رفتن به مطلب

ارور 500 در بخش مدیریت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برای سایتم یک دیتابیس ایجاد کردم و برای ساب دامیناش هم دیتابیس های دیگه

دیتابیس اصلی سایت الآن حدود 100 مگابایت حجم داره

وقتهایی که در بخش مدیریت هستم، گاهی ارور 500 (500 Internal Error) رو مشاهده میکنم و این اتفاق بیشتر در سایت اصلی می افته و نه در ساب دامین ها (گاهی اوقات بطور همزمان ساب دامین ها فعال و سایت اصلی ارور 500 نشون میده!)

این میتونه به دلیل زیاد شدن حجم دیتابیس باشه؟ اگر آره، چطوری درستش کنم و اگرنه، از چی میتونه باشه؟

یک سوال دیگه هم اینکه میتونم از این به بعد یک دیتابیس دیگه ایجاد کنم و بقیه مطالب رو توی اون بریزم؟ البته درحالی که مطالب قبلی هم از روی دیتابیس قبلی لود بشه و مشکلی نداشته باشن ها!

توضیح اینکه شرکت هاستینگم محدودیتی از نظر حجم دیتابیس اعمال نمیکنه!

لینک به ارسال

فکر نمیکنم اصلا ربطی به دیتابیس شما داشته باشه

از چیز دیگه ای هست

لینک به ارسال

فکر نمیکنم اصلا ربطی به دیتابیس شما داشته باشه

از چیز دیگه ای هست

مثلا از چی؟

من میگفتم شاید از سرور باشه، ولی خب اگر از سرور بود، کل سایتهایی که روی اون سرور بودن باید ارور تایم آوت میدادن! اما این ارور فقط برای یکی از دیتابیس های من هست فقط!

لینک به ارسال

سلام

این جا رو بخونید:

http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-fix-the-internal-server-error-in-wordpress/

ممنون ولی فکر نمیکنم از اینها باشه! آخه مشکل فقط توی بخش مدیریت هست و خود سایت بدون مشکل (البته با افت سرعت) باز میشه.

حالا فعلا حافظه php رو براش 128 تعریف کردم تا ببینم چی میشه.

توی یه پست بچه ها نوشته بودن که شرکت هاستینگ این مشکل رو داره ولی خب من موندم که سایت من چرا فقط مدیریتش (اونم فقط جاهایی که میخوام چیزی به دیتابیس اضافه کنم مثل افزودن مطلب و...) مشکل داره!

لینک به ارسال

دوست عزیز من قبلاً با این ارور روبرو شدم.

برای وقتی بود که دامنه هنوز سطح دسترسیش درست نشده.

لینک به ارسال

دوست عزیز من قبلاً با این ارور روبرو شدم.

برای وقتی بود که دامنه هنوز سطح دسترسیش درست نشده.

یعنی چی سطح دسترسیش درست نشده ؟

من نزدیک به یک ساله که دارم با این سایت کار میکنم و همه چیزش هم دست خودمه!

لینک به ارسال

بنظر من میتونه از سمت اون بخش فشاری به سرور وارد بشه که باعث بروز این خطا باشه

لینک به ارسال

'.آقا مرتضی خب یعنی چی؟ چطوری میتونم بفهمم چه فشاری وارد میشه؟

من کار خاصی نکرده ام که بخواد اینطوری بشه آخه!

اروری که میده اینه:

Request Timeout

This request takes too long to process, it is timed out by the server. If it should not be timed out, please contact administrator of this web site to increase 'Connection Timeout

ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

از طرف سرور چیزی به شما اطلاع ندادن؟ مثلا فشاری جیزی؟

لینک به ارسال

نه هیچی نگفتن. یعنی راستش ترسیدم ازشون بخوام بررسی کنن یهویی بررسی میکنن بعدش میگن سایت شما به سرور فشار میاره باید رحل اقامت برگزینی و بری!

جالب اینه که فقط وقتی میخوام مطلب بنویسم (Post-new) این ارور رو میده و در جاهای دیگه مدیریت مشکلی نیست!

لینک به ارسال

دوستان به نظر شما اگر کد post-new.php رو از یک وردپرس تروتمیز بردارم و بجای کد post-new.phpسایتم جایگزین کنم امکان داره مشکل حل بشه؟

سوالی که هست اینه که افزونه هایی مثل all in one seo که نصب کرده ام و ابزارکشون در قسمت نوشتن مطلب جدید مشاهده میشه با این کار به مشکل بر نمیخورن؟

با تشکر

لینک به ارسال

دوستان به نظر شما اگر کد post-new.php رو از یک وردپرس تروتمیز بردارم و بجای کد post-new.phpسایتم جایگزین کنم امکان داره مشکل حل بشه؟

فکر نمیکنم ربطی داشته باشه

سوالی که هست اینه که افزونه هایی مثل all in one seo که نصب کرده ام و ابزارکشون در قسمت نوشتن مطلب جدید مشاهده میشه با این کار به مشکل بر نمیخورن؟

خوب برای تست غیرفعالشون کنید ببینید تغییری ایجاد میشه؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

داداش اگه مشکلن حل شده بگو چجوری

چون منم این مشکلو دارم

شما دقیق مشکلو مطرح کنید تا راهنمایی بشید

درضمن مراحل کامل انجام بدید و در انجمن هم تاپیک های مشابه وجود داه اون ها رو هم ببینید حل میشه

لینک به ارسال

داداش اگه مشکلن حل شده بگو چجوری

چون منم این مشکلو دارم

والا نمیدونم چطوری حل شد ولی خب بهرحال بعد از کلی تیکت زدن به سرور مشکل حل شد فقط همینو میدونم
لینک به ارسال

سطح دسترسی post-new.php رو یه نگا بندازید شاید برای اون باشه چون من توی بعضی از سرورها دیدم که توی یه سطحی که میزاری این خطا داده میشه. حالا نمیدونم اینم همونه یا نه.

در ضمن همونطوری که گفتند ربطی به حجم بانک اطلاعاتی هم نداره بعد چقدر اطلاعات توش هست که حدود ۱۰۰ مگ شده ! یه شستشو هم بزنید فکر کنم خوب باشه :D

لینک به ارسال

نه این مشکل ربطی به سیستم نداره کاملا بر میگرده به هاستینگ زمانی وقتی یه فایل php در یک زمان مشخص بازگذاری نشه این خطا میده و برمیگرده به تنظیمات سرور اصلا لازم نیست سیستم رو دست کاری کنید و یا امسال این

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...