رفتن به مطلب

مشکل با افزونه login with ajax

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .... خسته نباشید

دوستان من با پلاگین login with ajax یه مشکل دارم ، اونم اینه که کاربر نمیتونه به صورت آژاکس وارد پنل کاربریش بشه ، یعنی وقتی کاربر یوزر و پسوردشو میزنه و اوکی میکنه ، افزونه فقط ایکون لودینگ رو میاره و وارد پنل نمیشه، باید سایت رو دستی رفرش کنیم که بره تو پنل ... ولی برای یوزر خودم که مدیر هستم همچین مشکلی نیست ...

اگه میشه راهنمایی کنید ...

ممنون از شما

لینک به ارسال

سلام اقا مرتضی ...

با پوسته پیشفرض 2013 تست کردم، باز هم نشد، یعنی فقط با نام کاربری مدیر به صورت آژاکس وارد میشه !!!

بایستی چه کار کرد ؟

لینک به ارسال

همه افزونه ها رو غیرفعال کنید و با پوته پیش فرض و همین افزونه تست کنید

لینک به ارسال

اقا مرتضی همینجور که گفتید من رفتم تمام افزونه ها رو غیرفعال کردم و با پوسته پیشفرض رفتم و تست کردم، مشکل حل شد !!! بعد رفتم با پوسته خودم چک کردم و باز هم مشکل حل شده بود، منتهی یه نکته ای هستش اینه که من اومدم بعد از فعال کردن تک تک افزونه ها ، فهمیدم که مشکل از افزونه s2Member هستش !!! یعنی وقتی فعالش میکنم، دیگه غیر از خودم که مدیر سایت باشم دیگه کسی نمیتونه از خاصیت آژاکس افزونه Login With Ajax استفاده کنه ...

میشه راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم ؟؟؟ خیلی خیلی ممنون از شما

لینک به ارسال

شما وقتی کاربرانتون بدون این افزونه ajax وارد سایت میشن به پیشخوان میرن یا آدرس دیگه؟

خودتون با یوزر ادمین چی؟

لینک به ارسال

شما وقتی کاربرانتون بدون این افزونه ajax وارد سایت میشن به پیشخوان میرن یا آدرس دیگه؟

خودتون با یوزر ادمین چی؟

خوب دوست عزیز وقتی که از این افزونه استفاده نکنیم که کاربر باید از صفحه "wp-login.php" یعنی از لوگین خود وردپرس برای ورود استفاده کنه، درسته ؟

وقتی هم که اینجوری باشه قطعا میره تو پیشخوان !!! مگه غیر از این هستش ؟

لینک به ارسال

گفتین که از s2member استفاده میکنین.

منم میگم وقتی s2member فعال هست و ajax-login غیر فعال.

وقتی کاربر معمولی وارد میشه به پیشخوان میره؟یا نه به صفحه ای دیگه؟

لینک به ارسال

گفتین که از s2member استفاده میکنین.

منم میگم وقتی s2member فعال هست و ajax-login غیر فعال.

وقتی کاربر معمولی وارد میشه به پیشخوان میره؟یا نه به صفحه ای دیگه؟

اهان ...

خوب اونجوری، کاربران بعد از وارد کردن یوزر و پسوردشون وارد سایت میشن ولی خودم با یوز ادمین وارد پیشخوان میشم ...!

لینک به ارسال

پس مشکل از همین جاست.

باید افزونه دستکاری بشه.

خودم یه نگاهی بهش میکنم ببینم مشکل میتونم رفع کنم.

لینک به ارسال

اهان ...

خوب اونجوری، کاربران بعد از وارد کردن یوزر و پسوردشون وارد سایت میشن ولی خودم با یوز ادمین وارد پیشخوان میشم ...!

من نگاه کردم به افزونه شما باید تنظیمات هر دو افزونه رو لا هم تطبیق بدین.

برید توی تنظیمات افزونه login with ajax و در قسمت "مبتنی بر انتقال ورود سفارشی" آدرس بعد از ورود به ناحیه کاربری رو برای هر کاربر سفارشی کنید و مثل افزونه s2member قرارش بدین.

و توی تنظیمات قسمت " انتقال خروج همگی" یا "مبتی بر انتقال خروج سفارشی" میتونید همه رو به یه آدرس یا سفارشی به آدرس های مختلف بفرستین که باید با s2member هماهنگ باشه.

امتحان کنید ببینید جواب میگیرید.

لینک به ارسال

من نگاه کردم به افزونه شما باید تنظیمات هر دو افزونه رو لا هم تطبیق بدین.

برید توی تنظیمات افزونه login with ajax و در قسمت "مبتنی بر انتقال ورود سفارشی" آدرس بعد از ورود به ناحیه کاربری رو برای هر کاربر سفارشی کنید و مثل افزونه s2member قرارش بدین.

و توی تنظیمات قسمت " انتقال خروج همگی" یا "مبتی بر انتقال خروج سفارشی" میتونید همه رو به یه آدرس یا سفارشی به آدرس های مختلف بفرستین که باید با s2member هماهنگ باشه.

امتحان کنید ببینید جواب میگیرید.

باز هم نشد !!!
لینک به ارسال

این قسمت افزونه s2 member رو تنظیم کردین؟

پOr, a Special Redirection URL?

