رفتن به مطلب

افزونه ارسال پیام خصوصی به نویسنده ها توسط کاربران مهمان

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز من احتیاج به یک افزونه دارم که چه مهمان چه کاربر های دیگه بتونن تو صفحه ای خاص که صفحه author.php می باشد برای همون نویسنده بتونن پیام خصوصی بفرستند و نویسنده ها هم بتونن از پیشخوان پیام های خصوصی را خوانده و در صورت عضو بودن طرف ارسال کننده پیام جواب بده

راستی سایته من دارای تعدادی زیاد نویسنده می باشد که میخوام با این کار یه پل ارتباطی بین کاربران و بازدید کننده ها به نویسنده هاشون باشه

لینک به ارسال

دوست من اینا دو تاش افزونه های خوبی هستند ولی من میخوام از بیرون بفرستم مثل فرم تماس با ما ولی فرقش اینه که هر کاربر یه فرم داره و از پیشخوان بتون پیاماشو بخونه

لینک به ارسال

نه اون طوری فقط میخوام تو پروفایل هر نویسنده که تو قالب هست یه دکمه بزارم که بازدید کننده اونو میزنه بتونه به نویسنده پیام بده

لینک به ارسال

فکرمیکنم افزونه دومی رو میشه همچین کاری باهاش کرد.

لینک به ارسال

سلام.ببخشید این افزونه دومی رو چطوری میتونم تغییرش بدم که فقط برای مدیران پیغام بفرسته وبرای کاربر به کاربر این امکان وجود نداشته باشه

یعنی فقط کاربر به مدیر ومدیر به کاربر

لینک به ارسال

Private Messages For WordPress سلام دوستای عزیزم شرمنده ببخشید چطوری میتونه این افزونه رو تغییر بدم که فقط بشه کاربران به مدیریت ومدیریت به کاربران پیام داد و دیگه کاربر به کاربر پیام نده الان این ویژگی وجود داره که اسامی تمامی کاربران سایت لیست میشود ومیشه به همه پیام داد میخوام نام مدیریت فقط باشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

شما دارین خلاف قوانین انجمن برخورد میکنید.(در همین تاپیک اسپم میدین.توی تاپیک های دیگه هم همین سوال رو تکرار میکنید.)

وقتی تاپیکی ایجاد میکنید باید منتظر جواب از طرف دوستان باشید.نه اینکه هر جایی سوالتون رو تکرار کنید.

این کاری که شما میگید یا اینکه تنظیمات باید داشته باشه که فکر نمیکنم یا اینکه باید توی کد نویسیش دستکاری بشه که اینم خودتون باید انجام بدین و اگه مشکلی توی این راه داشتین ما کمک خواهیم کرد.

لینک به ارسال

سلام.ببخشید من عذرخواهی میکنم شرمنده ام

متشکرم پاسخ دادید

شما میتونید برام کدهاشو دستکاری کنید درست بشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز ، اگر عجله دارید و خیلی نیاز دارید بهش ، در قسمت خرید و فروش مطرح کنید تا دوستانی که توانایی دارن براتون درستش کنن ، در غیر این صورت ، لطفا تحمل کنید ! همه دارن پست شما رو می بینن ! مطمئن باشید اگه بلد باشن دریغ نمی کنن از جواب !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...