رفتن به مطلب

ویرایش تاریخ و نظرات پوسته

nasr

پست های پیشنهاد شده

با سلام در این سایت دو مشکل برام وجود داره:

1-تاریخ میلادی مطالب را به شمسی تبدیل کنم

2-قسمت نظرات هر بخش بصورت انگلیسی نوشته شده No comment میخام فارسی بنویسه "نظرات" نه انگلیسی

منتظر پاسخ شما هستم

باتشکر

لینک به ارسال

سلام.

1. افزونه جلالی فعال هست ؟ پیشنهاد میشه از وردپرس فارسی استفاده کنید تا تاریخ ها رو خودکار فارسی کنه

http://wordpress.org...ins/wp-persian/

2. تو فایل comments.php اون no comment رو پیدا کن به متن دلخواه تغییر بده

ویرایش شده توسط U3F
لینک به ارسال

در تکمیل پست قبیل:

1. اگه توی پوسته تون از تابع date استفاده شده یه J به اولش اضافه کنید. که میشه jdate :

میلادی:

<?php echo date("d-M-Y") ; ?>

شمسی:

میلادی:

<?php echo jdate("d-M-Y") ; ?>

2. در صورتی که فایل زبان داشت میتونید ترجمه کنید با استفاده از نرم افزار poedit. در صورت تمایل به کسب اطلاع در مورد این نرم افزار در انجمن جستوجو کنید.

http://www.drupalcms.ir/docs/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-poedit

لینک به ارسال

با سلام در این سایت دو مشکل برام وجود داره:

1-تاریخ میلادی مطالب را به شمسی تبدیل کنم

2-قسمت نظرات هر بخش بصورت انگلیسی نوشته شده No comment میخام فارسی بنویسه "نظرات" نه انگلیسی

منتظر پاسخ شما هستم

باتشکر

1 - از افزونه جلالی استفاده کنید . وارد افزونه شوید و یک باز افزونه را ذخیره کنید .

2 - اگر پوستتون فولدر language داره می تونید از اونجا عوض کنید در غیر اینصورت وارد comment.php شوید و متن مورد نظر را پیدا کرده و عوض و ذخیره کنید . در ضمن هنگام ذخیره UTF8 انتخاب کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...