رفتن به مطلب

درخواست آموزش نحوه ایجاد فیلد قیمت در هنگام انتشار پست

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی عزیزان در این انجمن

من سایتی فروشگاهی رو طراحی کردم و میخواستم بدونم که میشه من کاری کنم که هنگام اضافه کردن محصول (یعنی ارسال پست) فیلدی در بخش ارسال پست وجود داشته باشه و من با وارد کرذن قیمت محصول در اون فیلد و زدن کلید انتشار , همین قیمت در بخشی از پوسته که در نظر گرفتم یعنی زیر عکس های محصول نمایش داده بشه ؟ فکر کنم کار خیلی راحتی باشه ! ولی خوب من بلد نیستم ! :D :D

لینک به ارسال

سلام به انجمن خوس اومديد !‌

2 تا راه ميشه اين كار كرد !

1- از ووكامرس استفاده كني كه خودش بخش قيمت داره ! و كلا واسه فروشگاه ها امكانات زيادي داره !‌

2-از زمينه هاي دلخواه استفاده كنيد!‌ يك زمينه دلخواه ايجاد كنيد و توي اون مقدار دهي كنيد !

لینک به ارسال

ببخشید

چطور میشه زمینه ذلخواه رو اضافه کرد, میشه آموزشش رو به من بدید ؟

یعنی من میخوام متن رو به زمینه دخواه بدم بعد در جایی در index اون متن نمایش داده بشه. همچین چیزی امکانش هست ؟

لینک به ارسال

شما اگر میخواین در بخش ارسال پست این فیلدها رو داشته باشید اول باید یک متاباکس ایجاد کنید و بعد درش با زمینه دلخواه یا ارسال مستقیم به دیتابیس موارد رو ذخیره کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...