نمایش کسی که امتیاز داده است

1. دکتر مهندس

دکتر مهندس

• مطالب مشابه

• توسط shikpars_com
      باسلام خدمت  همه دوستان ی سوال داشتم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
      در وردپرس قابلیتی رو میشناسید که از طریق اون بشه به دیتابیس سایت وردپرسی دسترسی پیدا کرد 
      مثلا بشه تمام دسته بندی هارو یکجا با یک کوئری از دیتابیس گرفت؟؟
    • توسط chaishpish
      سلام این ارور برای من میاد

Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 28 from storage engine in /home/sarvdl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1877 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sarvdl/public_html/wp-includes/wp-db.php:1877) in /home/sarvdl/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1179 چیکار باید بکنم
    • توسط runy
      سلام
      می خوام از هاست سی پنلم سایتم را به یه سرور مجازی با کنترل پنل دایرکت ادمین منتقل کنم که هنگام انتقال دیتابیس هنگام ایمپورت کردن ارور میده 
      اینم تصویر ارور 

متن ارور :
      Error SQL query: Edit Edit SET FOREIGN_KEY_CHECKS = ON; MySQL said: Documentation #2006 - MySQL server has gone away  چه کنم من ؟ 
    • توسط runy
      سلام
      هنگامی که میخوام سایت وردپرسی را منتقل کنم ، هنگام ایمپورت کردن دیتابیس ارور میده :
      SQL query: CREATE TABLE `mad_woof_query_cache` ( `mkey` TEXT COLLATE utf8mb4_unicode_ci NOT NULL , `mvalue` TEXT COLLATE utf8mb4_unicode_ci NOT NULL ) ENGINE = MYISAM DEFAULT CHARSET = utf8mb4 COLLATE = utf8mb4_unicode_ci; MySQL said: Documentation #1273 - Unknown collation: 'utf8mb4_unicode_ci' ممکنه بگید برای رفع این ارور باید چ کنم ؟
    • توسط runy
      سلام 
      می خواستم در سرور مجازیم فایل دیتا بیس را ایمپورت کنم که بعد از آپ کردن فایل این ارور را میده :

SQL query: CREATE TABLE `wpel_bp_activity` ( `id` BIGINT( 20 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT , `user_id` BIGINT( 20 ) NOT NULL , `component` VARCHAR( 75 ) NOT NULL , `type` VARCHAR( 75 ) NOT NULL , `action` TEXT NOT NULL , `content` LONGTEXT NOT NULL , `primary_link` TEXT NOT NULL , `item_id` BIGINT( 20 ) NOT NULL , `secondary_item_id` BIGINT( 20 ) DEFAULT NULL , `date_recorded` DATETIME NOT NULL , `hide_sitewide` TINYINT( 1 ) DEFAULT '0', `mptt_left` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0', `mptt_right` INT( 11 ) NOT NULL DEFAULT '0', `is_spam` TINYINT( 1 ) NOT NULL DEFAULT '0', PRIMARY KEY ( `id` ) , KEY `date_recorded` ( `date_recorded` ) , KEY `user_id` ( `user_id` ) , KEY `item_id` ( `item_id` ) , KEY `secondary_item_id` ( `secondary_item_id` ) , KEY `component` ( `component` ) , KEY `type` ( `type` ) , KEY `mptt_left` ( `mptt_left` ) , KEY `mptt_right` ( `mptt_right` ) , KEY `hide_sitewide` ( `hide_sitewide` ) , KEY `is_spam` ( `is_spam` ) ) ENGINE = MYISAM AUTO_INCREMENT =179 DEFAULT CHARSET = utf8mb4; MySQL said: Documentation #1115 - Unknown character set: 'utf8mb4'  
      مشکل از character set: 'utf8mb4 است درسته ؟
      باید دیتابیس وردپرس را اصلاح کنم ؟