رفتن به مطلب

مشکل ادمین بار و پلاگین و تبلیغات

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز

مشکل من اینه که ادمین بار از قسمت صفحه اصلی و و پستها حذف شده و دیگر نمیتوانم پستی را ادیت کنم!!

مشکل بعدیم اینه که چون فکر کردم به خاطر پلاگینها باشه همه را غیر فعال کردم اما درست نشد و الان با اینکه پلاگینها را فعال کردم ولی چندتاش انگار رو سایت فعال نیست در صورتی که هست!!!

و مشکل آخرم افزونه ای برای تبلیغات مثل سایت زیر میخواهم.

http://www.baranmovie83.in

ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

سلام

در حالتی که وارد پنل مدیریت شدید ، در صفحه اصلی سایتتون سورس کد رو باز کنید و ببینید در کد ها این خط وجود داره یا خیر :

#wpadminbar { display:none; }

لینک به ارسال

سلام

در حالتی که وارد پنل مدیریت شدید ، در صفحه اصلی سایتتون سورس کد رو باز کنید و ببینید در کد ها این خط وجود داره یا خیر :

#wpadminbar { display:none; }

با سلام ممنون از توجهتون

خیر همیچین کدی توی سورس اصلی نیست.

http://dlara1.org/home/

ویرایش شده توسط asphalt30000
لینک به ارسال

سلام

هر تایپیک باید مربوط به یک پرسش باشه

سئوال اول

به پیشخوان - کاربران - شناسه کاربری برید و چک کنید تیک نمایش ادمین بار در سایت خورده یا نه اگر نخورده بود تیکدارش کنید و صفحه را ذخیره کنید

سئوال دوم

باید به طور واضح بگید منظورزتون چه افزونه هایی است و اینکه

با اینکه پلاگینها را فعال کردم ولی چندتاش انگار رو سایت فعال نیست در صورتی که هست!!!

یعنی چی

سئوال آخرتون رو هم نمی دونم مگر اینکه توضیح بدید چه چیزی می خواهید (نه اینکه لینک بدید به سایت دیگر)

لینک به ارسال

سلام

هر تایپیک باید مربوط به یک پرسش باشه

سئوال اول

به پیشخوان - کاربران - شناسه کاربری برید و چک کنید تیک نمایش ادمین بار در سایت خورده یا نه اگر نخورده بود تیکدارش کنید و صفحه را ذخیره کنید

سئوال دوم

باید به طور واضح بگید منظورزتون چه افزونه هایی است و اینکه

با اینکه پلاگینها را فعال کردم ولی چندتاش انگار رو سایت فعال نیست در صورتی که هست!!!

یعنی چی

سئوال آخرتون رو هم نمی دونم مگر اینکه توضیح بدید چه چیزی می خواهید (نه اینکه لینک بدید به سایت دیگر)

واقعا ممنون دوست من مشکل اول و دومم حل شد.من پلاگینی میخواستم برای تبلیغات که قابلیت نمایش تبلیغات در زیر هدر را داشته باشد و دارای تاریخ و .. باشد خلاصه بهترین پلاگین برای تبلیغات که بقیه سایتها استفاده میکنند.

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...