رفتن به مطلب

وردپرس 3.6.1 رونمایی شد

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وردپرس 3.6.1 امروز رونمایی شد

کسی از دوستان هست که آپدیت کرده باشه؟ مشکلی نداره؟ میتونیم با خیال راحت آپدیت کنیم؟

لینک به ارسال

من آپدیت کردم هیچ مشکلی هم نداره...

اخه مطمعنا این گونه آپدیت ها نمیتونه مشکل ساز باشه...

لینک به ارسال

بله بنده هم آپدیت کردم مشکلی نداره البته قبلش من بک آپ گرفتم تا اگر مشکل ساز شد بتونم برگردونم .. شما هم بک آپ بگیرید بعد آپدیت کنید

لینک به ارسال

در این نسخه چه تغییراتی داده شده ؟

فکر کنم هنوز چیز خاصی نگفتن !

http://codex.wordpress.org/Version_3.6.1

لینک به ارسال

مبارکه!!!!

در این نسخه چه تغییراتی داده شده ؟

تغییر خاصی داده نشده... فقط چند تا مشکل امنیتی و مشکلات جزئی دیگه برطرف شده.. که هیچ کدوم به چشم نمیاد(دیده نمیشه)

لینک به ارسال

بنده هم الان بروز رسانی کردم از 3.6 به 3.6.1 و هیچ مشکلی پیش نیامد ( زبان سایت )

و اما متنی که خودش توضیح داده :

نگارش 3.6.1 چند مسئله امنیتی و 13 ایراد دیگر را برطرف کرده است. برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های این انتشار را ببینید.
لینک به ارسال

منم آپدیت کردم مشکلی نبود

قبلا یه بار به نسخه 3.7 بتا آپدیت کرده بودم چندتا از پلاگین ها مشکل پیدا کردن و کلی داغون شدم آقا!

لینک به ارسال

آپدیت کردم ظاهرا مشکلی نداره اما یک پیغامی الان موقع باز کردن صفحه اصلی سایت بهم میده با متن زیر..

blockUl requires jQuery v1.2.3 or later!you are using v1.10.2

این پیغام رو مربوط به چیه و چطور میشه رفعش کرد..مرسی

لینک به ارسال

آپدیت کردم ظاهرا مشکلی نداره اما یک پیغامی الان موقع باز کردن صفحه اصلی سایت بهم میده با متن زیر..

فکر میکنم میگه یکی از فایل های جی کوئری مربوط به قالب بلوک شده و یا نیستش و قالب بهش نیاز داره ...

لینک به ارسال

خوب الان بهترین کار برای پیدا کردن مشکل و رفع اون چیه ..که تنظمیات قالب و چیزهای دیگه هم به هم نخوره...؟

آیا امکانش هست از افزونه هایی که بر طبق ajax یا امثال این هستن و بروزرسانی نکردمشون هم باشه؟

---

مشکل با بروزرسانی افزونه حل شد

ویرایش شده توسط M.A.H.D.Y
لینک به ارسال

blockUl requires jQuery v1.2.3 or later!you are using v1.10.2

این فایل رو باید جایگزین فایل فعلی با همین فایل در قالب یا افزونه خود کنید:

http://malsup.github.io/jquery.blockUI.js

لینک به ارسال

به نظرم این نسخه مهمترین علت انتشارش به دلیل وجود مشکلاتی که در ذخیره خودکار نوشته ها در آخرین نسخه پیش اومده بود ارائه شد!

خیلی از دوستان با قفل شدن دکمه انتشار هنگام ذخیره اتوماتیک مواجه میشدند و هیچ راهی جز از کار انداختنش نداشتند. مثل اینکه در این نسخه به این مشکل رسیدگی شده. اما نوش دارو بعد از مرگ سهراب بود دیگه! کلی اذیتم کرد بی معرفت!

لینک به ارسال

آقا من آپديت كردم سايتم با مشكلاتي رو به رو شد

الآن بچه ها دارن رو سايت كار ميكنن تا برگرده فعلا تو Ecu هست :D

ویرایش شده توسط abolfazl
لینک به ارسال

سلام ؛ ما هم اپدیت کردیم مشکلی نداشت

==

برای قراردادن موزیک و ویدئو در یک نوشته { بصورت پخش آنلاین } چه باید کرد ؟

لینک به ارسال

دوستان گفته شده در این نسخه استایل مدیاپلیر بهتر شده ؛ حالا کلا به چه صورت میشه از مدیاپلیر آنلاین در نوشته استفاده کرد ؟

لینک به ارسال

منظورتون پلیر خود وردپرس هست؟ آموزش کاملش در بخش آموزش وجودداره

لینک به ارسال

منظورتون پلیر خود وردپرس هست؟ آموزش کاملش در بخش آموزش وجودداره

آموزش رو پیدا کردم ؛

سوالاتی در موردش داشتم که در نظرات همون اموزش ارسال کردم ممنون میشم یه نظر ببینید

لینک به ارسال

منم آپدیت کردم. مشکلی نداشتم. تغییرات ظاهری نداشته. فقط امنیتش تقویت شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...