رفتن به مطلب

فیلد جهت ارسال زمینه دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز من یک فرم دارم از تو تم سایت که کاربران میتونن پست ارسال کنن حالا تو تم زمینه دلخواه تعریف کردم میخوام یک فیلد باشه که زمینه دلخواه link1 رو هم بگیره و ارسال کنه

لینک به ارسال

فک کنم بد توضیح دادم من میخوام وقتی از قالب پست ارسال میکنم یک فیلد اضافی مثل این باشه که زمینه دلخواهی که اسمش مثلا link1 هست رو بهش مقدار بدم

<input type="text" name="post_tags" class="post_input" id="post_tags"/>

لینک به ارسال
http://forum.wp-parsi.com/topic/11950-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

لینک به ارسال

میشه یه سوال خنده دار بپرسم بعد نصب این کجا میره :) چون تو پنل من نیست

لینک به ارسال

اضافه شده بود ولی با یک افزونه من سازگار نبود واسه همین نشون نمیداد ببینید این افزونه عالیه ولی دو تا سوال میمونه سوال اصلی من اصلا اینه که درسته این فیلد میده تو ارسال مطلب تو پیشخوان تو ارسال مطلب این فیلد هاش میاد بعد من هم کد هاشو میزارم تو قالب و اونجام نمایش میده ولی من از طریق قالب سایت یه فرم ارسال مطلب گذاشتم برای عضا که از همونجا پست ارسال کنن دیگه احتیاج نباشه بیان به پیشخوان حالا میخواستم ببینم من باید چه کدی بزارم که فیلد ها رو تو ارسال مطلب قالب نشون بده و سوال دوم این که این افزونه فشار نمیاره ؟

لینک به ارسال

افزونه برای بخش ارسال پست هست برای بخش ارسال از سمت کاربری باید خودتون اینها رو بنویسید

فشار هم اگر منظور به دیتابیس هست فکر نمیکنم فشاری بیاره

لینک به ارسال

سلام مرتضی عزیز ممنون از پاسخی که دادی ببین این عکسو

03223302562672987291.jpg

این فرمیه که من درست کردم که کاربر بتونه بدون این که وارد پیشخوان بشه فقط با لاگین بتونه از همو صفحه اول مطلب ارسال کنه فیلد اخری قراره یک زمینه دلخواه باشه همش کار میکنه فقط فیلد اخری رو نمیدونم چه طور به اون افزونه فیلد ها ربطش بدم

لینک به ارسال

من جای شما بودم، برای ارسال پست از تابعش استفاده می کردم که ساده تر هست:

wp_insert_post

لینک به ارسال

سلام آقا مرتضی خدایش دیگه گیج شدم هر چی سرچ چیزی نفهمیدم

:( الان من برای ارسال یه زمینه دلخواهتو این کد

<input type="text" name="*****" class="post_input" id="*****"/>[/left]

جای ***** چی باید بزارم که محتوا در ارسال جایگزین زمینه دلخواه من بشه

ویرایش شده توسط a2h
لینک به ارسال

فقط با تغییر در کد بالا نمیشه کاری کرد

با کدی که بالاتر گفتم و توضیحاتی که از این تابع قبلا قرار داده شده میتونید به کد نهایی تون برسید

لینک به ارسال

تابع اصلی:

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_insert_post

اینهم آموزش ساده برای اضافه کردن زمینه با تابع بالا:

http://heera.it/insert-custom-post-custom-fields

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی هاتون ولی من پی اچ پی کار نیستم من از افزونه Advanced Custom Fields

استفاده کردم تو سینگل هم جا سازی کردم و قشنگ کار میکنه وقتی پست رو از تو پیشخوان میفرستم ولی وقتی پست از تو قالب سایت ارسال میشه همه چی قشنگ ارسال میشه به جز این فیلد

<input type="text" id="acf-field-link1" class="text" name="fields[field_52384097f9f37]" placeholder="">

