سعید شعبانی

ساخت اسلایدر برای مطالب وردپرس توسط حلقه های وردپرس

3 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان من با کمک جناب فخار عزیز یک اسلایدر ساختم و درست کار می کنه. حالا می خواهم که محتوای این اسلایدر را با استفاده از حلقه های وردپرس به اون اضافه کنم. ولی مشکل اینجاست که وقتی که از یک حلقه استفاده می کنیم دیگر نمی توان به صورت کامل روی id هر li کنترل کامل را داشت و اون id ها را در لینک های دکمه ها قرار داد. می خواستم اگر راه بهتری می دونید یا اینکه میشه این مشکل را بر طرف کردم من را راهنمایی کنید. (راستی نمی خواهم از افزونه ای اسلایدر هم استفاده کنم چون این افزونه ها خیلی چیز های اضافی به قالب اضافه می کنند ولی اگر شما موردی را می شناسید که سبک و ساده هست لطفا معرفی کنید)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط بخش اسلاید رو اینجا بزارید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید جناب فخار یک اسلایدر آمده داخل این تاپیک قرار دادند که با اون تونستم اسلایدر رو بسازم. اگر دوستان دیگه هم احتیاج دارند لطفا از همون اسلایدر استفاده کنند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vahidmh
      سلام به همگی خسته نباشید بنده یک افزونه اسلایدر مخصوص سایتم میخواستم تا الان چندتا افزونه استفاده کردم ولی همشونو خراب نشون داده لطفا کمک کنید
      آدرس سایتم : beh-melody.ir
      لطف کنید بررسی کنید ببینید چجور هستش ممنون
    • توسط niazpayam
      چگونه در اسلایدر داخلی یک پوسته خارجی که افزونه ندارد بلکه اسلایدر داخلی پوسته هست نوشت های اسلایدر راست به چپ کنم

می تونید ببینید سایتو اینجا دوراهی
    • توسط musta_ja
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم
      بنده میخوام در قالب BusinessBuilderVersion: 3.1 به جای هدر یک اسلایدر بذارم . اسلایدر رو هم ساختم ولی افتاده تو مطالب سایت . میشه راهنمایی کنید جون هر چی گشتم نتونستم کدهای هدر رو پیدا کنم تا جایگزین کنم. ممنون.
    • توسط landa77
      سلام دوستان
      من از قالب رایگان writee برای وبسایتم استفاده کردم.اما اسلایدرها رو نشون نمیده و هرکاری هم میکنم اسلایدر ها ظاهر نمیشن.
      از اونجا که من تازه با وردپرس اشنا شدم تجربه ی زیادی ندارم لطفا کمک کنین مشکلم حل بشه
      ممنون.
      ادرس سایتم Social-anxiety.ir
    • توسط j1989m
      سلام
      لطفا اسلایدر این سایتو ببینید: https://beyamooz.com
      میخوام یه اسلایدر مثل لینک بالا داشته باشم: بطوریکه داخل هراسلاید چند تا عنصر مختلف (آیکون و متن) باشه که با اومدن هراسلاید، هریک از عناصر داخلش با انیمیشن خاصی ظاهر بشن، و با رفتن هراسلاید، عناصر داخلش هم با انیمیشن ناپدید بشن...ضمن اینکه ریسپانسیو و لمسی هم باشه...  ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
      در حال حاضر اسلایدر زیر رو با کاروسل ساختم:
      https://codepen.io/j1989mah/pen/VzoOmY
      جمعا 3 تا اسلاید هست: داخل اسلاید دوم و سوم المان هایی رو قرار دادم... اما میخوام با اومدن و رفتن هراسلاید المان های داخلش با انیمیشن ظاهر و ناپدید بشن...
      ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