رفتن به مطلب

مشکل در قالب شبکه

YN - Amir

پست های پیشنهاد شده

سلام علیکم

من دادم برام یه قالب طراحی کنند چیزهایی که مد نظرم بود را هم گفتم که شامل لوگو بالا و دوتا قسمت وبلاگهای بروز شده و ورود و ثبت نام که همه ی اینها بالای سایت کنار هم قرار می گیره که وقتی قالب رو گرفتم و نصب کردم این قسمت بالای سایت حذف شده بود و حتی من طرحی برای عنوان مطالب زده بودم که اصلا نمایش نمی ده و عناوین را بصورت متن نشون می ده ... در کل بعضی موقعیت های قالب کلا حذف شده ... این اشکال از کجاست ؟؟؟؟ باید چیکار کنم؟؟؟ اینم لینک نمونه قالب

لینک به ارسال

لطفا یه متخصص بگه چرا موقعیت هدر ... ورود و ثبت نام ...... وبلاگهای بروز شده ...اسلایدر بالای مطالب.. طرح های گرافیکی عنوان مطالب.... کلا حذف شدن و قالب ناقصه؟!

چرا تمامی موقعیت ها نمایش داده نمیشه....

نمی دون علت این نیست که شــــاید قالب برای جوملا طراحی شده باشه....

در ضمن اگه می خواید لینک قالب رو ارسال کنم تا ببینید اشکال چیه..

ویرایش شده توسط sangarsaz
لینک به ارسال

دوست عزیز باید به طراحتون بگید چرا این مشکل وجودداره

مطمئنا خودش از مشکلات میتونه راحتتر سردربیاره

لینک به ارسال

اون می گه شما بلد نیستی منم می گم کد مشکل داره... ایشون هم بیشتر تخصصشون در جوملاست نه وردپرس حالا می خوام برای اطمینان یکی حرفم رو تایید کنه...

لینک به ارسال

لطفا یه متخصص بگه چرا موقعیت هدر ... ورود و ثبت نام ...... وبلاگهای بروز شده ...اسلایدر بالای مطالب.. طرح های گرافیکی عنوان مطالب.... کلا حذف شدن و قالب ناقصه؟!

چرا تمامی موقعیت ها نمایش داده نمیشه....

نمی دون علت این نیست که شــــاید قالب برای جوملا طراحی شده باشه....

نه برای جوملا که نیست ! :)

ولی خب شما آدرس سایت خودتون رو هم بذار

اون لینکی که گذاشتید دمو قالب هست که سازنده بهتون داده ؟

ینی اون لینک بدون مشکل هست و سایت خودتون مشکل داره پوستش ؟

در ضمن طراح پوسته شما باید تا چند روز شمارو ساپورت کنه

لینک به ارسال

نه اون الان ادرس سایتمه که در اون قالب رو نصب کردم.. که می بینید مشکلاتی که گفتم رو داره!!

طراح هنوز هم جواب می ده گفتم الان مشکل من اینه که هر کاری می کنم بعضی قسمت های پوسته حذف شده و نمایش داده نمی شه و من می گم اقا این قالب مشکل داره اونم می گم شما بلد نیستی در مدیریت محتوات بکار بگیریش ... الان اشکال از کجاست

حالا من همین چندوقت پیش با فایرفاکس کد های قالب رو نگاه که می کردم بالاش نوشته بود ساخته شده با ارتیستر بعد فهمیدم که یه قالب ارتیستر رو برداشته و ویرایشش کرده البته با اینکه بهش گفتم من راضی نیستم و کارت مشکل داره ...ولی دلایلی مثل کسی 20 درصد کارو انجام بده قالب ماله خودشه و این چیزا می گفت...

حالا می گم شاید وقتی کد ارتیستر رو ویرایش کرده اشکال رخ داده؟

لینک به ارسال

نه اون الان ادرس سایتمه که در اون قالب رو نصب کردم.. که می بینید مشکلاتی که گفتم رو داره!!

