رفتن به مطلب

پوسته پارسی حرفه ای خبری Flavor (اولین کار خودم)

بویکا

پست های پیشنهاد شده

01.__large_preview.jpg

اولین قالبی که فارسی سازی و ترجمه و راست چینش کردم یک قالب مجله ی خبری بسیار حرفه ای می باشد . به صورت کاملا فارسی

استفاده شده از فونت استاندارد BYekan

این قالب از تکنولوژی آجاکس بهره می بره . و سازگار با افزونه ووکامرس .

ویژگی های پوسته :

1 – دارای اسلایدر متنی

2 – اسلایدر آخرین نوشته ها با انتخاب دسته بندی

3 – اسلایدر اسکرولی بالای سایت با امکان انتخاب دسته بندی با فیلترهای : نظرات – آخرین ها – بیشترین رتبه و بیشترین لایک

4 – اسلایدر متنی اسکرولی با انتخاب دسته بندی مطالب برتر از دیدگاه : بیشترین نظر – بیشترین لایک – بیشترین – بیشترین رتبه توسط کاربران

5 – نمایش آخرین پستها به صورت گرید ( کوچک و کنار هم ) یا به صورت لیست ( زیر هم و بزرگ ) با امکان فیلترهای بیشترین نظر – بیشترین لایک – بیشترین – بیشترین رتبه توسط کاربران

6 – دکمه ی لایک یا همان پسندیدم در خود قالب به صورت آجاکس

7 – دارای 3 منو قالب تغییر از فهرستها ( بالای سایت – منوی وسط – منوی پایین سایت )

8 – دارای دکمه اختصاصی پست تصادفی

9 – سایدبار برای اسلایدر تصاویر

10 – اسلایدر جداگانه صفحه اول سایت و صفحات تک نوشته ها

11- امکان انتخاب بک گراند جداگانه برای هر پست هنگام ارسال مطلب

12 – دارای شورت کد های فراوان ( عکسی از این بخش آماده کردم )

13 – مطالب مرتبط با امکان فیلترهای تگ ، دسته بندی و ..

14 – فوتر قابل تغییر از یک ستون به 6 ستون

15 – منوی ورود و خروج در ستون اصلی سایت

16 – انتخاب رنگ جداگانه برای هر قسمت

17 – و دارای Minisite

18 – پنل تنظیمات حرفه ای

19 – طراحی واکنش گرا برای موبایل ها و …

20 – دارای استایل جداگانه برای مرورگرهای اینترنت اکسپلورر 8 و 9

و اما Minisite چیست ؟

با استفاده از این بخش می توانید دسته بندی برای قسمت نقد و بررسی هایتان ایجاد کنید . مثلا دسته بندی فیلم ، بازی و یا …

من در پیش نمایشی که گذاشتم یک بخش بازی ایجاد کردم . اگر این بخش را ایجاد کنید با تنظیمات فراوانی روبرو خواهید شد از جمله ساخت آیکون های متفاوت و یا دادن جوایز به نقدهایتان . نمایش نقد و بررسی به 4 صورت از جمله ستاره ای و درصد .

امکان نظر دهی توسط کاربران و نمایش جمع رای ها و جمع امتیاز ها و …

وخیلی امکانات دیگه که نمیشه گفت :دی .می تونید پیش نمایش رو ببینید . فارسی شده و ترجمه شده خدمت دوستان عزیز .

در صورت مشاهده پاک کردن نام من در فوتر به عنوان فارسی ساز که انصافا زحمت زیادی هم برد ، دیگه واسه ترجمه شوقی نخواهم داشت . انشاالله که مراعات می کنند دوستان

پیش نمایش فارسی ( پیش نمایش آنلاین انگلیسی سایت خودم )

نمونه ای دسته بندی ساخته شده به نام فیلم ها (Minisite)

کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد .

رفع اشکالات پوسته در سایت http://aseman.xzn.ir

لینک دانلود : دانلود

ویرایش شده توسط Morteza
  • امتیاز 8
لینک به ارسال

شاهین جان خسته نباشی

ای کاش دمو آنلاین ( فارسی ) هم برای ردیف میکردی که بشه بهتر این قالب رو دید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

شما اشتباه يادت مياد ! :D دستت درد نكنه داداش ! من با ذكر منبع هم ميزارم تو سايتم ! قالب ي هفته نيست اومده تو نت دمت گرم !‌

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اینکه یه قالب پولی رو که برای یه یکی دیگست ترجمه کنی راست چینش کنی نمیشه کار خودت ....

مدیران رسیدگی کنن ....

• امتیاز 5
لینک به ارسال

شاهین جان خسته نباشی

ای کاش دمو آنلاین ( فارسی ) هم برای ردیف میکردی که بشه بهتر این قالب رو دید.

