رفتن به مطلب

کلیک کردن روی تبلیغات و رفته به صفحه ی تبلیغات

پست های پیشنهاد شده

با سلام می خواستم بدونم که چجوری میشه برای یه بنر با فرمتswf کد نوشت تا وقتی روش کلیک کردی به صفحه ای که آدرسش رو دادی بره البته این رو باید بگم که کد <a href رو تست کردم ولی جواب نداد دوستانی که می خواهند جوابم رو بدند و یا در همین جا جواب سوال من را بدهند با تشکر از همه ی کسانی که جواب سوالم را می دهند

لینک به ارسال

سلام واسه بنر ها از همون <a> استفاده ميشه !‌

واسه بنر هاي فلش هم ميشه استفاده كرد البته خود تبليغات فلش ميشه كاري كرد تا روش كليك بشه به ادرس بره كه در زمان طراحي بايد كد بهش داده بشه چون فلش هم براي خودش برنامه نويسي داره من حالا تگ كامل <a> ميزارم !‌ ي بار ديگه تست كنيد !‌

<a title="........" href="http://............." target="_blank">test</a>

تارگت هم مشخص ميكنه توي صفحه جديد باز بشه يا در همون صفحه !‌

راستي اگه ميخواين دست به كد هم نشين افزونه هايي در اين باره هست !‌

ویرایش شده توسط RedPlus
لینک به ارسال

<a href="لینک">
<embed src="آدرس فایل فلش" type="application/x-shockwave-flash" width="468px" height="60px">
</a>

ویرایش شده توسط S Morteza Mahdavy
لینک به ارسال

<a href="لینک">
<embed src="آدرس فایل فلش" type="application/x-shockwave-flash" width="468px" height="60px">
</a>

کد کامل تر :

<a href="#"><embed src="example.swf" quality="high" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="468px" height="60px" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="always"></embed></a>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...