• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
مرتضی نظری

ویرایشگر همانند وردپرس دات کام

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

راستش وقتی من وردپرس دات کام رو که میبینم دلم بد جور لک میزنه براش!! یعنی قسمت ویرایشگرش میمیره بای نوشتن! ادم با دیدنش نوشتن رو خوب یاد میگیره!!

راهی هست که بشه ویرایشگر وردپرس رو هم اونجوری کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه عکس ازش بزار تا ببینیمش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان حواست به خودت باشه پس نیفتی ;)

اینم از عکس از همه ویرایش گر هاش!(راستی همشون با آی جکس لود میشن؛ گفتم تا درصد پس افتادگی بشتر بشه یکم :D )

قسمت صفحه اصلی ارسال :

INDEX.jpg

ارسال متن معمولی:

TEXT.jpg

ارسال تصاویر:

PICTURE.jpg

ارسال فیلم:

VIDEO.jpg

ارسال نقل قول:

QUOTE.jpg

ارسال لینک:

LINK.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرتضی جان حواست به خودت باشه پس نیفتی ;)

:blink: :blink: :blink:

برادر من خودت داری میبینی.این را با ویرایشگر خود اسکریپت مقایسه کن.زمین تا آسمان با هم فرق می کنه.به نظر من کاملا اختصاصی است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هرچی هست رو وردپرس سوار شده هست... یک نکته جالب رو هم کشف کردم... و اونم اینه که پیشخوان وردپرس توی ادرس

blog.wordpress.com/wp-admin 

هنوز هم با پرجاست... این چیز جدیده هم همونطور که تو عکس مشخصه تو ادرس :

en.wordpress.com/post 

هست...

انصافا دارم دیونه این ویرایشگر میشم.. (مطمعنا میدونم اونایی هم که اهل قلم هستند دیونه میشن ;) !)

اگه یک سرویس وبلاگ ایرانی بیاد که ویرایشگرش اینچنین باشه حتی اگر شده با دست هم انتقال بدم مطالبم رو منتقل میکنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر این ویرایشگرر جزو افزونه های فروشی شرکت اتوماتیک نباشه یک مقدار منتظر باشید یکی دو ورژن دیگه با به روزرسانی وردپرس به وردپرس او آر جی اضافهمی شه

به عبارت دیگه معمولا خدمات وردپرس دات کام یا جنبه تبلیغاتی برای شرکت اتوماتیک داره یا جنبه آزمایشی برایب هسته مرکزی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

استاد اتفاقا الان من از نسخه 3.4 منتظرم که بیاد روی وردپرس!

من که نفهمیدم اینجا چی نوشته! ولی یکمی نزدیک تر شدم به هدف!

http://make.wordpress.org/ui/2011/11/20/button-button-whos-got-the-button/

اتفاقا یکمی هم نزدیک تر شدم یعنی:

https://github.com/crowdfavorite/wp-post-formats

ولی این پلاگین زمین تا آسمون با اونی که مد نظرمو نهست متفاوته... (الته این متناسب با پوسته هستا)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظر میرسه یبک ui برای ادیتور ست کرده

چون از نظر امکانات خیلی تفاوتی نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چنین پکی رو کسی نمیشناسه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم از نظر ظاهری و یکسری از امکانات میشه از سورس گیری سایت اصلی برداشت اما باز هم باید منتظر موند یدید خود وردپرس چه میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری