• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
دکتر مهندس

ارور 500 در بخش مدیریت وردپرس

20 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من برای سایتم یک دیتابیس ایجاد کردم و برای ساب دامیناش هم دیتابیس های دیگه

دیتابیس اصلی سایت الآن حدود 100 مگابایت حجم داره

وقتهایی که در بخش مدیریت هستم، گاهی ارور 500 (500 Internal Error) رو مشاهده میکنم و این اتفاق بیشتر در سایت اصلی می افته و نه در ساب دامین ها (گاهی اوقات بطور همزمان ساب دامین ها فعال و سایت اصلی ارور 500 نشون میده!)

این میتونه به دلیل زیاد شدن حجم دیتابیس باشه؟ اگر آره، چطوری درستش کنم و اگرنه، از چی میتونه باشه؟

یک سوال دیگه هم اینکه میتونم از این به بعد یک دیتابیس دیگه ایجاد کنم و بقیه مطالب رو توی اون بریزم؟ البته درحالی که مطالب قبلی هم از روی دیتابیس قبلی لود بشه و مشکلی نداشته باشن ها!

توضیح اینکه شرکت هاستینگم محدودیتی از نظر حجم دیتابیس اعمال نمیکنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر نمیکنم اصلا ربطی به دیتابیس شما داشته باشه

از چیز دیگه ای هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم اصلا ربطی به دیتابیس شما داشته باشه

از چیز دیگه ای هست

مثلا از چی؟

من میگفتم شاید از سرور باشه، ولی خب اگر از سرور بود، کل سایتهایی که روی اون سرور بودن باید ارور تایم آوت میدادن! اما این ارور فقط برای یکی از دیتابیس های من هست فقط!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این جا رو بخونید:

http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-fix-the-internal-server-error-in-wordpress/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این جا رو بخونید:

http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-fix-the-internal-server-error-in-wordpress/

ممنون ولی فکر نمیکنم از اینها باشه! آخه مشکل فقط توی بخش مدیریت هست و خود سایت بدون مشکل (البته با افت سرعت) باز میشه.

حالا فعلا حافظه php رو براش 128 تعریف کردم تا ببینم چی میشه.

توی یه پست بچه ها نوشته بودن که شرکت هاستینگ این مشکل رو داره ولی خب من موندم که سایت من چرا فقط مدیریتش (اونم فقط جاهایی که میخوام چیزی به دیتابیس اضافه کنم مثل افزودن مطلب و...) مشکل داره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من قبلاً با این ارور روبرو شدم.

برای وقتی بود که دامنه هنوز سطح دسترسیش درست نشده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز من قبلاً با این ارور روبرو شدم.

برای وقتی بود که دامنه هنوز سطح دسترسیش درست نشده.

یعنی چی سطح دسترسیش درست نشده ؟

من نزدیک به یک ساله که دارم با این سایت کار میکنم و همه چیزش هم دست خودمه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظر من میتونه از سمت اون بخش فشاری به سرور وارد بشه که باعث بروز این خطا باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

'.آقا مرتضی خب یعنی چی؟ چطوری میتونم بفهمم چه فشاری وارد میشه؟

من کار خاصی نکرده ام که بخواد اینطوری بشه آخه!

اروری که میده اینه:

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout

ویرایش شده در توسط دکتر مهندس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از طرف سرور چیزی به شما اطلاع ندادن؟ مثلا فشاری جیزی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه هیچی نگفتن. یعنی راستش ترسیدم ازشون بخوام بررسی کنن یهویی بررسی میکنن بعدش میگن سایت شما به سرور فشار میاره باید رحل اقامت برگزینی و بری!

جالب اینه که فقط وقتی میخوام مطلب بنویسم (Post-new) این ارور رو میده و در جاهای دیگه مدیریت مشکلی نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان به نظر شما اگر کد post-new.php رو از یک وردپرس تروتمیز بردارم و بجای کد post-new.phpسایتم جایگزین کنم امکان داره مشکل حل بشه؟

سوالی که هست اینه که افزونه هایی مثل all in one seo که نصب کرده ام و ابزارکشون در قسمت نوشتن مطلب جدید مشاهده میشه با این کار به مشکل بر نمیخورن؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان به نظر شما اگر کد post-new.php رو از یک وردپرس تروتمیز بردارم و بجای کد post-new.phpسایتم جایگزین کنم امکان داره مشکل حل بشه؟

فکر نمیکنم ربطی داشته باشه

سوالی که هست اینه که افزونه هایی مثل all in one seo که نصب کرده ام و ابزارکشون در قسمت نوشتن مطلب جدید مشاهده میشه با این کار به مشکل بر نمیخورن؟

خوب برای تست غیرفعالشون کنید ببینید تغییری ایجاد میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم به همین مشکل برخوردم چطوری حلش کنم عجب غلطی کردن فهرست اضافه کردما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما دقیقا مشکلتون چی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش اگه مشکلن حل شده بگو چجوری

