• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
hnikdel

کم لطفی مدیران به بخش قالب های فارسی {بخش قالبها رو از زیرخاک در بیارید}

11 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و تشکر از مدیران و کاربران بخش قالب های فارسی

باید عرض کنم که حقیقتاً فعالیت این بخش که باید بخش مهمی در این فروم باشه واقعا کمه.

آقا شما ببینید تنها چند نفری اونم شخصی در بخش قالب های فارسی میکنن و این قسمت دیر به دیر آپدیت میشه

الان سایتها و فروم های دیگه قالب های درجه یک و عالی رو گذاشتن که ما اینجا متاسفانه کمتر می بینیم.

لطفا مدیران این قسمت یکم بیشتر فعالیت کنند.

معمولا در سایتهاو فروم های تخصصی وردپرس، ما شاهد عرضه یه سری قالب اختصاصی زیبا از اون سایت هستیم ولی در این فروم از این خبرها حداقل تا الان نبوده. من نمیدونم مدیران قسمت قالب فارسی چطور کار میکنند، فقط ناظر هستند یا قالب هم میزازن ؟

ما هنوز یه چند قالب با کیفیت و بدرد بخور اختصاصی از این فروم ندیدیم.

این فروم هم اکنون بیشتر در بخش آموزش حل مشکلات فعالیت میکنه.

امیدوارم مدیران ارشد فروم در مورد این بخش هم بازنگری بکنند

کاربران و مدیران نظر بدند. خداییش درست میگم یا نه؟

منتظر نظرات دوستان و مدیران هستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اتفاقا دقیقا دارید غلط میگید!

چون اینجا اصلا مدیر بخش پوسته ها نداریم ;)

اصلا بخش پوسته ها نداریم ;) فقط در حد تایپیک هست...

الان دیگه حتی مدیر ترجمه هم نداریم ;) (البته اون موقع هم که من بودم هم فرض رو بر این بزارید که نبودم :D )

اینجا انجمن پشتیبانی هست.. و چیزای دیگه ملحقاتشون هست... البته کاری به برنامه آینده گروه وردپرس پارسی ندارم تنها حال و گذشته رو میگم... البته قرار بود یک بخش برای گروه ترجمه ایجاد کنم(اون موقع که مسئول گروه ترجمه بودم) که کلا این بخش جدا از انجمن بشه... که با بد قولی من نیمه کاره تمام شد :D :D

فعلا تا موقعی که برنامه های آینده گروه وردپرس پارسی روی کار نیومد نمیشه روی بخش پوسته ها یا افزونه ها هیچ کاری کرد...

(راستی امروز زیادی خوشحالم به دل نگیر این خنده هامو ;) )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما حرف خوبی زدی و با این کار، یک منبع جامع رو خواهیم داشت.

اما بیشتر با آقا مرتضی موافقم.

ما اینجا یاد میگیریم خودمون قالب رو بسازیم. از صفر تا صد.

برای همینه حجم سوالات زیاده .

"پوسته ها" خودش یه انجمن هست.

با اجازه منم اینجا یه گله کوچیکی کنم.

اون عزیزانی که الان دارن پاسخگو به سوالای انجمن میشن، تعدادشون از قبل خیلی کمتر شده.

اینطوری فشار بیشتر به اون عده کم میاد و شاید بعضی هاشون رو خسته کنه.

من خودم وقتی ببینم سوالام رو فقط یک نفر جواب میده، واقعاً شرمندش میشم و از پرسیدن سوال بیشتر اجتناب میکنم.

مرسی ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

hnikdel عزیز انجمن یک مشکل (از نظر من مشکل نیست) دارد آن هم این است که بحث کپی رایت باید رعایت شود.برای همین حتی با ساخت یک انجمن پوسته هم قالب های خیلی حرفه ای نمی توان معرفی کرد.

