رفتن به مطلب

مشکل با افزونه login with ajax

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

خوب می تونی افزونه

http://wordpress.org...er-role-editor/

رانصب کنی و یک گروه کاربری جدید با دسترسی مشابه مشترک بسازی و تست کنی

گروه کاربری جدید یعنی چی !!!!

دسترسی مشابه مشترک یعنی چی !!!!

اگه میشه بیشتر توضیح بدید اقا ایمان ...

بهتر بگم، الان افزونه رو نصب کردم چه کارهای باید بکنم ؟

ویرایش شده توسط Tak'warez
لینک به ارسال

از پیشخوان -کاربران - roleedit وارد صفحه افزونه بشید

بر روی add بزنید

یک نام لاتین و یک نام نمایشی برای گروه تعریف کنید و برای کپی گروه مشترک را انتخاب کنید

post-336-0-47374100-1380824688_thumb.jpg

بعد به پیشخوان تنظیمات همگانی برید و گروه ثبت نام را به گروهی که ساختید تغییر بدید و تست بگیرید

لینک به ارسال

از پیشخوان -کاربران - roleedit وارد صفحه افزونه بشید

بر روی add بزنید

یک نام لاتین و یک نام نمایشی برای گروه تعریف کنید و برای کپی گروه مشترک را انتخاب کنید

post-336-0-47374100-1380824688_thumb.jpg

بعد به پیشخوان تنظیمات همگانی برید و گروه ثبت نام را به گروهی که ساختید تغییر بدید و تست بگیرید

نه اقا ایمان باز هم نشد !!!

حداقل باید گزینه "edit_posts" توی این افزونه برای هر گروه قرار بدیم تا بتونه منتقل بشه والا اگه تیک رو برداریم منتقل نمیشه !!!

لینک به ارسال

دستزسی اولیه را مشارکت کننده بگذارید این دسترسی هم مشکل امنیتی ندارد ولی اگر نشد باید از استفاده یکی از افزونه هاتون منصرف بشید

لینک به ارسال

اقا ایمان من اومدم افزونه s2member رو حذف کردم و به جاش افزونه wp members رو نصب کردم و مشکلم حل شد، فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که ایمیل تاییدی که برای کاربر میره و شامل یوزر و پسورد هست ،متنهاش اونهایی نیست که من توی افزونه wp members به کار بردم، در واقع فقط یوزر و پسورد با ادرس لوگین رو برای کاربر میفرسته، حالا نمیدونم چه جوری باید کاری کنم که از ایمیلی که خودم تو افزونه به کار بردم استفاده کنم !؟

لینک به ارسال

اقا ایمان من اومدم افزونه s2member رو حذف کردم و به جاش افزونه wp members رو نصب کردم و مشکلم حل شد، فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که ایمیل تاییدی که برای کاربر میره و شامل یوزر و پسورد هست ،متنهاش اونهایی نیست که من توی افزونه wp members به کار بردم، در واقع فقط یوزر و پسورد با ادرس لوگین رو برای کاربر میفرسته، حالا نمیدونم چه جوری باید کاری کنم که از ایمیلی که خودم تو افزونه به کار بردم استفاده کنم !؟

این تاپیک رو بیخیال بشید چون با همون افزونه s2member درستش کردم یه جوری ... یه مشکلی هستش ! بعضی ها وقتی ثبت نام میکنن و میخوان لوگین بشن بهشون ارور زیر رو میده که مربوط به افزونه s2member هست :

۵۰۳: Service Temporarily Unavailable

Too many IP addresses accessing one secure area!

Please contact Support if you need assistance.

لینک به ارسال

پست دومش رو بخونید:

http://www.s2member.com/forums/topic/503-service-temporarily-unavailable/

لینک به ارسال

پست دومش رو بخونید:

http://www.s2member.com/forums/topic/503-service-temporarily-unavailable/

خیلی متشکر اقا مرتضی ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...