رفتن به مطلب

کنار هم قرار نگرفتن تصاویر در پست

پست های پیشنهاد شده

شما هم میتونی از طریق فایل css طول و عرض عکسها رو تو پست مشخص کنی تا کنار هم قرار بگیرن

هم میتونی موقع ارسال پست بعد از وارد کردن عکس دوباره روی عکس کلیک کنی و از منوی ادیت طول و عرض رو مشخص کنی

اگر آدرس آنلاین بدی بهتر میشه کمکتون کرد

لینک به ارسال

از تو فایل استایل width عکس رو کم کن یا ماله body رو یکم زیاد کنید .

البته لینک انلاین سایتتون رو بذارید دقیق تر میشه نطر داد

لینک به ارسال

بله داداش

www.zangesalamati.ir

css و کامل بلدم اما قالبو خیلی وقته اصلاع کردم که بعد نصبauto thick box احساس میکنم تویری ک جدید میزارم با پستای قبل فرق داره

لینک به ارسال

سلام

سوالتون واضح نیست ... //

اما اگه از کد لیست برای عکس ها استفاده میشه display:inline بهش بدید تا بیاد تو یه خط ... اگر هم لیست نیست که float:right بدید تا کنار هم شناور بشن و بعدش با margin-right فاصله بدید

لینک به ارسال

اینور نشونتون بدم

میخوام تصویرا کنار هم باشن به این صورت باشن که اتفاقا وردپرسی هم هست

88840159689330418353.png

حالا من بند انگشتی میزنم اینطوری میشه(یکی راست میزنم یکی دیگه رو چپ)

41970807264991407688.png

میانه میزنم اینطوری میشه

98634595289871868503.png

نگرانم اگه تو css برم 1 سایز ثابت به عکسا بدم دیگه از تو خود wp نتونم تغییر بدم (باید انعطاف پذیر باشه تو wp سایز دلخواه بیا دیگه)

لینک به ارسال

دوست عزیز وقتی شما یک عکس را داخل پست قرار می دهید خود وردپرس یک کلاس طبق اون چیزی که شما برای تصاویر انتخاب می کنید به عکس اضافه می کنه که شامل موارد زیر می شوند.

alignright

alignleft

aligncenter

alignnone

از اسم کلاس ها معلوم هست که هر کدام مربوط به چه چیزی می شوند. شما فقط کافیه تا برای هر کدام از این کلاس ها استایل مورد نظر را بنویسید در این صورت دیگه تصاویر به صورتی که شما دوست دارید نمایش داده می شوند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...