رفتن به مطلب

افزونه سئو کامل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

بنده برای سئو وردپرس ، از افزونه All in one seo pack استفاده میکنم. اما این افزونه دارای کاستی ها و اعصاب خوردکنی هایی هست! از کاستی ها اینکه فقط تاکیدش روی متاتگ های سایت و نمیدونم مطالب هست! اما بنده افزونه ای رو میخوام که به تصاویر اگر alt نداشتن ، اون صفت رو بده و با مقدار مشخصی مقدار دهی کنه.

بررسی کنه که تو پوسته تگ های h1 و... وجود دارن یا نه؟!

همینطور اینکه مثل اون افزونه ای که گفتم انقدر رو اعصاب نباشه که وقتی میخوای پست ارسال کنی ، باید یه ساعت بشینی دوباره برچسب هایی رو که نوشتی توی فیلد اون دوباره نویسی یا خلاصه کپی پیست کنی! یعنی افزونه ای میخوام که خودش مثل آدم بفهمه چی میخوام و به جای اینکه دردسر و و قت گیری ایجاد کنه برام ، از کارهام کم کنه! :mellow:

لینک به ارسال

سلام. این افزونه کامل و جامعه و موارد مورد نظر شما، کاستی ای برای این پلاگین حساب نمیشه!

برای این که بفهمید چه تعداد h1 وجود داره، باید به سورس صفحع توجه کنید. یا به سایت chkme.com برید...

اگه برای تصاویرتون حوصله alt و title معلوم کردن ندارید، در قالبتون در تگ عکس ها، برای این دو قسمت، کد فراخوان عنوان مطلب رو وارد کنید.

فیلد برچسب های این پلاگین هم فک نمیکنم راهی جز، کپی کردن برچسب ها باشه!

لینک به ارسال

دوست من بنده این ها رو میدونم! اینکه برای افزودن تگ ها چطوری عمل کنم و... !

اما بنده این درخواست رو از روی این کردم که فقط خود بنده نویسنده سایتم نیستم! نویسنده های دیگری هم میان و پست ارسال میکنن ، در حالی که اون مواردی که خود بنده همیشه رعایت میکنم مثل برچسب ها و متن جایگزین و ... اونا رعایت نمیکنن و نمیشهک ه به همشون این همه نکته رو یادآوری کرد!

لینک به ارسال

دوست عزیز هیچ چیز رایگانی کامل نیست این افزونه هم همینطوره شما اگر به دنبال یک افزونه حرفه ایی جهت سئو هستید میتونید نسخه پرمیوم all in one seo pack رو تهیه کنید !

لینک به ارسال

پویا جان از توی تنظیمات میتونی افزونه ال این وان سئو میتونی تنظیم کنی که خودش اتوماتیک برای مطالب هم برچسب هایی که خودت انتخاب کردی بذاره هم عنوانی که خودت انتخاب کردی بذاره و هم توضیحات رو خودش از توی مطلب بذاره یعنی دیگه تو هیچ کاری لازم نیست انجام بدی فقط عادی پستت رو بنویس و برچسب براش بذار همین.

در ضمن در مورد اون اچ 1 و ... هم که کاربری مثل تو پویا جان دیگه نباید نیاز داشته باشه که یه افزونه بهش بگه اچ1 گذاشتی یا نه !

افزونه ی وردپرس سئو هم هست که من یه بار نصب کردم حسابی حالمو گرفت از بس شلوغ و پلوغه و آدم داخلش گم میشه!

همین افزونه ال این وان سئو کامل کامله و اگر هم نگاه کنی خیلی از سایت های بزرگ از همین افزونه استفاده می کنند.و این افونه قدرت بسیار زیادی در جذب گوگل داره.

یا علی مدد

لینک به ارسال

من هم برای سایت اصلیم از All in one استفاده میکنم. دقیقا به همین خاطر که شما نویسنده های زیادی دارید، باید از این افزونه استفاده کنید. چونکه کاربری اش ساده هست.

اما اگر سایت کوچکلی داشته باشید که فقط خودتون نویسنده باشید و حوصله تکمیل کل بخشها رو داشته باشید، Wordpress SEO by Yoast رو پیشنهاد میکنم که کاملا بهت میگه وضعیت سئوی صفحه چطوری هست.