قسمت بالا باید که آدرس کاربران دیگه رو تنظیم کنید که باید شبیه به افزونه ajax باشه.

و قسمت:

Always Redirect non-Administrative Users (after login) using HTTP?

که برای مدیر تنظیم میشه که مشکلی نداره.

شما تنظیم کنید هر دو رو به صفحه اصلی سایت ببینید جوا بمیده.

لینک به ارسال

این قسمت افزونه s2 member رو تنظیم کردین؟

پOr, a Special Redirection URL?

قسمت بالا باید که آدرس کاربران دیگه رو تنظیم کنید که باید شبیه به افزونه ajax باشه.

و قسمت:

Always Redirect non-Administrative Users (after login) using HTTP?

که برای مدیر تنظیم میشه که مشکلی نداره.

شما تنظیم کنید هر دو رو به صفحه اصلی سایت ببینید جوا بمیده.

میش دقیقا ادرس این قسمتها رو توی افزونه بدید؟
لینک به ارسال

باز هم نشد !! همون کارهایی رو که گفتید انجام دادم ولی نشد !!!!!!

ویرایش شده توسط Tak'warez
لینک به ارسال

هر چی با افزونه ها ور رفتم نشد.

در ضمن مثل اینکه فقط مشترک این مشکل رو داره اگه میدونید دسترسی نویسنده به کاربرا بدید که این مشکل نباشه.

لینک به ارسال

هر چی با افزونه ها ور رفتم نشد.

در ضمن مثل اینکه فقط مشترک این مشکل رو داره اگه میدونید دسترسی نویسنده به کاربرا بدید که این مشکل نباشه.

یعنی الان راهی نداره ؟؟؟ ویرایش شده توسط Tak'warez
لینک به ارسال

فقط میتونن که پست ارسال کنن.

که البته اگه که پیشخوان رو براشون ببندید دیگه نمیتونن این کار رو بکنن.

نویسنده فقط میتونه که پست جدید ارسال کنه و هر چیزی که به پست خودش مربوط هست رو دستکاری کنه.

اما دیگه هیچ کاری نمیتونه بکنه.

توی افزونه theme my login یه گزینه داره که دسترسی کاربرا به پیشخوان رو میتونی دستی تغییر بدی و نذاری وارد پیشخوان بشه.

اما من با s2member زیاد آشنایی ندارم.شما جستجو کنید شاید تونستین این کار رو بکنین.

لینک به ارسال

فقط میتونن که پست ارسال کنن.

که البته اگه که پیشخوان رو براشون ببندید دیگه نمیتونن این کار رو بکنن.

نویسنده فقط میتونه که پست جدید ارسال کنه و هر چیزی که به پست خودش مربوط هست رو دستکاری کنه.

اما دیگه هیچ کاری نمیتونه بکنه.

توی افزونه theme my login یه گزینه داره که دسترسی کاربرا ب پیشخوان رو میتونی دستی تغییر بدی و نذاری وارد پیشخوان بشه.

اما من با s2member زیاد آشنایی ندارم.شما جوستجو کنید شاید تونستین این کار رو بکنین.

این هم فکر خوبیه ولی دوستان دیگه هم اگه میتونند کاری کنند حتما راهنمایی کنید .

ممنون از شما اشکان جان

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام ...

اقا مرتضی شما نمیتونید یه راهنمایی به ما کنید، الان حدود 10 روز داره از این تاپیک میگذره ولی کسی جواب نداده هنوز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط Tak'warez
لینک به ارسال

من با این افزونه ها کار نکردم که بتونم راهنمایی خاصی بکنم.

لینک به ارسال

من با این افزونه ها کار نکردم که بتونم راهنمایی خاصی بکنم.

یعنی واقعا کسی بلد نیست که به ما کمک کنه ؟!
لینک به ارسال

علت اینه که افزونه مورد نظر کدی رو به فوتر اضافه می کنه که باعث می شه آژاکس وردپرس درگیرش بشه

بهترین راه در مورد ست نشدن دو افزونه با هم حذف یکی از اون دوتاست و اصولا ست کردن افزونه ها یکی از مهمترین موارد داشتن سایت سالمه

لینک به ارسال

علت اینه که افزونه مورد نظر کدی رو به فوتر اضافه می کنه که باعث می شه آژاکس وردپرس درگیرش بشه

بهترین راه در مورد ست نشدن دو افزونه با هم حذف یکی از اون دوتاست و اصولا ست کردن افزونه ها یکی از مهمترین موارد داشتن سایت سالمه

سلام اقا ایمان، الان نمیشه هیجوره اینا رو با هم ست کرد ؟ چون من با قالب پیشفرض هم تست کردم و نشد !!! مشکل فقط با کاربرای هستش که نقششون "مشترک" هست، یعنی اگه نقششون رو عوض کنم به درستی وارد میشه!ولی اگه نقششون رو عوض کنم امنیت سایت میاد پایین !!!!!
لینک به ارسال

خوب می تونی افزونه

http://wordpress.org/plugins/user-role-editor/

رانصب کنی و یک گروه کاربری جدید با دسترسی مشابه مشترک بسازی و تست کنی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...