طراح هنوز هم جواب می ده گفتم الان مشکل من اینه که هر کاری می کنم بعضی قسمت های پوسته حذف شده و نمایش داده نمی شه و من می گم اقا این قالب مشکل داره اونم می گم شما بلد نیستی در مدیریت محتوات بکار بگیریش ... الان اشکال از کجاست

حالا من همین چندوقت پیش با فایرفاکس کد های قالب رو نگاه که می کردم بالاش نوشته بود ساخته شده با ارتیستر بعد فهمیدم که یه قالب ارتیستر رو برداشته و ویرایشش کرده البته با اینکه بهش گفتم من راضی نیستم و کارت مشکل داره ...ولی دلایلی مثل کسی 20 درصد کارو انجام بده قالب ماله خودشه و این چیزا می گفت...

حالا می گم شاید وقتی کد ارتیستر رو ویرایش کرده اشکال رخ داده؟

کلا قالب های که با آرتیستر طراحی میشه کد های اضافی زیادی تولید می کند این احتمال وجود داره که طراح موقع حذف کردن(ویرایش) کدهای اضافی ،از کدهای اصلی هم حذف کرده باشه و مشکلی که میگید برای قالب سایتتون اتفاق افتاده باشد.

یک چیز دیگه ، اونم اینکه هر طراح یا شرکتی که قالب را برای فردی طراحی میکند موظف هست نحوه کار را موقع تحویل شرح دهد.و دقیق نمیتوان که چقدر باید پشتیبانی کند اما بازه ی زمانی برای رفع چنین مشکلاتی وجود دارد.

لینک به ارسال

والا اشون هم دلایل خودشون رو میارن که می گن تو این کار واردن.... خب درستم می گن

......

فقط یه راه داره یکی از من کد قالب رو بگیره یه نگاه بندازه....

لینک به ارسال
کسی نیست پاسخ بده

من فکر میکنم که یکم کامل تر توضیح میدادین و اصل قضیه رو مشخص میکردید دوستانه بیشتری اظهار نظر میکردند :) .

الان سایت شما اینه؟یا...

http://sangarsaz.com/

.

دقیقا چیا حذف شده؟!

قبلا قالب سالم بود؟

وقتی شما میگی در نمایش هدر و لوگو مشکل داره! اونوقت که ربطی در بکار گرفتن محتوا داره؟!

+قالب مشخصه که دستی طراحی نشده و کاره آرتستر یا... است.

بنظر من شما تحویل نگیرید قالبو و بگید اونی میخواستم نیست ;) .

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

بله اون سایتمه

.................

قالب از اون اول که تحویل گرفتم بعضی از قسمت هایش حذف شده بود

شامل:

هدر و لوگو و قسمت ورود و ثبت نام و.....

طراح قالب می گن من تست کردم قالب درست اجرا شده....اما همینطور که تو ادرس سایتم می بینید قالب ناقصه ...

.................

من با طراح در این مورد بحث زیاد کردم که در آخر هیچی که هیچی ....

حالا می خواستم یی کد قالب رو ببینی به اشکال کجاست؟

.................

فکر کنم خوب توضیح دادم :)

لینک به ارسال

ببینین شما اصلا بیخیال این که چی حذف شده بشو

ما که نمیدونیم چی و به چه شکل در پوسته بوده که حالا نیست !

شما بگو میخوای چی اضافه کنی تا جایی که از دستمون برمیاد راهنمایی کنیم

لینک به ارسال

ببینین شما اصلا بیخیال این که چی حذف شده بشو

ما که نمیدونیم چی و به چه شکل در پوسته بوده که حالا نیست !

شما بگو میخوای چی اضافه کنی تا جایی که از دستمون برمیاد راهنمایی کنیم

اخه داداش می دونم حذف شدن ولی می خوام بدونم چرا حذف شدن یا اصلا اشکال کار کجاست؟

لینک به ارسال

خوب وقتی حذف شده و کسی بخشها رو ندیده نمیشه که فهمید چی حذف شده!

لینک به ارسال

آقااا بجای اینکه اینهمه بحث کنیم الان 2 صفحه فقط داریم صحبت می کنیم یکی این کد قالب رو نگاه کنه مارو خلاص کنه....

خودم موقعیت ها رو میگم یکی ببینی تو کد هست یانه .. همین!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...