کل فرم هم اینه

<form name="post" action="" method="post" id="post" _lpchecked="1">
<table>
<?php if(!is_user_logged_in()) { ?>
<tr>
<td id="lable"><label for="post_name">نام شما</label></td>
<td><input type="text" name="name_author" class="post_input" id="name_author"/></td>
</tr>

<tr>
<td id="lable"><label for="post_name">ایمیل شما</label></td>
<td><input type="text" name="email_auhtor" class="post_input" id="email_auhtor"/></td>
</tr>
<tr>
<td id="lable"><label for="post_name">آدرس سایت شما</label></td>
<td><input type="text" name="site_author" class="post_input" id="site_author"/></td>
</tr>
<?php } ?>

<tr>
<td id="lable"><label for="post_name">عنوان نوشته</label></td>
<td><input type="text" name="post_name" class="post_input" id="post_name"/> *</td>
</tr>
<tr>
<td><label for="post_content">محتواي نوشته</label></td>
<td><textarea name="post_content" class="post_input" id="post_content"/></textarea> *</td>
</tr>

<tr>
<td><label for="post_category">دسته بندي</label></td>
<?php $get_cat_id = get_option('cat_id'); ?>
<td><?php wp_dropdown_categories("orderby=name&hide_empty=0&hierarchical=1&include=$get_cat_id"); ?></td>
</tr>

<tr>
<td><label for="post_tags">برچسب ها</label></td>
<td><input type="text" name="post_tags" class="post_input" id="post_tags"/></td>
</tr>
<tr>
<td><label for="post_tags">لینک منبع</label></td>

<td><input type="text" id="acf-field-link1" class="text" name="fields[field_52384097f9f37]" placeholder=""></td>

<tr>
<td colspan="2">
<input type="submit" class="buttom" name="send_post" value="ارسال نوشته"/>
<input type="reset" class="buttom" id="post_reset" value="پاک کردن فرم"/>
</td>
</tr>

<tr>
<td colspan="2">
<div id="post_result"></div>
</td>
</tr>
</table>
</form>

لینک به ارسال

<?php $options = array(
'post_id' => $post->ID, // post id to get field groups from and save data to
'field_groups' => array(), // this will find the field groups for this post (post ID's of the acf post objects)
'form_attributes' => array( // attributes will be added to the form element
'class' => ''
),
'return' => add_query_arg( 'updated', 'true', get_permalink() ), // return url
'html_field_open' => '<div>', // field wrapper open
'html_field_close' => '</div>', // field wrapper close
'html_before_fields' => '', // html inside form before fields
'html_after_fields' => '', // html inside form after fields
'submit_value' => '', // value for submit field
'updated_message' => 'Post updated.', // default updated message. Can be false to show no message
);
?><?php acf_form( $options ); ?>

این کد رو تو فرم ارسال گذاشتم فیلد زمینه امد ولی یه بدی داره اخرین زمینه دلخواه توش نوشته (value) و یه بدی دیگه این که یه دکمه زیرش به اسم اپدیت ولی اگه پاک کنم توشو و همراه پستا ارسال کنم قشنگ زمینه دلخواه میره سر جاش

چه طور میتونم value فیلدو خالی کنم و دکمه رو هم بردارم البته دکمه رو با سی اس اس برداشتم ولی اینم اصولی نیست همون طور که میدونید

اینم لینک این اموزش

http://www.advancedcustomfields.com/resources/tutorials/creating-a-front-end-form/

لینک به ارسال

آدرس وب سایت

702.ir

داخل پست ها یک لینک هست در ادامه مطلب زیر عنوان پست که اینو از طریق فرمی که تو هدر هست ارسال میشه

لینک به ارسال

شما میتونید مقدار value رو با جی کوئری هم خالی کنید

مثلا :

jQuery('.classELM').attr('value','')

لینک به ارسال

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بالاخره حل شدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد دمت گرم عزیزییییییییییییییییییییی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...