درباره تنظیمات Alt برای تصاویر هم میتونی از این افزونه استفاده کنی:

http://www.wordpress98.com/wordpress/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-alt-%D9%88-title-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1/

مشکل حل شد به همین راحتی :)

لینک به ارسال

افزونه های تجاری خوبی هست که خودش کلمه کلیدیت رو درشت و خوابیده میکنه و خودش کلمات کلیدی برات می زنه و اخطارهای لازم رو نشون می ده و از نظر امتیازی میگه که پستت چند درصد محتواش سئو هست و ... ولی خوب رایگان نیستند!

لینک به ارسال

سلام

استارتر عزیز ، یه چند تا چیز بگم که :

این افزونه از نظر خیلی ها و خود من کاملترین افزونه سئو هست و این چیزایی که شما میگی ربطی به افزونه نداره

چک کردن تگ های h1 و .... وظیفه هیچ افزونه ای نیست و اینکه اگر افزونه ای این کارو کنه هیچوقت نمیتونه کارایی چک کردن یه انسان رو داشته باشه و همیشه دچار مشکل میشن

بعد اینکه بارها گفته شده که تگ هایی که تو خود وردپرس ( برچسب ) میزنید با تگ های افزونه سئو 180 درجه تفاوت دارن و یکی نیستن که شما کپی کنی همرو همون جا !

حتس اسم هاشون رو نگاه کن : افزونه : متا تگ و خود وردپرس : برچسب !!!

لینک به ارسال

سلام

استارتر عزیز ، یه چند تا چیز بگم که :

این افزونه از نظر خیلی ها و خود من کاملترین افزونه سئو هست و این چیزایی که شما میگی ربطی به افزونه نداره

چک کردن تگ های h1 و .... وظیفه هیچ افزونه ای نیست و اینکه اگر افزونه ای این کارو کنه هیچوقت نمیتونه کارایی چک کردن یه انسان رو داشته باشه و همیشه دچار مشکل میشن

بعد اینکه بارها گفته شده که تگ هایی که تو خود وردپرس ( برچسب ) میزنید با تگ های افزونه سئو 180 درجه تفاوت دارن و یکی نیستن که شما کپی کنی همرو همون جا !

حتس اسم هاشون رو نگاه کن : افزونه : متا تگ و خود وردپرس : برچسب !!!

چقدر خشن جواب میدی شما؟! :D
لینک به ارسال

چقدر خشن جواب میدی شما؟! :D

خشن ؟ !

ببینید همه جا گفته شده که اول جستجو کنید بعد پست بزنید

الآن 80% تاپیک هایی که جدید زده میشه قبلن توسط یکی دیگه زده شده

تو همون تاپیک ها اشاره شده که این برچسب با تگ فرق داره

هزاران بار هم بگی باز پرسیده میشه که چه تفاوتی دارن :|

فقط با یه جستجو میتونه تاپیک رو پیدا کنه و مشکلش برطرف بشه !

لینک به ارسال

خشن ؟ !

ببینید همه جا گفته شده که اول جستجو کنید بعد پست بزنید

الآن 80% تاپیک هایی که جدید زده میشه قبلن توسط یکی دیگه زده شده

تو همون تاپیک ها اشاره شده که این برچسب با تگ فرق داره

هزاران بار هم بگی باز پرسیده میشه که چه تفاوتی دارن :|

فقط با یه جستجو میتونه تاپیک رو پیدا کنه و مشکلش برطرف بشه !

بازم چقدر خشن جواب میدی شما :D
لینک به ارسال

دوست من بنده از شما بهتر میدونم فرق تگ و برچسب چیه. بنده چند ساله که کارم فهمیدن فرق همین دوتاست.

بهتره شما هم این رو به دانش وبتون اضافه کنید :

فقط قرار دادن برچسب ها مهم نیست. در آوردن این برچسب ها به صورت متاتگ Keywords هست که مهمه و کار این افزونه ست.

اگر هم میگید که کار افزونه نیست تعداد تگ های h رو به دست بیاره ، باس بگم که اتفاقا این کار افزونه ست! و اتفاقا در این یکی مورد کار افزونه و کد از انسان بهتر عمل میکنه. چون میتونه با شمارش تعداد تگ ها مثلا هشدار بده که انقدر کمه یا زیاده!

پس سعی نکنید که بگید من مدیر انجمنم و مثلا از شما بهتر میفهمم! نه :) لطفا یه کم لحن حرف زدنتون هم یه صرف نظری کنید من از اینجا گرخیدم اون متن شما رو خوندم :|

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...