حالا صبر کنید تا از همایش عبور کنیم.احتمالا آقا مرتضی درگیر کارهای همایش است. بعد از همایش به آقا مرتضی باید بگیم تا تجدید نظری کنند(بحث کپی رایت)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا طرح کپی رایت قبلا مطرح شده بود... اونجا دوستان (اکثریت) با این طرح(_رعایت کپی رایت) موافق بودند.. بازم ایجاد بشه بازم موافق هستند...

http://1o2.ir/copyright-wp-parsi

البته خودم از منتقدین این طرح بودم ;) (البته تنها در حد یک نظر)

ولی چون نظر جمع برام قابل احترام بود برای همین منم تابعیت جمع رو میکنم و کپی رایت رو حد اقل در داخل سایت وردپرس پارسی رعایت میکنم.. (البته فقط کپی رایت پوسته و قالب وردپرس ;) )

ویرایش شده در توسط مرتضی نظری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون عزیزانی که الان دارن پاسخگو به سوالای انجمن میشن، تعدادشون از قبل خیلی کمتر شده.

اینطوری فشار بیشتر به اون عده کم میاد و شاید بعضی هاشون رو خسته کنه.

موافقم. من تا حالا هرچي سوال كردم خداييش دلسوزانه جواب دادند و راهنماييم كردند ولي تازگيا تعداد اساتيد پاسخگو انگشت شماره شده و هرچي سوال پرسيدم چند نفر خاص هميشه كمك كردند و بقيه تاپيك ها رو هم كه دنبال ميكنم هم ميبينم همون چند نفرن كه كمك ميكنن منم خيلللي مشكل توي وردپرس پيدا ميكنم و تازگيا سعي كردم سوالاتمو تقسيم كنم بين انجمن هاي ديگه و از اونجاها هم كمك بگيرم كه ديگه دوستان اينجا نگن اين نگار چقد پر رو!! ^_^

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در مورد بخش پوسته، قبلا هم توضیح داده شده که الویت این بخش و ترجمه فعلا برای من پایینتر از سایر بخشهاست.

این هم برمیگرده به بازخوردی که قبلا داشتیم.

حتی ممکنه این بخشها از برنامه اصلی ما هم کنار بره.

در مورد افراد پاسخگو، توجه کنید که آخر تابستون هست و دوستان هم مشغول اتمام کارهای عقب افتاده و بعضی ها مشغول همایش های مختلف و بعضی ها هم مشغول رسیدیگ به امور دانشگاه هستن.

بهرحال یک روال عادی هست :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حتی ممکنه این بخشها از برنامه اصلی ما هم کنار بره.

لااقل در برنامه جدید گروه یه بخش کوچیک براش بزارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظره من بخش تم میتونه یه بخش خوب و پربازدید تو انجمن باشه ؛ حالا چه پرمیوم و چه رایگان ! چون وردپرس قالب های خوب برای موشوعات خبری ، اجتماعی ، مجله ای نداره ! باید هم قبول کنیم !

این حرف هم که دوستان میگن اینجا انجمن پشتیبانیه وردپرس هست و قالب توش جایی نداره رو قبول ندارم !

به نظرم مدیران باید این بخش رو راه بندازن ، اگه استقبال خوب بود ، که مطمئنن هست ادامه بدن اگر هم نه جمع بشه !

یه چیزه دیگه که باید قبول کنیم ، تم ها و ماژول های جوملا خیلی بهتر و کامل تر از وردپرس هست ! البته وردپرس غولی هست برای خودش ولی این نداشتن قالب ها معضلی هست !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش پوسته فعال هست

اما کاربران/طراحان ایرانی در بحث پوسته‌های رایگان فعال نیستند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پرمیوم که خلاف قوانین هست همون رایگان خوبه.

در مورد بخش ها هم اگه می خواید نظرسنجی راه بندازید اگه استقبال شد بخش ها رو راه اندازی کند.

بخش پوسته فعال هست

اما کاربران/طراحان ایرانی در بحث پوسته‌های رایگان فعال نیستند

تعداد کسایی که قالب طراحی می کنن و اون رو به صورت رایگان منتشر می کنن بسیار کمه.

مشکل این دوستان پول قالب هاست و دلیل فعال نبودن اون ها هم همینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری