• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
hellow

امتیاز دهی به نظرات

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان شاید موضوع تکراری باشه خودمن قبلان دیده بودم تو انجمن ولی الان هر چی گشتم پیدا نکردم به هر حال دیگه ببخشید

من کد یا افرونه ای میخوام که بتونم به نظرات امتیاز(مثبت یا منفی) بدم

لطفا اموزش کامل بدید نه اینکه یه افزونه همینجوری معرفی کنید بدوم روش کار

ویرایش شده در توسط empera2r
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی جالبه توی اخرین ارسال های انجمن هم میرفتید میدیدید!

آموزش خاصی هم نداره! هر افزونه ای که میخواید رو فعال کنید و برید توی تنظیماتش...

ویرایش شده در توسط مرتضی نظری
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mmotlagh
      با سلام
      از افزونه های خوب برای امتیاز دهی مطالب، افزونه kk i like it رو میشه نام برد. تعداد آبشنهای زیادی داره و به خوبی با محیط سایت هماهنگ میشه.
      دوستان سوالی دارم، این افزونه به طور اتومات به مطالب اضافه میشه اما یه کد برای نشان دادن دکمه در هر جای سایت ارائه کرده، سوال من اینه که میشه این کد رو به بخش نظرات هم اضافه کرد که پایین هر نظر هم دکمه لایک نشون داده بشه؟
      اگر میشه در کدوم فایل من باید کد رو قرار بدم
      سپاس از همگی
      ضمنا این نمونه توضیحاتی است که داده :

In addition to that you can display the number of likes in a random place of a loop. You can do it by adding code listed below:

if(function_exists(kkLikeButton())){

kkLikeButton();

}

You can display anywhere in the loop, the number likes of a certain content. You can do this by adding code:

if(function_exists(kkLikeRating())){

kkLikeRating();

}