رفتن به مطلب

راهنمایی برا ساخت زمینه دلخواه

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان یک در خواست کمک داشتم .

من دنبال ساخت یک کادر زمینه دلخواه به این شکل هستم

post-860-0-82732800-1379049874_thumb.png

که بتونم نسخه وحجم ولینک دانلود رو قرار بدم

فکر کنم شکل کاملا گویا باشه

برای نمونه وقتی نسخه 5.2 هم امد بتونم به همین تاپیک اضافه بکنم . این زمینه دلخواه جدید روی نسخه 5.1 که نوشتم قرار بگیره

یک مشکلی هم که هست تو روش دستی مثلا باید 20 تا زمینه دلخواه برای لینک دانلود درست بکنم dl , dl1, dl2 , و همشون رو تو کد قالب قرار بدم که تا حدودی جالب نمیشه

ایا راه حلی هست که بشه از یک حلقه برای اینکار استفاده کرد

باتشکر

لینک به ارسال

سایت فعلا زمینه دلخواهی نداره یک عکس میزارم

چیزی که مد نظر دارم متن های سیاه که عنوان ها هستن که باید از اول باشن

post-860-0-11179400-1379060986_thumb.jpg

ولی نوشته های آبی همون زمینه های دلخواه هستن که بعد اینکه اضافه شدن زمینه های دلخواه مربوط زیر متن های بالای ( متن های سیاه ) قرار میگیرن .

فعلا همین کافیه

لینک به ارسال

برای هر کدوم از بخش ها که به رنگ آبی هستند باید یک زمینه دلخواه استفاده کنید. یک کار دیگه هم میتونید انجام بدید تا تعداد زمینه های دلخواه کمتر بشند اون هم اینکه شما برای هر نسخه ای (هر سطر) فقط یک زمینه دلخواه قرار بدید و با قرار دادن کد های Html و css هایی که از قبل در استایل قالب دارید اطلاعات مربوط به اون نسخه را قرار بدید

لینک به ارسال

به کمک یکی از مطالب قدیمی تونستم زمینه دلخواه رو درست بکنم وتبدیلش هم بکنم به متا باکس

مشکل اصلی که الان دارم بعضی از نرم افزار ها تو مدت کم یه نسخه جدید میدن

من از این زمینه های دلخواه استفاده کردم

نسخه - حجم - لینک دانلود

$v= get_post_meta( $post->ID, 'v', true );
$s= get_post_meta( $post->ID, 's', true );
$l= get_post_meta( $post->ID, 'l', true );

مثلا اگر این برای نسخه 1 باشه نسخه 1.1 هم بیاد من باید دوباره یک زمینه دلخواه تعریف بکنم

$v= get_post_meta( $post->ID, 'v1', true );
$s= get_post_meta( $post->ID, 's1', true );
$l= get_post_meta( $post->ID, 'l1', true );

و اگر 20 تا نسخه داشته باشه باید برای هر کدام به صورت دستی یکی اضافه بکنم . در این صورت حجم فایل هم میره هم خیلی غیر استاندارد میشه

دوستان برای این مورد راه حلی دارن

ویرایش شده توسط tablo_24
لینک به ارسال

2 کار می تونید انجام بدید:

یکی اینکه در فورگراند که ویزیتور می بینه می تونید یک فرم ایجاد کنید که نسخه های مختلف درون سلکت قرار بگبرند و ویزیتور هر کدوم رو که خواست انتخاب کنه و دکمه ی submit رو بزنه و بر اساس ورژن انتخاب شده، دایو مربوط به اون ورژن لود بشه (بدون رفرش شدن صفحه) که البته در این روش همچنان در بک پنل مجبورید دیتا ها رو در زمینه دلخواه ریز به ریز بنویسید. البته برای راحتی کار می تونید از زمینه های دلخواه به صورت array استفاده کنید که حجم نوشتن رو کمتر می کنه.

راه دیگه اینه که دیتا بیسی مجزا برای اطلاعات همه ی نرم افزار ها با مشخصاتشون ایجاد کنید و در هر پست، هر نرم افزار به انضمام مشخصات و ورژن های مختلفش رو سلکت کنید. که من خودم این دومی رو پیشنهاد میدم.

راه سوم هم اینه که منتظر بمونیم تا نظر دیگران رو ببینیم

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...