رفتن به مطلب

اضافه کردن کد به این کد php

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها

یک تیکه کدی داشتم که مربوط به افزونه s2member هستش ...

این کد، فیلد پسورد هستش و کنار فیلد چیزی به عنوان پسورد تایپ نکرده که کاربر بدونه اینجا باید پسورد وارد کنه!!! حالا من میخواستم بدونم کجایی این کد باید کلمه "رمز عبور" رو وارد کنم ...

echo '<label for="ws-plugin--s2member-custom-reg-field-user-pass1" title="'.esc_attr(_x("لطفا رمز عبور خود را وارد نمایید", "s2member-front", "s2member")).'">'."\n";

echo '<input type="password" aria-required="true" maxlength="100" autocomplete="off" name="ws_plugin__s2member_custom_reg_field_user_pass1" id="ws-plugin--s2member-custom-reg-field-user-pass1" class="ws-plugin--s2member-custom-reg-field" value="'.format_to_edit($_p["ws_plugin__s2member_custom_reg_field_user_pass1"]).'" tabindex="'.esc_attr(($tabindex = $tabindex + 10)).'" />'."\n";

echo '</label>'."\n";

لینک به ارسال

این کد رو امتحان کنید

echo '<label for="ws-plugin--s2member-custom-reg-field-user-pass1" title="'.esc_attr(_x("لطفا رمز عبور خود را وارد نمایید", "s2member-front", "s2member")).'">'."Password\n";

echo '<input type="password" aria-required="true" maxlength="100" autocomplete="off" name="ws_plugin__s2member_custom_reg_field_user_pass1" id="ws-plugin--s2member-custom-reg-field-user-pass1" class="ws-plugin--s2member-custom-reg-field" value="'.format_to_edit($_p["ws_plugin__s2member_custom_reg_field_user_pass1"]).'" tabindex="'.esc_attr(($tabindex = $tabindex + 10)).'" />'."\n";

echo '</label>'."\n";

لینک به ارسال

ممنون عزیز - درست شد ... یه مشکل دیگه هم هستش اینه که کد شاخص استحکام رمز عبور توی صفحه عضویت آژاکس سایت کار نمیکنه !!! کدش اینه :

echo '<div id="ws-plugin--s2member-custom-reg-field-user-pass-strength" class="ws-plugin--s2member-password-strength"><em>'._x("password strength indicator", "s2member-front", "s2member").'</em></div>'."\n";

ادرس سایت هم توی امضا هستش عزیز ...

ویرایش شده توسط Tak'warez
لینک به ارسال

این کد فقط کد نمایششه باید تابع اصلیش را پیدا کنید و چک کنید

اقا ایمان میشه راهنمایی کنید که از کجا میتونم تابع اصلیشو گیر بیارم ؟

لینک به ارسال

من اطلاعی ندارم لیست فایلهای افزونه را بگذارید شاید از نام بشه حدس زد

لینک به ارسال

اقا ایمان فکر کنم اگه کل فایل رو بزارم اینجا بهتره !!! :) چون تعداد فایلهاش خیلیه ... اگر وقت کردید یه نگاهی بکنید ... ممنون از شما

s2member.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...