6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چند تا سوال دارم که اگه دوستان لطف کنند و جواب بدن ممنون میشم

اول اینکه چطوری Meta Description و Meta Keywords رو تغییر بدم ؟ چطور Tittle سایت رو تغییر بدم ؟ الان اون چیزی که روی پیشخوان سایت توی وردپرس میاد همون Tittle هست دیگه ؟‌ منظورم اونجایی هست که زیرش نمایش سایت میاد...؟

آیا Yoast Seo خودش سایت مپ هم داره و دیگه نیازی به Xml Site map نیست ؟‌

من هم Yoast رو نصب دارم هم XML Sitemap میشه یکم در موردش توضیح بدید ؟‌آیا نیازی به XML SiteMap هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

چند تا سوال دارم که اگه دوستان لطف کنند و جواب بدن ممنون میشم

اول اینکه چطوری Meta Description و Meta Keywords رو تغییر بدم ؟ چطور Tittle سایت رو تغییر بدم ؟ الان اون چیزی که روی پیشخوان سایت توی وردپرس میاد همون Tittle هست دیگه ؟‌ منظورم اونجایی هست که زیرش نمایش سایت میاد...؟

آیا Yoast Seo خودش سایت مپ هم داره و دیگه نیازی به Xml Site map نیست ؟‌

من هم Yoast رو نصب دارم هم XML Sitemap میشه یکم در موردش توضیح بدید ؟‌آیا نیازی به XML SiteMap هست؟

عنوان و توضیحات سایت را می تونید از طریق پیشخوان وردپرس بخش تنظیمات همگانی تغییر بدید. اگر هم از افزونه سئو استفاده می کنید بهتر هست داخل اون افزونه این تغییرات را انجام بدید. افزونه Yoast Seo هم خودش به صورت خودکار سایت مپ را می سازه و دیگه نیازی به استفاده از افزونه دیگه ای نیست.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عنوان و توضیحات سایت را می تونید از طریق پیشخوان وردپرس بخش تنظیمات همگانی تغییر بدید. اگر هم از افزونه سئو استفاده می کنید بهتر هست داخل اون افزونه این تغییرات را انجام بدید. افزونه Yoast Seo هم خودش به صورت خودکار سایت مپ را می سازه و دیگه نیازی به استفاده از افزونه دیگه ای نیست.

پس من Google XML Sitemap رو پاک کردم ...

در مورد meta tag و meta description چطور؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با مراجعه به فایل header.php می توانید تغییر بدهید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره به صورت دستی وارد نکنید

اگر فایل header.php به صورت درست کد نویسی شده باشه ، به صورت خودکار توضیحات و تگ ها وارد این قسمت میشن

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره به صورت دستی وارد نکنید

اگر فایل header.php به صورت درست کد نویسی شده باشه ، به صورت خودکار توضیحات و تگ ها وارد این قسمت میشن

به صورت دستی گفتم برام قرار بدن و گذاشتم اما باز یه مشکل دیگه برام پیش اومد که توی این تاپیک گفتم ، اگه میشه شما هم نگاه کنید

ممنون از کمکتون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammad moradi
      راديو سئو
      رادیو سئو رایگان برای شما از راز و رمزهای سئو نوین – برای اولین بار در ایران توسط سئو کالج
      عرضه در وبسايت رسمي سئو كالج به نشاني:                Seocollege.ir
      و كانال رسمي سئو كالج به نشاني:               @Seocollege

رادیو سئو فایلهای صوتی شنیداری آموزشی سئو - دوشنبه هر هفته 

• توسط moradi777
      سلام دوستان
      من میخوام یک شرکت سایتم رو به طور تضمینی با کلمه ویزای شینگن بیاره صفحه اول
      ظاهرش رو هم مشابه سایت زیر طراحی کنه
      http://matinvisa.com/
      لطفا هزینه و زمان رو بفرمایید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط arya252
      سلام ، از افزونه Yoast به همراه سایت مپ خود پلاگین استفاده میکنم.
      متاسفانه ایندکس سایت و ورودی گوگلم کم شده ، ثبت در وب مستر و غیره را قبلا انجام داده بودم و خطای خاصی هم نیست ، همچنین رعایت اکثر مطالب با چراغ سبز می باشند.
      حال سئوال من اینه که سایتی از دوستام که با افزونه All in seo کار میکنه و مشابه سایت من هستش ورودی خوبی داره ... آیا مهاجرت به افزونه سئوی وردپرس All in seo کار مناسب یا درستی هست یا خیر ؟ ممنون از اساتید.
    • توسط نگار صادقی
      سلام وقت بخیر.
      دوستان ما میخوایم فایل های موجود در پوشه upload رو انتقال بدیم به یه هاست دیگه.
      حالا میخوام بدونم روی سئوی سایت تاثیر میزاره؟ شما چه راهکاری پیشنهاد میدید؟