رفتن به مطلب

سوال درباره بکاپ گرفتن از طریق CPanel

MJP

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

اول میخواستم بدونم برای بکاپ گرفتن از طریق CPanel، کدوم روش رو پیشنهاد میکنید؟

1_ استفاده از Backup Wizard ؟

2_ استفاده از قسمت backups و کلیک بر روی Download or Generate a Full Website Backup ؟

سوال دوم: آیا استفاده از این دو روش باعث میشه که اگر به هر دلیلی فرض کنید کل سایت من رفت رو هوا، من میتونم با استفاده از این بکاپ عینا سایتم رو روی یه هاست دیگه بالا بیارم؟ یعنی با این کار من از تمامی محتویات هاست (عکس و فایل و ...) + دیتابیس بکاپ گرفتم؟؟؟

و سوال سوم، اگر من تمامی فایل های هاست رو Compress یا همون تبدیل به فایل زیپ کنم و بعد دانلود کنم بهتر نیست؟

ممنون ♥

لینک به ارسال

از بک آپ خودکار استفاده کنید احتمال خراب و ناقص بودن فایلتون هست.

بهتره دستی بگیرید.

اگر از بک آپ خودکار استفاده کنید با یک کلیک امکان برگردوندنش وجود داره، اما در صورت گرفتن پشتیبان به صورت دستی، برگردوندنش مراحل بیشتری داره.

ویرایش شده توسط Anisi
لینک به ارسال

از بک آپ خودکار استفاده کنید احتمال خراب و ناقص بودن فایلتون هست.

بهتره دستی بگیرید.

اگر از بک آپ خودکار استفاده کنید با یک کلیک امکان برگردوندنش وجود داره، اما در صورت گرفتن پشتیبان به صورت دستی، برگردوندنش مراحل بیشتری داره.

آخه من این پرسش رو در عجوبه هم مطرح کردم و یک دوستی گفتش که بکاپ اتومات بهتره، حالا موندم بین این نظرات که هر کدوم با هم متفاوته چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

هر دو خوب هست

من تا بحال با هیچکدوم مشکلی نداشتم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...