به روی چشم اونم میزارم

قرار دادن لینک دانلود پوسته تجاری؟

یادم میاد خلاف قوانین انجمن بود

داداش من از قوانین اطلاعی ندارم من به عنوان یه انسان قالب رو ترجمه و راست چین کردم و رایگان در اختیار همه می زارم . در ضمن تمام سایتهای معتبر فارسی در زمینه وردپرس همین کار رو می کنن . اگه ناراحتین دیگه قالب نمی زارم .

شما اشتباه يادت مياد ! :D دستت درد نكنه داداش ! من با ذكر منبع هم ميزارم تو سايتم ! قالب ي هفته نيست اومده تو نت دمت گرم !‌

وظیفس داداش . در ضمن سایتتو بگو منم نیگا بندازم اگه میشه . یه چندتا دیگه دارم از این قالبا یواش یواش میزارم . اگه دوستان ناراحتن می زارم تو سایت خودم

سلام.داداش دستت دردنکنه عالی بود

خدا اجرت بده رایگان گذاشتی

وظیفم رو انجام دادم به عنوان عاشق وردپرس

سلام

دوست عزیز این پوسته فروشی هست ...

http://themeforest.n...ndustrialThemes

شما برو به تمام سایتهای فارسی معروف وردپرسی همشون همین قالبهارو ترجمه می کنن می زارن تو سایتشون ... غیر از اینه ؟

اینکه یه قالب پولی رو که برای یه یکی دیگست ترجمه کنی راست چینش کنی نمیشه کار خودت ....

مدیران رسیدگی کنن ....

عزیزم من نگفتم خودم ساختم قالبو ... من پارسیش کردم واسه دوستان .

کاشکی تنظیماتش هم فارسی بود اونوقت واقعا دیگه کمو کسری نداشت

انشالله قالبهای بعدی

• امتیاز 1
لینک به ارسال

شما برو به تمام سایتهای فارسی معروف وردپرسی همشون همین قالبهارو ترجمه می کنن می زارن تو سایتشون ... غیر از اینه ؟

نه خیر ! همه خیلی اشتباه میکنن ! اونایی که واقعا وجدان دارن ! و برا همکارشون ارزش قائلن و میدونن کد نویسی سخته و چشماشون رو پای این کار می ذارن این کار رو نمی کنن ... //

وقتی همه میرن میفتن تو چاه قرار نیست منم برم خودمو بندازم تو چاه !

• امتیاز 4
لینک به ارسال

نه خیر ! همه خیلی اشتباه میکنن ! اونایی که واقعا وجدان دارن ! و برا همکارشون ارزش قائلن و میدونن کد نویسی سخته و چشماشون رو پای این کار می ذارن این کار رو نمی کنن ... //

باشه من دیگه قالب نمی زارم . می زارم تو سایت خودم هرکی خواست میاد اونجا .

در ضمن میشه به من بگین این تایپیک پوسته هایی که فارسی گذاشته شدن پرمیوم هستن یا رایگان ؟

• امتیاز 1
لینک به ارسال

داداش بویکا بهترین کار اینه که قالب هارو توی سایت خودت بزاری ما هم حتما به سایتت میایم

اینجا فایده نداره هرکسی خوشش نمیاد ببینه رایگانه.من منتظر بقیه مطالبت هستم

متشکرم

ویرایش شده توسط malekdaemon
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

داداش بویکا بهترین کار اینه که قالب هارو توی سایت خودت بزاری ما هم حتما به سایتت میایم

اینجا فایده نداره هرکسی خوشش نمیاد ببینه رایگانه.من منتظر بقیه مطالبت هستم

متشکرم

فدات حاجی یه 3 . 4 تا قالب توپ دارم فارسی می کنم . فقطم تو سایت می زارم . بیاین اونجا . انشالله فردا یکی می زارم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

باشه من دیگه قالب نمی زارم . می زارم تو سایت خودم هرکی خواست میاد اونجا .

در ضمن میشه به من بگین این تایپیک پوسته هایی که فارسی گذاشته شدن پرمیوم هستن یا رایگان ؟

http://forum.wp-pars...ی-شده-در-انجمن/

من کاری به انجمن ندارم ! شما تو حرفام دیدی اصن حرفی از انجمن و قوانین انجمن بزنم ؟!؟ ... هرکی مسئول کار خودشه ! ... ما فقط خواستیم به شما بگیم کاری که می کنی خوب نیست ، حالا کاری ندارم ، این عمل شما خلاف قوانین انجمن هست یا نه

خیلی ببخشید //

اونایی هم که وقتی یه نفر براشون قالب ریپ شده ی رایگان میذاره به به و چه چه میکنن ، می خوام ببینم وقتی باباشون تو سفره نون حروم میذاره ، همین کار و میکنن ؟!؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال

توجه کند:

بحث ریپ و پوسته/افزونه های پرمیوم به هر صورتی در انجمن ممنوع هست

بایگانی شد

• امتیاز 7
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...