چون منم این مشکلو دارم

شما دقیق مشکلو مطرح کنید تا راهنمایی بشید

درضمن مراحل کامل انجام بدید و در انجمن هم تاپیک های مشابه وجود داه اون ها رو هم ببینید حل میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش اگه مشکلن حل شده بگو چجوری

چون منم این مشکلو دارم

والا نمیدونم چطوری حل شد ولی خب بهرحال بعد از کلی تیکت زدن به سرور مشکل حل شد فقط همینو میدونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سطح دسترسی post-new.php رو یه نگا بندازید شاید برای اون باشه چون من توی بعضی از سرورها دیدم که توی یه سطحی که میزاری این خطا داده میشه. حالا نمیدونم اینم همونه یا نه.

در ضمن همونطوری که گفتند ربطی به حجم بانک اطلاعاتی هم نداره بعد چقدر اطلاعات توش هست که حدود ۱۰۰ مگ شده ! یه شستشو هم بزنید فکر کنم خوب باشه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه این مشکل ربطی به سیستم نداره کاملا بر میگرده به هاستینگ زمانی وقتی یه فایل php در یک زمان مشخص بازگذاری نشه این خطا میده و برمیگرده به تنظیمات سرور اصلا لازم نیست سیستم رو دست کاری کنید و یا امسال این

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط chaishpish
      سلام این ارور برای من میاد

Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 28 from storage engine in /home/sarvdl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1877 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sarvdl/public_html/wp-includes/wp-db.php:1877) in /home/sarvdl/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1179 چیکار باید بکنم
    • توسط runy
      سلام
      می خوام از هاست سی پنلم سایتم را به یه سرور مجازی با کنترل پنل دایرکت ادمین منتقل کنم که هنگام انتقال دیتابیس هنگام ایمپورت کردن ارور میده 
      اینم تصویر ارور 

متن ارور :
      Error SQL query: Edit Edit SET FOREIGN_KEY_CHECKS = ON; MySQL said: Documentation #2006 - MySQL server has gone away  چه کنم من ؟ 
    • توسط runy
      سلام
      هنگامی که میخوام سایت وردپرسی را منتقل کنم ، هنگام ایمپورت کردن دیتابیس ارور میده :
      SQL query: CREATE TABLE `mad_woof_query_cache` ( `mkey` TEXT COLLATE utf8mb4_unicode_ci NOT NULL , `mvalue` TEXT COLLATE utf8mb4_unicode_ci NOT NULL ) ENGINE = MYISAM DEFAULT CHARSET = utf8mb4 COLLATE = utf8mb4_unicode_ci; MySQL said: Documentation #1273 - Unknown collation: 'utf8mb4_unicode_ci' ممکنه بگید برای رفع این ارور باید چ کنم ؟
    • توسط runy
      سلام 
      می خواستم در سرور مجازیم فایل دیتا بیس را ایمپورت کنم که بعد از آپ کردن فایل این ارور را میده :

SQL query: CREATE TABLE `wpel_bp_activity` ( `id` BIGINT( 20 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT , `user_id` BIGINT( 20 ) NOT NULL , `component` VARCHAR( 75 ) NOT NULL , `type` VARCHAR( 75 ) NOT NULL , `action` TEXT NOT NULL , `content` LONGTEXT NOT NULL , `primary_link` TEXT NOT NULL , `item_id` BIGINT( 20 ) NOT NULL , `secondary_item_id` BIGINT( 20 ) DEFAULT NULL , `date_recorded` DATETIME NOT NULL , `hide_sitewide` TINYINT( 1 ) DEFAULT '0', `mptt_left` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0', `mptt_right` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0', `is_spam` TINYINT( 1 ) NOT NULL DEFAULT '0', PRIMARY KEY ( `id` ) , KEY `date_recorded` ( `date_recorded` ) , KEY `user_id` ( `user_id` ) , KEY `item_id` ( `item_id` ) , KEY `secondary_item_id` ( `secondary_item_id` ) , KEY `component` ( `component` ) , KEY `type` ( `type` ) , KEY `mptt_left` ( `mptt_left` ) , KEY `mptt_right` ( `mptt_right` ) , KEY `hide_sitewide` ( `hide_sitewide` ) , KEY `is_spam` ( `is_spam` ) ) ENGINE = MYISAM AUTO_INCREMENT =179 DEFAULT CHARSET = utf8mb4; MySQL said: Documentation #1115 - Unknown character set: 'utf8mb4'  
      مشکل از character set: 'utf8mb4 است درسته ؟
      باید دیتابیس وردپرس را اصلاح کنم ؟
    • توسط wordfatemehpress
      سلام
      من می خواهم یک جدولی مانند تماس باما(contact) در وردپرس ایجاد کنم چه کارهایی باید انجام دهم؟
      و اگر بخواهم اطلاعاتی از این جدول بیرون بیاورم و در خروجی نمایش بدهم باید چه کاری انجام دهم؟
      ممنون