتی که من پرشیدم جواب بده !!

مثلاً بنویسه جواب سوال اول:

جواب سوال دوم:

و ...

ممنون

لینک به ارسال

جا داره ابتدا یکم در مورد این پست شما توضیخاتی ارائه کنم :

ببینید دوست عزیز شما سوالاتتون رو اگر بصورت 1-2-3 مینوشتید بقیه هم به سوالات شما به همین صورت جواب میدادن . طرز پاسخ دادن دوستان هم کاملاً به خودشون و علمشون نسبت به سوال بستگی داره . مطمئن باشید اگر کسی جواب مناسبی برای سوال ها داشته باشه حتماً عنوان مبکنه .

لطفاً فقط دوستانی که از قدیم توی حوزه ی وبمستری کار می کردند و کار بلد هستند جواب بدهند

اینجا هیچکی ادعای کاربلدی نداره و مطمئناً همگی اومدن اینجا یاد بگیرن . از جمله خود بنده . قصدمون هم به اشتراک گذاشتن اطلاعات هست تا بتونیم در کنار هم پیشرفت کنیم . شما بهتر بود اجازه میدادید دوستان نظراتشون رو بگن بعد خودتون از اون بین انتخاب میکردید بهترن و قانع کننده ترین جواب رو .

ببینید شاید اگر از وب مسترای قدیمی سوال کنید در جوابتون بگن پیج رنک هیچ ارزشی بجز گرفتن سفارش تبلیغ و شاید کمی اعتبار نداشته باشه . چراکه روش های زیادی با نام سئو سیاه وجود داره میتونه باعث شه رتبه ها به سرعت بالا بره اما گوگل هر باز الگوریتم هاشو تغییر میده تا با این شیوه ها مبارزه کنه . بهترین راه حرکت به صورت منظم و منطقی همراه با سئو سفید هست . قرار نیست شما سایتتون رو بر اساس گوگل بزنید . فکر کنید اصلاً گوگلی وجود نداره . شما باید سایتتون رو برای کاربرانتون بهینه کنید نه موتورهای جستجو . موتورهای جستجو هیچ چیزی بجز راحتی و اطمینان کاربران رو نمیخوان .

اگر هدف شما فقط افزایش رنک هست باید سعی کنید اولاً مطالب اختصاصی بنویسید و اونا رو در شبکه های اجتماعی منتشر کنید . همچنین سعی کنید از سایت های مشابه خودتون بک لینک بگیرید . به این صورت که سایتی هم موضوع سایت خودتون پیدا کنید و سعی کنید در چند پست مهم و هم موضوع با پست شما از کلمات کلیدی و مهمش به شما بک لینک بده . این بهترین راه هست به نظر من .

همچنین میتونید از تبلیغات متنی در اون سایت هم استفاده کنید که من کمتر این مورد رو پیشنهاد میکنم .

این موضوع هم در تخصص خودتونه که بگردید و سایت های خوب و مفید مرتبط با سایت خودتون رو پیدا کنید .

خودتون بشینید کلاهتون رو قاضی کنید ببینید آیا براتون میصرفه که برای سایتتون خرج کنید . آیا اونقدرا براتون در آمد داره . آیا هدفتون از افزایش بازدید کسب درآمده ؟ هدف گذاری در این مورد انجام دادید ؟

فقط بک افزایش رنک مد نظرتونه ؟ و . . . اول باید به این سوالات جواب بدید تا بعد خودتون به جواب نهایی که مد نظرتون هست برسید . اونوقت برای این کار از بقیه مشورت بگیرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...